Жіночі персонажі: огляд найцікавіших жіночих персонажів, опис, фото

347 0 Новини високих технологій

Жіночі персонажі в ігровій та кінематографічної культури викликають великий інтерес у глядачів. Компанії використовують такий маркетинговий хід для збільшення продажу власного продукту. В даній статті піде мова про найбільш популярних героїнь.

Про персонажів

Так вже сталося, що з часів таких проектів, як Tomb Raider, Bloodrayne або Heavy Metal: F. A. K. K. 2 інтерес до жіночих ігрових образів багаторазово зріс. Це не дивно, адже краса — страшна сила. Технічний прогрес не стоїть на місці, з'являються нові технології, відповідно поліпшується і комп'ютерна графіка. Результат — ще більш красиві жіночі персонажі. Нижче будуть розглянуті 10 найбільш популярних персонажів з ігор та аніме.


1 місце. Сьорана

Беззастережне перше місце займає небагатослівна вампірка з «Скайрим». Жіночі персонажі в The Elder Scrolls IV: Skyrim привабливі фізичними та магічними показниками. Деякі красиві зовні, але є звичайними перекупками. А ось чертовка Сьорана поєднує всі потрібні якості та ще й безсмертна.
Жіночі персонажі: огляд найцікавіших жіночих персонажів, опис, фото
Тому у гравця море часу, щоб добре її вивчити. Результатом є велика кількість артов, мемів і тематичних співтовариств. Останні зазвичай носять назву «Клуб втратили голову від Сераны». У грі дівчина є квестовым персонажем в офіційному аддоне «Сторожа Світанку», належить вампірського клану Волкихар. Є компаньйоном протагоніста незалежно від обраної сторони. Після проходження місій є можливість перетворити її в людини.


Дуже милий персонаж, який періодично розбавляє тишу фразами на кшталт «тут світло, підемо в печеру або грот», а також іноді співає. Здатна виготовляти особливі ельфійські стріли кривавого прокляття, якими можна погасити сонце. На жаль (або щастя) Серану не можна взяти в дружини. Це нелогічно: корисна як супутниця, але в ролі домогосподарки від неї буде вкрай мало користі. Краще нехай Будинок Теплих Вітрів прибирає яка-небудь Ейла Мисливиця, а Дочка Хладной Гавані допомагає Довакину.

2 місце. Морріган

Найбільш цікавий жіночий персонаж з Dragon Age: Origins — відьма з диких земель. Приваблива своїм холодним вдачею, долею цинізму і поглядом на світ, що відрізняється від інших супутників протагоніста. Така собі спокійна і розважлива бунтарка, яка чимось віддалено нагадує Джек з Mass Effect 2 і 3.
Жіночі персонажі: огляд найцікавіших жіночих персонажів, опис, фото
Знайомство з відьмою відбувається на початку Dragon Age: Origins, коли протагоністу належить виконати своє перше завдання для прийняття в орден Сірих Вартових». Після битви під Остагаром, герой прокидається в хатині Флемет (мати Морригар), яка, выходив поранених гостей, велить доньці відправитися з ними. В ході подорожей чорнява відьма проявляє кепський характер і нерідко піддає осуду рішення гравця. Зблизитися вдається, коли їй стає відомо про плани Флемет зайняти її тіло. Після чого відбувається битва з мачухою, яка на ділі виявляється драконом. В кінці належить бій з Архідемоном. Суть така, що вбити під силу лише Сірому Варту ціною власного життя. Морріган пропонує провести таємний ритуал, здатний врятувати протагоніста від загибелі. Якщо дати згоду, Dragon Age: Inquisition з'явиться не тільки вона, але і син Кирран. Хлопчик є вмістилищем душі бога Уртемиэля.
Якщо протагоніст відмовить, Морріган втече, перетворившись на тварину, а в Inquisition з'явиться в поодинці. Крім усього перерахованого, відьмочка приваблива тим, що виділяється на тлі інших супутників протагоніста. Як би ні розрізнялися між собою Вінн, Лелиана та інші супутники, але всі вони однозначно позитивні. Морріган має відтінок прихованої внутрішньої злості, що виділяє її на тлі інших. А ще вона каже білими віршами.

