Два способи зробити з картинки іконку

234 0 Новини високих технологій

Існує безліч причин, навіщо потрібно зробити з картинки іконку. Одна з них, приміром, - це зображення на вкладці сайту або майстра установки. Сьогодні ми детальніше розберемо 2 способи, як це зробити, і які програми для цього потрібно використовувати. Адже не можна просто так взяти і приписати розширення до картинки, тим самим зробивши її іконкою.

Які програми потрібно використовувати?

Для початку варто визначитися зі способом, як зробити з картинки іконку.
 • Створення іконки через Photoshop.
 • Створення іконки через онлайн-конвертер.
 • Якщо з другим все зрозуміло - для цього потрібен лише браузер, то що робити з "Фотошопом"? Для цієї мети нам потрібна, природно, сама програма і спеціальний плагін під назвою ico. Завантажити його можна на просторах інтернету. Варто вибирати плагін під свою розрядність системи, інакше він просто не буде працювати. Вибирайте уважно перевіряйте файли на віруси!


  Викачуємо і встановлюємо плагін його в наступну директорію: C:Program FilesAdobeAdobe Photoshop CS6RequiredPlug-insFile Formats Адреси приблизно схожі, так що ви навряд чи помилитеся, а в CC версії вони взагалі ідентичні.
  Два способи зробити з картинки іконку
  Однак пам'ятайте, що плагін потрібно завантажувати тільки для своєї розрядності системи. Тепер при збереженні файлу в "Фотошопі" ми можемо побачити, що там присутня розширення .ico
  Два способи зробити з картинки іконку
  В "Фотошопі" також досить просто зробити круглу іконку з картинки. Для цього достатньо просто виділити потрібну нам форму улюбленим способом. Натиснути на "Виділення", після обрати "Інверсія" і видалити білий фон. Примітка: зазвичай іконки зберігаються розширенням від 16 x 16 до 256 x 256 пікселів, можна і більше, але вона буде занадто багато важити, та й потім, це безглуздо, тому що навряд чи вона буде відкриватися на весь екран.


  Онлайн-конвертація

  Інша справа - це онлайн-конвертація, що трохи полегшує нам дії. Як зробити з картинки іконку? Дуже просто! Досить просто мати інтернет, браузер і картинку. Зайдемо в будь-який компілятор і завантажимо туди нашу фотографію. Приміром, будемо використовувати online-converting. Вибираємо розширення і глибину кольору.
  Два способи зробити з картинки іконку
  Натискаємо на заповітну кнопку "Конвертувати"
  Два способи зробити з картинки іконку
  Чекаємо, а після завантажуємо готовий файл. Однак у такого способу є і недолік. Ви не зможете вибирати форму для своєї іконки, і тому доведеться викачувати "Фотошоп". Також не рекомендуємо робити це на неперевірених сайтах, інакше існує імовірність заразити ваш комп'ютер вірусом.

  Як встановити іконку?

  Звичайно, бувають випадки, коли досить просто додати іконку ico в папку з програмою і вона стане відображатися, проте це відбувається вкрай рідко, і в основному нам доводиться прописувати все, що потрібно в коді програми або сайту. Давайте за приклад візьмемо сайт. Для цього потрібно зберегти іконку в форматі 16 x 16 і помістити її в потрібну папку. Після цього вставити наступний код в голову програми і замінити деякі значення.

  Після виконаних робіт необхідно повністю очистити кеш браузера і, якщо ви все зробили правильно, радіти появі іконки.

  Висновок

  Тепер ви добре знаєте, як встановлювати плагіни, робити іконки і як зробити з картинки іконку. Ці знання будуть корисні, хоч і ситуації, де можна було б цим скористатися, зустрічатися будуть досить рідко. Тепер ви просунулися на крок до вивчення інформаційних технологій і навчилися встановлювати іконку на сайт.

  Популярі новини
  Загрузка...