Де знайти "Приплив Крові" "Варфрейма"?

322 0 Новини високих технологій

«Варфрейм» - це дуже популярна багатокористувацька гра, яка являє собою суміш шутера, файтинга і РПГ з домішками паркуру. Одним з найцікавіших моментів в даній грі є наявність різних апгрейдів і модов для вашого костюма, так і для різних видів зброї, якими ви можете озброїти свого героя. У даній статті мова піде про один з найбільш вражаючих модів під назвою «Приплив крові». «Варфрейм» дозволяє вам вдосконалювати різні види зброї, проте в більшості випадків це невеликі бонуси. Якщо ж ви хочете щось більш вражаюче, то вам варто звернути увагу на більш рідкісні модифікації.


Саме до них і належить «Приплив крові». «Варфрейм» - це гра, в якій вам доведеться постаратися, щоб роздобути такий мод. Однак спочатку варто ознайомитися з тим, що вона взагалі собою являє, і якщо він вас зацікавить, то можна вже дізнаватися, де його можна взяти.

Що це за мод?

Де знайти "Приплив Крові" "Варфрейма"?
Отже, що являє собою мод «Приплив крові»? «Варфрейм» є проектом, в якому ви можете використовувати зброю ближнього бою не тільки в якості резервного способу на той випадок, коли у вас закінчаться патрони. Тут зброя ближнього бою володіє вражаючою потужністю, тому вам варто інвестувати в його розвиток. Що саме дасть вам модифікація? З її наявністю лічильник комбо для вас знайде нове значення, так як чим довше буде ваша комбінація, тим більше буде шанс нанести ударом критичний шкоди. Тут все залежить від того, який показник ймовірності криту є у вашого персонажа. Навіть якщо він становить всього два з половиною відсотка, то після п'яти ударів він підніметься до восьми відсотків, а після п'ятнадцяти – до десяти. Простіше кажучи, чим більше ударів ви наносите, тим вище ймовірність нанесення криту.


Так що якщо ви розраховуєте на те, щоб швидко і ефективно знищувати супротивників в рукопашному бою, то вам точно знадобиться «Приплив крові». «Варфрейм», природно, не обмежує вас одним модом, так що вам доведеться вибирати. І якщо ви виберете саме цю модифікацію, то вам доведеться вирушати на її пошуки.

Мука

Де знайти "Приплив Крові" "Варфрейма"?
Найголовніше питання гравців, що стосується мода «Приплив Крові» («Варфрейм») – де вибити? На жаль, зробити це дуже складно, так як цей мод не падає з простих мобів. Вам доведеться здолати могутнього боса по імені Мука, якого можна знайти тільки на останньому етапі операції «Неоплачений борг». Вам варто звернути увагу на те, що ймовірність отримання мода вкрай мала, так як з цього боса може впасти ще кілька інших рідкісних модів. А якщо вам не пощастить, то вам взагалі не дістанеться ні одного рідкісного об'єкта, і тоді доведеться проходити місію заново.

Місяць Орокин

Де знайти "Приплив Крові" "Варфрейма"?
Якщо ж ви не хочете вбивати одного і того ж боса раз за разом, то ви можете спробувати свого щастя на місяці Орокин, де також можна знайти «Приплив Крові». «Варфрейм» («де знайти той чи інший предмет?» - це дуже популярний у даній грі питання) дозволяє вам досліджувати цю територію після проходження місії «Другий Сон». Прибувши на місяць, вам необхідно буде її досліджувати вздовж і впоперек, щоб отримати шанс на знаходження цього мода.

Популярі новини
Загрузка...