3 місце. Лелиана

Продовжує марафон персонажів жіночої статі, гідних уваги, рудоволоса красуня з Орлея. Будучи бардом, освоїла майстерність співи, володіння холодною зброєю і цибулею.
Жіночі персонажі: огляд найцікавіших жіночих персонажів, опис, фото
Перша зустріч з красунею відбувається при досить дивних обставинах — бійка в таверні, з якої дівчина виходить переможницею в закривавленому жрецькому одязі озброєна двома мечами. Носить прізвисько «Ліва рука вищої жриці», «Сестра Соловей», але для нечисленних друзів просто Лелиана. В Dragon Age: Origins у головного героя є шанс розпочати роман з «рижиком». У Inquisition не є романсабельным персонажем, так як не з'являється в загоні героя зовсім. Цікавим моментом гри є Пісня Лелианы. У прямому сенсі слова. Якщо відносини з дівчиною не були перервані з ініціативи гравця, вона подарує красиву пісню, перебуваючи в таборі. У третій частині гри служить в ролі завідуючої по всьому шпигунським справах Інквізиції, має опрацьовану зовнішність і більш сувору вдачу. Протилежність простачки Лелиане з Origins. Суворий норов і твердий характер проявляє в сюжетному повороті, коли протагоніст потрапляє в далеке майбутнє, де перемогу у війні здобув Старший і став новоспеченим божеством.
Жіночий персонаж Лелиана не здалася після довгих місяців безперервних катувань і билася до останнього, поки герой не відправився назад в минуле, щоб змінити хід подій.

4 місце. Міранда

Зірка Mass Effect 2 що з'явилася на ігровому подіумі стараннями тих же розробників з BioWare, Міранда Лоусон — консультант від «Цербера», що супроводжує капітана Шепарда в його місії, що полягає в протистоянні Колекціонерам, які намагаються прокласти стежку до Женців з метою утилізації всієї органічного життя у Всесвіті.
Жіночі персонажі: огляд найцікавіших жіночих персонажів, опис, фото
Такий красивий жіночий персонаж привертає увагу чоловічої половини фанатів всесвіту Mass Effect. Можливий роман з дівчиною, якщо протагоніст чоловічої статі виконати її особистий квест і не заведе відносини з будь-якої іншої панночкою з команди. Згідно ігрової концепції, Міранда є продуктом генної інженерії: інтелект, навички володіння зброєю і навіть приваблива зовнішність — результат експериментів. Дівчина біжить від свого батька, бажає врятувати кровну сестру Оріану. Якщо в ME2 був роман, то в ME3 красуня залишиться в живих після сутички з кровожерливим татом.

За пихою і прагматичністю Міранди ховається чутлива і чуттєва жіноча натура. Нехай у третій частині її не взяти в команду, але листи періодично від неї приходять. Побачити її можна не тільки в ході виконання квесту, а й, запросивши на вечірку у Шепарда. Цікаво також і те, що розробники запозичили зовнішність для персонажа в австралійської актриси Івонн Страховская.

