Де добути орихалковую руду?

238 0 Новини високих технологій

Ігри "пісочниці" поєднують в собі елементи жанрів, відмінних один від одного. Вони надають гравцеві повну свободу дій аж до спорудження житла і вбивства босів. Більшість дій вимагає якихось ресурсів, які гравець здобуває в процесі дослідження світу. У проектах на кшталт Terraria одним з ключових дій є пошук і видобуток руди. Цей пошук ускладнений тим, що на дослідника будуть атакувати монстри і інші мешканці підземного світу. Нерідко гравцеві доводиться бігати на волоску від смерті, щоб здобути бажану руду для власних потреб. Руда і рідкісні камені зазвичай використовуються при створенні зброї і обладунків, які необхідні для виживання.

Поява орихалковой руди

Після перемоги над босом Стіна плоті світ переходить в режим хардмод. З'являються нові монстри і боси, відкриваються нові можливості для крафта і будівництва, гра стає в рази складніше і цікавіше. Режим хардмод - це обов'язковий етап для проходження Террарии (мається на увазі вбивство всіх босів).


Щоб на початкових етапах даного режиму залишитися в живих, необхідно щільно екіпіруватися в нову броню. В залежності від того, який у вас світ - з викривленням або з кримзоном, необхідно зруйнувати демонічні або криваві вівтарі, які ви не раз зустрічали в недоброзичливих биомах. Руйнуються вони з допомогою "Нагибатора", отриманого зі Стіни плоті. Достатньо зруйнувати три вівтаря, щоб у грі з'явилися всі необхідні руди (тип залежить від спотворення/кримзоны):
 • Руйнування першого вівтаря дає кобальт/паладій.
 • Другого вівтаря - міфріл/орихалк.
 • Третього вівтаря - адамантит/титан.
 • Де добути орихалковую руду?

  Пошук руди

  Задамося питанням: "Де шукати орихалковую руду в "Террарии"? Після руйнування другого вівтаря у товщу землі будуть впроваджені нові руди. Відповідно, орихалк буде в світі, де є кримзон. Орихалковая руда з'являється найчастіше в кам'яному шарі і нижче, не включаючи пекло. Руда має пурпурний колір, завдяки цьому її з легкістю можна відрізнити від усіх інших покладів. На жаль, руда піддається впливу інструменту зі 110% сили видобутку або краще. Видобувається руда з допомогою палладиевой кирки або бура.
  Де добути орихалковую руду?

  Для чого вона потрібна?

  Орихалковую руду гравці завжди переплавляють в злитки, щоб крафтить броню, інструменти і зброю. Першим предметом зробіть орихалковую ковадло, так як тільки на ній можливо крафтить екіпіровку з орихалка. На цій же ковадлі створюються предмети для виклику механічних босів. Аналогом ковадла може служити мифиловая ковадло.

  Популярі новини
  Загрузка...