Система має проблеми з активацією: можливі причини, видалення проблемних файлів

718 0 Новини високих технологій

Активація ОС "Віндовс" - необхідний етап, якщо ви хочете працювати з цією операційною системою. Проте не всі користувачі купують ліцензійну версію, в комплект до якої йде індивідуальний активаційний код. Тому рано чи пізно вони зустрічаються з наступним банером: "Система має проблеми з активацією". Як її вирішити? Поділимося порадами фахівців, корисними додатками.

Причини проблеми

Ви скачали в інтернеті версію "Віндовс", встановили операційну систему на свій комп'ютер. Через 30 днів пробного періоду вона попросить вас ввести спеціальний код активації. Якщо ви цього не зробите, ОС перестане оновлюватися, будуть приходити повідомлення "Система має проблеми з активацією", повідомлення, що ви користуєтеся неподлинной версією.


Звідси причина проблеми - у встановленні неподлинной, "піратської" версії ОС. Ви могли придбати ліцензійний набір, але втратити до нього активаційний ключ. Або він не був наданий несумлінним продавцем. Проблема буде та ж: "Система має проблеми з активацією". Що ж робити?
Система має проблеми з активацією: можливі причини, видалення проблемних файлів

Способи вирішення проблеми

На вашому робочому столі "Віндовс" виникло попередження: "Система має проблеми з активацією". Існують два шляхи рішення:
 • Придбання ліцензійного ключа для активації і подальшого використання "Віндовс".
 • Використання стороннього ПЗ для активації. Якщо система має проблеми з активацією - KMS Auto стане найкращим шляхом вирішення.
 • Про програму KMSAuto

  Чому? KMSAuto - універсальна безкоштовна програма:
 • Призначена для активації всіх версій ОС Windows.
 • Підходить як для 32-, так і для 64-розрядних систем.
 • Легкий інтуїтивний інтерфейс. Працювати з програмою може не тільки досвідчений користувач ПК, але і дитина, літня людина, нещодавно опанувала комп'ютером.
 • Справляється не тільки зі стартовою варіацією операційної системи, але і з максимальною та корпоративної.
 • Простота використання. Щоб активувати будь-яку з версій "Віндовс", потрібно зробити буквально кілька кліків мишкою, дотримуючись вказівок програми.
 • Додатковий бонус. KMSAuto дозволяє швидко активувати не тільки "Віндовс", але і поширений пакет офісних додатків Microsoft Office.
 • Система має проблеми з активацією Windows 7? Якщо ви вибрали другий шлях, то пропонуємо слідувати за нами далі.


  Система має проблеми з активацією: можливі причини, видалення проблемних файлів

  Завантаження і установка KMSAuto

  Програма знаходиться у вільному доступі: завантажити її ви можете на будь-якому з інтернет-ресурсів, який вселяє вам довіру. Завантажити інсталяційний файл? Знайдіть його в папках і розпакуйте архів. Обов'язковий запуск програми з правами адміністратора. Важливо відзначити, що KMSAuto не обов'язково встановлювати на свій комп'ютер. Програму достатньо лише запустити. Після запуску переходимо до розв'язання проблеми з допомогою KMSAuto: "Система має проблеми з активацією".
  Система має проблеми з активацією: можливі причини, видалення проблемних файлів

  Активація ОС з допомогою програми KMSAuto

  Інструкція по діям користувача з активації будь-якої з версій "Віндовс", встановленої на вашому комп'ютері, буде ідентичною. Вам слід виконати наступні прості дії:
 • Запустіть KMSAuto на своєму комп'ютері.
 • Перед вами з'явиться робоче вікно програми. Тут необхідно клацнути мишкою на кнопку "Активувати".
 • У наступному вікні виберіть, що вам потрібно: "Активація ОС "Віндовс"" або ж "Активація офісного пакету "Microsoft"".
 • Далі необхідно зачекати деякий час - близько 2-3 хвилин. В цей період буде виконуватися процес активації системи. Можуть з'являтися різні повідомлення по його ходу - з усіма ними користувач погоджується, клікаючи на ОК.
 • Після того як ключ буде успішно встановлено, у віконці програми з'явиться відповідне повідомлення про вдалою активації системи.
 • "Система має проблеми з активацією 8.1". Як дізнатися, що KMSAuto дійсно впорався з проблемою? Перейдіть до "Властивості" в налаштуваннях комп'ютера. Там повинні бути вказані відомості про успішної активації ОС.
 • Не забудьте перезавантажити комп'ютер. Після цього можна без проблем продовжувати працювати з "Віндовс"!
 • Система має проблеми з активацією: можливі причини, видалення проблемних файлів

