Механізми та спадщина древньої цивілізації: двемерские гіроскопи, зброя і броня

248 0 Новини високих технологій

Механізми давніх ельфів - це складні системи, створені на основі глибинних металів і їх сплавів. Більшість з них має золотистий колір, небувалу міцність і блиск, що збереглися через тисячоліття. Двемерские сплави досі користуються гарним попитом і є одними з кращих в Нирне. Це дозволило створити нестаріючі механізми, начебто двемерского гіроскопа, словника стародавніх сувоїв, серця центуріона, які стали основою для Нумидиума.

Двемерский технічні засоби

Механізми та спадщина древньої цивілізації: двемерские гіроскопи, зброя і броня
Головною перевагою і силою глибинних ельфів, порівняно з іншими расами, традиційно вважається високий рівень інтелекту. Двемеры буквально були здатні на все. Вони нехтували законами реального світу, прагнучи обожествить своє існування з допомогою науки і технологій. Саме вони першими винайшли в "Skyrim" двемерский гіроскоп, за допомогою якого були створені різноманітні захисні механізми, атакуючі роботи та багато іншого.


Для дослідників 4 ери вони все ще становлять величезну цінність. Квести, пов'язані з двемерскими гироскопами, металобрухтом ельфів досі трапляються в сюжетній лінії Скайріма. У доповненні "Dawnguard" технології глибинних ельфів використовувалися вампірами і Вартою Світанку у квесті "Новий порядок".

Зброя і броня з двемерского металу

Механізми та спадщина древньої цивілізації: двемерские гіроскопи, зброя і броня
Про те, наскільки сильним може бути виріб з жовтого металу, досі ходить безліч легенд. Легендарні інструменти Кагренака "Разрубатель" і "Роздільник" були створені саме з нього. Велика кількість даэдрических артефактів також використовує цей метал. У сучасному Нирне збереглися технології створення обмундирування. При його виробництві все так само використовуються двемерские гіроскопи, механізми, складні схеми і формули. У результаті виходить металевий виріб, який можна наділити різними унікальними властивостями.

Популярі новини
Загрузка...