"S. T. A. L. K. E. R: поклик Прип'яті. Аномальна активність": дослідити місцевість поліпшеним детектором - як пройти квест

258 0 Новини високих технологій

Проходячи чудову гру «S T A L K E R: поклик Прип'яті», геймер може виконувати не тільки основні сюжетні місії, але і безліч побічних завдань. Саме завдяки їм гра відчувається настільки реалістичною, атмосферної і захоплюючою. Одним з таких квестів є аномальна активність. Досліджувати місцевість поліпшеним детектором - мета квесту.

У кого взяти квест?

Отримати завдання на вивчення аномальної активності можна у вченого Германа. Виявляється, прилади вчених зафіксували дивну аномалію неподалік від бункера – біля старої градирні. Потрібен досвідчений сталкер, який погодиться відправитися туди і зібрати більше інформації про неї. Правда, зробити це можна тільки при наявності спеціального покращеного детектора.


"S. T. A. L. K. E. R: поклик Прип'яті. Аномальна активність": дослідити місцевість поліпшеним детектором - як пройти квест
Завдання можна взяти після того, як був виконаний квест «Дослідження аномалій» – супровід групи сталкерів, які встановлювали необхідне обладнання біля п'яти великих аномалій.

Шукаємо покращений детектор

Щоб виконати квест «Аномальна активність» – досліджувати місцевість поліпшеним детектором «Сварогом» – потрібно спочатку знайти його. А зробити це не так вже й просто, якщо не знати, де шукати. На щастя, отримати детектор можна кількома способами. Якщо ви виконуєте бандитський завдання «Темний бізнес», детектор можна відібрати у Гребеня і Кувалди – квестових сталкерів. Виконавши кілька квестів для вчених, Дегтярьов отримує досягнення «Науковий співробітник», після чого детектор «Сварог» з'являється у продажу Германа. Якщо Тополя виживе при результаті «Дослідження аномалій», і його загін перетвориться у науково-дослідницьку групу «Іскра», апарат можна буде придбати у нього.
"S. T. A. L. K. E. R: поклик Прип'яті. Аномальна активність": дослідити місцевість поліпшеним детектором - як пройти квест
Нарешті, самий цікавий спосіб отримати прилад – взяти завдання у Сича на пошук трьох детекторів і їх перенесення до вчених. Віддавши їх Новікову, який працює в бункері, оговтавшись на Затон і прочекавши півдня, можна відвідати Скадовськ, почекати, поки закінчиться сварка, і отримати бажаний детектор.


Виконуємо завдання

Тепер, коли у майора Дегтярьова є бажане пристрій, можна досліджувати місцевість поліпшеним детектором – аномальна активність нікуди не поділася. Озброюємося «Сварогом», прямуємо до градирні, розташованої на північ від «Янова». Наближаючись до неї, Дегтярьов починає вловлювати сигнали, що надходять ніби нізвідки – хтось благає про допомогу. Піднімаємося наверх, на градирню, і дістаємо детектор. Майже відразу бачимо, що завис у повітрі прозорий міхур з ледь мерехтливою поверхнею. Тепер потрібно наблизитися якомога більше (головне - не звалитися вниз) і почекати кілька секунд. Сфера мерехтить, а потім просто лопається, і з неї висипається кілька трупів в костюмах долговцев, а разом з ними купа зброї і одна-єдина аптечка. Збираємо зброю і обшукуємо трупи. Нічого цікавого не знаходимо. Винятком є тіло генерала Таченко – справжнього засновника могутньої угрупування «Долг». У нього знаходимо КПК з передсмертної записом. З неї можна дізнатися про те, що загін генерала потрапив в просторову аномалію.
"S. T. A. L. K. E. R: поклик Прип'яті. Аномальна активність": дослідити місцевість поліпшеним детектором - як пройти квест
Провівши в ній кілька днів, один з бійців зійшов з розуму, застрелив кількох інших і покінчив з собою. Таченко, зробивши останній запис, також застрелився.

Винагорода

Певної винагороди за квест гри «Поклик Прип'яті» – «Аномальна активність» не передбачено. Проте КПК – вже відмінний бонус, не кажучи про добре збереглися автомати, які можна вигідно продати. Знайдений КПК можна продати Сичу на Скадовську, Шульзі або ж Локі на Янові. Від цього рішення залежить, яке досягнення отримає гравець, а також розмір винагороди і, в деякій мірі, подальша гра – від різних персонажів можна буде почути різні фрази, пов'язані з загибеллю Таченко і його підлеглих. Тепер ви, знаючи, як досліджувати місцевість поліпшеним детектором, «Аномальну активність» легко пройдете.

Популярі новини
Загрузка...