Модифікації в "Варфрейме": Стійкість, Стрімка стійкість і Стійке протягом

134 0 Новини високих технологій

В останні роки стрімко набирає популярність жанр MMOTPS. Це онлайн-шутери від третьої особи, в яких гравці б'ються між собою або разом проти спільного ворога. Вони відомі завдяки високій концентрації екшен-елементів, масовості (мається на увазі скупчення гравців) і яскравих боїв. Warframe - гучний проект, реліз якого відбувся в 2013 році, оповідає нам про баталії в науково-фантастичній середовищі. Вдале злиття MMOTPS і MMORPG жанрів дозволило грі стати унікальною в своєму роді.

Warframe

Гра від розробників Digital Extremes, яка має статус Free-to-play. Вона умовно безкоштовна, але, проте, деякі функції та ігрові елементи носять платний характер. Сюжетна лінія розповідає нам про майбутнє, в якому представники раси Тенно воюють з трьома іншими, ворогуючими між собою фракціями. Гринир - клоновані люди, що беруть початок з планети Земля, Корпус - фракція, яка шукає панування над галактикою за допомогою ресурсів. Заражені - фракція мутантів, які еволюціонували з-за вірусного гена техноцит.


Гра розрахована на чотирьох чоловік, кожен з яких володіє унікальним Варфреймом - экзоскелетом, що володіє власними унікальними здібностями і параметрами. Варфрейм здатний носити три типи зброї - основну, вторинну та зброя ближнього бою. Тенно повинні послабити вплив всіх трьох фракцій, виконуючи місії, за які нараховується досвід та ігрова валюта - кредити. Існує альтернативна валюта - платина, яка купується гравцем за реальні гроші. В процесі проходження будуть зустрічатися рідкісні ресурси, які можна використовувати в крафте зброї та інших Варфреймов. Крім цього, гравцям будуть зустрічатися креслення, боєприпаси і модифікатори.
Модифікації в "Варфрейме": Стійкість, Стрімка стійкість і Стійке протягом

Модифікатори

Їх ще називають моди - це поліпшення для Варфрейма, різних типів зброї і Вартою. Вони дозволяють збільшити характеристики героя, поліпшити опірність і багато іншого. Модифікатори випадають з будь-мобів, однак існує деяка прив'язка модів і мобів, з яких вони випадають.


Модифікації в "Варфрейме": Стійкість, Стрімка стійкість і Стійке протягом

Стійкість

Один з модифікаторів в "Варфрейме" - Стійкість. Він відноситься до гібридних мод, тобто тим, які мають відразу два позитивних ефекту. Дозволяє встояти на ногах після ударних впливів моа, стародавніх заражених і деяких інших представників, до того ж збільшує швидкість відновлення щита Варфрейма. Стійкість дається за вдале проходження режиму "Кошмар", а також за певні "Сигнали тривоги". Не може бути вибито з мобів або знайдено в контейнерах. Має 0-3 рівні поліпшень, полярність - Нарамон. На першому рівні: +5 % шанс не бути збитим, + 20 % до швидкості відновлення щита (вартість 6 одиниць). На останньому рівні: +20 % шанс не бути збитим, +80 % до швидкості відновлення щита (вартість 9 одиниць).

Стрімка стійкість

Ще один мод Варфрейма - Стрімка стійкість, який зменшує тривалість статусу - дії заморозки, опіку, електрики і комбінованих елементів. Цей мод є рідкісним і добувається тільки з юніта Солдатів з жезлом. Мод має полярність - Вазарин. Рівні поліпшень: з 0 до 6. На початковому рівні: -125 % зменшення статусу (вартість 6 одиниць). На максимальному рівні: -75 % зменшення статусу (вартість 11 одиниць). Деякі гравці підтримують даний мод, так як існують більш корисні моди на відміну від Стрімкої стійкості в "Варфрейме".
Модифікації в "Варфрейме": Стійкість, Стрімка стійкість і Стійке протягом

Випробування: стійке протягом

У грі існує особливий режим випробування, в якому гравці перевіряють і відточують свої навички. За основу випробувань береться локація Місяць Орокин, в якій дії відбуваються в приміщеннях, що нагадують раніше відомі Руїни Орокин. Модифікація Стійке протягом є гарантованою нагородою за проходження випробування стійкості.
Модифікації в "Варфрейме": Стійкість, Стрімка стійкість і Стійке протягом
Даний мод відноситься до розряду Эксилусы - це особливі моди, які можливо вставити в унікальну клітинку Варфрейме. Стійке протягом збільшує поріг максимальної енергії, а також дозволяє носить швидше пересуватися в режимі паркуру. Мод має поліпшення від 0 до 5 рівня: нульовий ранг збільшує максимальну енергію на 25 % і швидкість паркуру на 2 % (вартість 5 одиниць), п'ятий ранг збільшує максимально допустима кількість енергії на 15 %, а ефект паркуру на 12 % (вартість - 9). Збільшення швидкості паркуру схоже з пасивною здатністю Варфрейма "Міраж". У тому випадку, якщо "Міраж" екіпірує даний мод, то швидкість паркуру збільшиться на величину, що дорівнює сумі швидкостей. Бонус до енергії вважається від її початкового номіналу. Мод добувається, як говорилося раніше, на випробуванні Орокин - стійкість. Воно йде відразу ж після випробування на скритність. Суть місії полягає в тому, щоб гравець витримав певну кількість пошкоджень за час. Посеред кімнати знаходиться механізм, який випускає шість променів в різні сторони. Гравцеві необхідно встати в центр приміщення і витримувати збитки від променів, які рухаються за годинниковою стрілкою по загальній осі. Чекати необхідно до тих пір, поки в колоні, яка стоїть поруч з воротами, набереться вода до граничного рівня. Після цього буде доступна кімната з нагородою, в якому лежить модифікація.

Популярі новини
Загрузка...