Кращі моди для Mass Effect 3

305 0 Новини високих технологій

Незважаючи на те що "Мас Ефект 3" вийшла досить давно, у неї до цих пір залишилися віддані шанувальники. При цьому деякі особливо затяті фанати намагаються всіляко поліпшити свою улюблену гру. Вони створюють масштабні доповнення, які вносять зміни в графічну складову, геймплей або ж сюжет. Таким чином і виходять моди для Mass Effect 3 кращі з яких будуть розглянуті нижче.

ALoT

Повна назва цього мода на графіку для Mass Effect 3 звучить як A Lot of Textures. І воно цілком себе виправдовує. Автор постарався на славу і додав величезна кількість текстур в дозволі 4K, завдяки яким картинка стає чіткою і реалістичною.
Кращі моди для Mass Effect 3
Крім того, модифікація відновлює приховані ресурси гри. Приміром, вона включає моделі високої якості, які були використані розробниками для всіляких презентацій та промо-роликів.


Звичайно ж, даний мод на графіку для Mass Effect 3 далеко не ідеальний. Уважні геймери помітять «поплилі» текстури на деяких предметах, але це радше поодинокі випадки. Тим більше що автор модифікації постійно допрацьовує її, роблячи все краще і краще.

Happy Ending

Автор цього мода для Mass Effect 3 як і багато інші фанати гри, вирішив, що оригінальні кінцівки, створені розробниками, його не влаштовують. Недовго думаючи, він зробив свій варіант фіналу пригод капітана Шепарда. Треба сказати, вийшло дуже непогано. Якщо розповідати коротко, то мод повністю прибирає з гри сцену з каталізатором. Іншими словами, ви в будь-якому випадку отримаєте перемогу над Женцями, повністю знищуючи їх. Крім того, Джокер тепер не залишає поле бою і встигає врятувати Шепарда.


Кращі моди для Mass Effect 3
Бонусом до всього цього йде кілька слайдів, що з'являються під час фінальних титрів. Так, ви зможете побачити возз'єднання Шепарда з командою, примирення кваріанців і геттов, а також інші цікаві моменти. Важливо! Мод вносить серйозні зміни у файли гри, а це не вітається розробниками. Не рекомендується використовувати Happy Ending для ліцензійної версії. В іншому випадку ви ризикуєте отримати бан свого Origin-аккаунта.

Tali Romance Mod

А цей мод для Mass Effect 3 відмінно підійде тим, кому подобається роман з Талі. Автор додав в гру досить деталізовану модель кварианки без захисного костюма, так що тепер кульмінація її відносин з Шепардом виглядає більш природно. При цьому, творець модифікації постарався зробити все так, щоб не було суперечностей з ігровим каноном.
Кращі моди для Mass Effect 3
Крім постільної сцени, мод додає більш чітку фотографію Талі в рамці, а також кілька діалогів і електронних листів. Крім того, деякі з оригінальних заставок відредаговано автором і стали більш романтичними.

Glam FemShepard

Це дуже якісний мод для Mass Effect 3 на зовнішність фем Шепард. Він замінює стандартну зачіску головної героїні на довге волосся, завдяки чому вона виглядає дуже жіночно і навіть злегка гламурно. Як кажуть, війна війною, а укладання за розкладом.
Кращі моди для Mass Effect 3
Також модифікація дозволяє вибрати колір волосся (включаючи кілька екзотичних квітів) і замінює стандартну базову одяг героїні. Правда, для використання мода вам доведеться постійно запускати додаток Texmod одночасно з грою, але це не так вже й складно.

Популярі новини
Загрузка...