5 місце. Willow з Fallout

Жіночі персонажі в постапокалипсисе непривабливі, нудні і не відрізняються особливою харизмою. Винятком є Верба, яку можна отримати в напарники тільки в рамках фанатського мода.
Жіночі персонажі: огляд найцікавіших жіночих персонажів, опис, фото
Приваблива тим, що шанувальники гри вклали в неї майже 1200 опрацьованих діалогів, що дозволяють взаємодіяти з навколишнім світом. Відрізняється від інших супутників миловидної зовнішністю і безперервної балаканиною, що робить її приємним компаньйоном в подорожі по Пустки. Нехай Верба є продуктом старань фанатів, але стала настільки популярною, що гуляють по мережі арти з нею. Є прихильницею Нової Каліфорнійської Республіки, має свою думку майже на кожну подію, що відбувається в грі і негайно його озвучить по можливості. Її можна переконати щодо переваг фракції: не шанує Легіон. Але це не завжди важливо. Володіє звичайним зброєю, може вивчити рукопашний бій. Дівчина завбачлива: якщо отруєна, застосує протиотруту, яке носить в наплічнику. У перервах між боєм застосовує стимулятори.
Є тільки один мінус: не в ладах з холодною зброєю. Якщо її озброїти їм, буде тікати з поля бою і ховатися. Знайде сама — надає пару стусанів противнику, але надалі буде збігати. Верба не стане повноцінним компаньйоном, поки не знайде особисту гвинтівку. Після того, як ситуація буде виправлена, красуня обросте новими можливостями:
 • буде користуватися рацією (корисно на випадок, якщо компаньйон загубиться);
 • не рветься в бій, поки протагоніст на кого не нападе;
 • при необхідності здатна самостійно розвести вогнище та приготувати їжу (компоненти з рюкзака бере) або займається кулінарією на газовій плиті;
 • куди б не сів герой, Верба сідає поруч (дуже мило виглядає);
 • самостійно збирає всяке барахло, що трапляється на шляху, в тому числі і кришки від ядер-коли;
 • «таймер очікування» у дівчини відсутня — якщо потрібно десь почекати гравця, буде чекати скільки потрібно;
 • а самий приємний бонус для тих, хто втратив голову від Ивушки — можливість зав'язати любовні відносини.
 • Після всіх перерахованих особливостей не можна пройти повз такої привабливої супутниці. Погано тільки, що жіночий персонаж є продуктом старань купки творчих особистостей з фанатського середовища, а не офіційних розробників. Це загрожує тим, що не всі «кути згладжені». Подекуди зустрічаються баги, лаги та інша некоректна робота, пов'язана з тим, що модифікація не скрізь коректно вписалася в проект.

  6 місце. Лють Darksiders 3

  Третя частина дітища від THQ Nordic ще не вийшла, а по Інтернету вже давно гуляють арти з рудою бестією. Як не крути, а популярними стають персонажі жіночої статі з червоними волоссям. «Наруто», Dragon Age або «Месники» з Чорною Вдовою — неважливо. Героїня доводиться сестрою іншим вершників Апокаліпсису, має перемогти сім смертних гріхів, які вирвалися на свободу. Вершника озброєна смертоносним хлистом, витончена Жінка-Кішка, використовує магію, а ще носить цікаву зачіску.
  Жіночі персонажі: огляд найцікавіших жіночих персонажів, опис, фото
  В основі сюжету лежить споконвічне протистояння темних і світлих сил. На цей раз вони вступили в сутичку на території світу людей (Третє Царство), що обернулося загибеллю останнього. В результаті подій першої частини крайнім виявився вершник Війна, якому довелося в підсумку робити всю брудну роботу. В Darksiders II Смерть намагається врятувати бідолашного брата і усунути саму помилку, за яку засуджений Обвугленим Радою — відродити саме людство. Події перших двох частин тісно переплітаються один з одним і відбуваються паралельно. Коли гинуть Війна і Смерть, ламається остання печатка, що закликає їх. Адже Вершників завжди має бути чотири. Щоб повною мірою оцінити привабливість Люті, доведеться дочекатися офіційного релізу, який відбудеться 27 листопада 2018 року.

  7 місце. Джек

  Безбашенная агресивна биотичка з Mass Effect 2 і 3 із зовнішністю, що нагадує Кіру з «Хронік Ріддіка», і характером гангстера з GTA. Жіночий персонаж, повністю покритий татуюваннями, кожна з яких свідчить про вбивство.
  Жіночі персонажі: огляд найцікавіших жіночих персонажів, опис, фото
  Важким характером зобов'язана «Церберу», експерименти щодо посилення біотичних умінь і вплинули на неї негативно. Тому можливі сутички з Мірандою. Джек залишається вразливою і чутливої дівчиною, якій не чужа поезія (у Сірого Посередника можна знайти її вірші). Якщо закрутити роман, стане ближче до Шепард і перестане агресивно ставитися до оточуючих. У Mass Effect 3 зовнішність і характер змінюються в кращу сторону, адже Джек навчає студентів Гриссомской Академії використовувати биотику в бою. Вже не брита наголо, одягнена зі смаком і стежить за своїми висловлюваннями. До загону не приєднається, але її завжди можна знайти в Симуляторі. Ще Шепард може запросити її в клубі на танець після розмови з нотками ностальгії про війну з Колекціонерами та інших моментах минулого з Mass Effect 2.