  Проблема з програмою KMSAuto

  "Система має проблему з активацією". KMSAuto.net тут буде кращим рішенням. Активація за допомогою цієї програми зазвичай проходить швидко і легко. Але поява проблем можливо і тут. Розберемо часті випадки, з якими зіштовхувалися користувачі, коли додаток не допомагало активувати "Віндовс":
 • Працює антивірус. Іноді захисна програма може перешкодити успішної активації ОС. Як вирішити проблему? Досить просто відключити антивірус на час роботи KMSAuto.
 • Запуск без прав адміністратора. Якщо користувач неуважність забував відзначати цей пункт ("Запустити з правами адміністратора"), то KMSAuto виявлявся безсилим допомогти. Проблему вирішити просто: повторно запустити програму, на цей раз надавши їй права адміністратора на комп'ютері.
 • На комп'ютері не інстальовано програмне забезпечення .NET Framework 4.5. Ця проблема особливо характерна для тих випадків, коли вам потрібно інсталювати старішу версію "Віндовс". Знаходимо вихід ми просто: скачайте .NET Framework 4.5 на офіційному сайті "Майкрософт". Продукт поширюється вільно, завантажити його можна абсолютно безкоштовно.
 • Проблеми з завантаженням архіву. Ви не можете запустити KMSAuto на своєму комп'ютері і в тому випадку, коли інсталяційний файл завантажився не повністю або був пошкоджений при скачуванні. У цьому випадку видаліть його, а потім скачайте заново. Для вірності програму краще завантажити з іншого інтернет-ресурсу.
 • Система має проблеми з активацією: можливі причини, видалення проблемних файлів

  Скидання активації

  Припустимо, перед вами виникла зворотна проблема: вам потрібно зробити скидання активації ОС, щоб позбутися від накопичених проблемних файлів. Як це зробити? Необхідно завантажити програмне забезпечення з тієї ж серії, але вже під назвою KMS Cleaner. До речі, воно поставляється відразу ж з архівом KMSAuto.
  За допомогою KMS Cleaner можна швидко почистити комп'ютер від слідів активатора. Зробити це просто: запустіть програму на своєму ПК. З'явиться робоче вікно з однією-єдиною кнопкою "Видалити активацію". Натисніть на неї, якщо впевнені у своєму рішенні. Звернемо вашу увагу на той факт, що подібним чином можна скинути тільки ту активацію, що ви зробили з допомогою KMSAuto. В іншому випадку скинути не вийде.
  Система має проблеми з активацією: можливі причини, видалення проблемних файлів

  Активація "Віндовс 10"

  Система має проблеми з активацією Windows 10. У чому її витоки? У 2015 році у користувачів "Віндовс" версій 788.1 з'явилася відмінна можливість: оновити версію своєї операційної системи до ювілейної десятої за первісним ліцензійного ключа. Подібне умова підходило навіть для нових дистрьюбитивов версії, що були встановлені користувачем на жорсткий диск.

  Першого серпня 2016 року можливість безкоштовної активації "десятки" витекла. Але з'явилися нові можливості. Якщо ви оновилися з сьомою і восьмою до 10-ї версії, то ліцензія буде прив'язаною не тільки до ID номером апаратних комплектуючих ПК, але і до відомостей вашого облікового запису в системі "Майкрософт". Чим це добре? Ви можете дочиста замінити "залізо" на вашому комп'ютері - процесор, материнську плату та ін. Але при цьому продовжити використовувати отриману ліцензію на новому обладнанні. Для цього досить зайти з комп'ютера під колишньою обліковим записом "Майкрософт". Ліцензія, як ви пам'ятаєте, прив'язана саме до неї. Ось так все тепер просто! Ви оновили сьому чи восьму версію "Віндовс" до 10. Щоб упевнитися, що ліцензія прив'язана до вашої електронної облікового запису в системі "Майкрософт", зайдіть в "Настройки". Потім перейдіть в "Головну". Навпроти розділу "Активація" повинна бути відповідний напис: "Система активована за допомогою ліцензії, прив'язаною до вашого облікового запису "Майкрософт"".
  Якщо ж ви до цих пір користувалися тільки локального облікового запису, то система запропонує додати до неї електронну облікову. До неї в подальшому і буде прив'язана ліцензія.
  Система має проблеми з активацією: можливі причини, видалення проблемних файлів

  Проблема з активацією "Віндовс 10"

  Ми з вами розібрали, як правильно активувати ліцензійну "десятку". Але що робити у випадку, якщо у вас проблеми з активацією неофіційної копії, яку ви скачали в інтернеті? Вихід у використанні допоміжних програм. Це такі програми:
 • KMS Auto NET. Той же активатор, чиє дію ми вже описали.
 • Lite KMS-Активатор. Полегшена версія попередньої програми. Її головна відмінність - в додаванні до функціоналу додаткових утиліт.
 • Re-Loader Activator. Ще один автоматичний активатор, відмінно підходить як для лінійки "Віндовс", так і для пакету офісних продуктів від "Майкрософт".
 • KMSpico. Можна знайти версію, яка вимагає установки програми, а також варіацію, працюючу без цього.
 • Система має проблеми з активацією: можливі причини, видалення проблемних файлів
  Проблема з активацією операційної системи "Віндовс", як ми з вами з'ясували, легко вирішувана. Найшвидший спосіб - це використання допоміжного програмного забезпечення, що вільно розповсюджується в мережі. Головне тут: завантажити додаток на надійному інтернет-ресурсі, щоб не занести на свій комп'ютер шкідливі файли, "черв'яків", від яких важко позбутися.

  Популярі новини
  Загрузка...