Навіщо потрібні алмази і золото "Майнкрафте"?

378 0 Новини високих технологій

Алмази і золото "Майнкрафте" є найціннішими ресурсами. Не просто так гравці вирушають в темні шахти добувати ці корисні ресурси, борючись зі злими ворогами і піддаючи життя свого персонажа небезпеки. Справа в тому, що алмази і золото "Майнкрафте" досить складно знайти, але з них можна зробити хороші матеріали. Про це й буде розказано далі в статті.

Золото

Золото поступається алмазу за цінності, однак його наявність радує гравців. Деякі з них, які тільки почали грати, при виявленні золота поспішають робити з нього броню. За це їх, до речі, називають нубиками. Золото в "Майнкрафт" не є міцним матеріалом, з нього не варто робити зброю, інструменти і броню. Наявність таких предметів відразу показує, що чоловік нещодавно в грі і погано в ній розібрався. Часто такі гравці піддаються глузуванням від досвідчених гравців.


До речі, золото не можна добути за допомогою кам'яної або дерев'яною кирки, для цих цілей потрібна залізна або алмазна. Воно застосовується у створенні безлічі корисних речей. До них відносяться швидкісні рейки, годинник, золота морква, золоте яблуко. Також золото "Майнкрафт" є чудовим елементом декору і зможе прикрасити стіни або підлогу вашого будинку.
Навіщо потрібні алмази і золото "Майнкрафте"?

Алмаз

Алмаз є міцним матеріал і найціннішим (звичайно, якщо враховувати стандартну версію "Майнкрафта" без всяких доповнень). З алмазу в грі в основному роблять броню і зброю, так як цей матеріал міцний і його вистачає надовго. Але крім цього, алмазні інструменти відрізняються своєю втратою і швидкістю. Наявність алмазів показує ваш рівень успішності в грі. Буває так, що нові гравці в перший час з алмазу роблять абсолютно непотрібні речі, наприклад, алмазний мотику. Сам по собі цей інструмент, звичайно, корисний, але робити його з такого цінного матеріалу, як алмаз, точно не варто. Хоча якщо у вас вже все є, то можна і побалувати себе.


Навіщо потрібні алмази і золото "Майнкрафте"?
Найчастіше алмаз використовується в створенні столу зачаровывания. Цей предмет потрібен, щоб прив'язувати до речей якісь чари. Наприклад, вогнетривкість для броні або силу для зброї. Ще за допомогою алмазу, можна створити програвач. Не сказати, що річ корисна, але якийсь затишок вашому дому він додасть.

Як добути

Алмази і золото "Майнкрафте" видобуваються важко, їх складно знайти. Справа в тому, що ці ресурси знаходяться далеко в печерах. А алмази - зовсім близько лави. Часто буває так, що уподобаний вами алмаз падає в лаву і згоряє. Але іноді і самі гравці падають в лаву в процесі видобутку. Золото знаходиться в покинутих шахтах. Але слід бути вкрай обережним при поході туди, так як в цих місцях багато отруйних павуків. Найкраще вирушати на видобуток з зіллям. Наприклад, з зіллям вогнетривкості і швидкості, які відмінно зможуть виручити вас.
Навіщо потрібні алмази і золото "Майнкрафте"?
Якщо ж ви не хочете ризикувати, то можете спробувати шукати алмази і золото в самих перших рівнях, де знаходиться бедрок. Спускаєтеся в самий низ і створюєте тунелі. Цей спосіб дуже хороший, але знадобиться затратити багато кирок. Не забувайте брати з собою їжу, так як при укусі павуків або напад зомбі витрачається здоров'я, а щоб його відновити, потрібно прийняти яку-небудь їжу.

Популярі новини
Загрузка...