  8 місце. Розуму Blood Omen 2

  Шанувальники вампиркой саги Legacy Of Kain пам'ятають привабливу вампірка, яку бачить Каїн після пробудження десь у підземеллях Носгота. Апетитна, з шикарними формами і легкою ходою героїня вчить Каїна користуватися темними дарами.
  Жіночі персонажі: огляд найцікавіших жіночих персонажів, опис, фото
  В ході гри потрапляє в полон до лорда Сэрафан, після чого протагоніст витягує панночку з полону. Такий розвиток подій геть приковує увагу фанатів. Якщо б проект вийшов ближче до 2010 і був реалізований компанією BioWare, між персонажами однозначно склалися стосунки. Такий сюжетний поворот можливий лише у фанатських коміксах в жанрі аніме. Жіночий персонаж Розуму в грі не має настільки щасливої долі. Керуючись власними амбіціями, дівчина запідозрила у Каїна тирана, який позбудеться опору, як тільки сяде на трон. Протагоніст визнав її шпигункою і вбив ворога. На цьому закінчується історія вампирки, яка має хепі-енд тільки в фанфиках і аматорських коміксах, намальованих в жанрі аніме. Жіночий персонаж в грі залишився опрацьованим, незавершеним і не розкритою повністю, на жаль.

  9 місце. Лара Крофт

  Марафон героїнь продовжує розкрадачка гробниць, яка стала популярною, завдяки Анджеліні Джолі. Популярна в дев'яностих — двотисячних серія ігор Tomb Raider отримала перезавантаження, переродившись в повноцінний жанр «Выживалки».
  Жіночі персонажі: огляд найцікавіших жіночих персонажів, опис, фото
  Всіма улюблена Лара Крофт змінилася, приуменьшилась в розмірах, стала обережніше, більш вразливою і в чомусь більш привабливою. Правда, не для всіх. Геймери, яких мучить ностальгія за старим образу героїні, успішно зганяють невдоволення на інших проектах. Якщо встановити відповідний мод на «Скайрим», то в режимі генерації героя можна створити жіночого персонажа, схожого на Ларочку як дві краплі води.

  10 місце. BloodRayne

  Замикає марафон культова Рейн з однойменного проекту, популярного на початку двотисячних. Сюжет обертається навколо вампирки, яка рубає нацистів направо і наліво, періодично поповнюючи запас здоров'я выпиванием крові.
  Жіночі персонажі: огляд найцікавіших жіночих персонажів, опис, фото
  Приваблює не тільки своєю красою, але і запаморочливими акробатичними трюками. Гра отримала продовження у вигляді другої частини. Однак на цьому все закінчилося. Були також зняті три однойменних фільму, які геть зіпсували репутацію Рейн.

  Підсумок

  Шанувальники жанру аніме часто говорять про мультсеріалі «Наруто». Списки з картинками персонажів жіночої статі часто миготять в обговореннях на різних тематичних форумах. Не тільки індустрія ігор наповнена колоритними особистостями. Вони є в мультфільмах, кіно і книгах. Імена персонажів жіночої статі з «Наруто» і будь-якого іншого аніме впізнавані — з характерним японським «звучанням».
  Жіночі персонажі: огляд найцікавіших жіночих персонажів, опис, фото
  Це далеко не всі персонажі, гідні уваги. В кожному проекті цікаві персонажі. Чого тільки варті Цири, Йеннифер і Тріс з «Відьмака 3». Ізабелла з Dragon Age 2 і Кассандра з DA: Inquisition цікаві і своєрідні. Більш опрацьовані, ніж персонажі аніме жіночої статі. Цікавим фактом є їх несхожість один на одного. Тобто над кожною героїнею працює група розробників з метою опрацювати звички, міміку, характер і манеру говорити, щоб сформувати повноцінну особистість.
  Жіночі персонажі: огляд найцікавіших жіночих персонажів, опис, фото
  Такими «живими» персонажами проекти і досягають небувалих висот. У штучних особистості проявляється копітка робота команди розробників. Гравцеві належить приймати важкі рішення, йти на угоди з совістю, думати над кожною фразою в діалогах. Рішення впливають на подальший розвиток подій, вчинки оцінюються супутниками. При повному негативному ставленні персонаж покине команду, а найвищий рівень симпатії сприяє виникненню любовних відносин. Так виходять ігри, до яких хочеться повертатися раз за разом. Залишається сподіватися, що їх буде більше.

  Популярі новини
  Загрузка...