Коротко та зрозуміло про те, як користуватися Guiminer

129 0 Новини високих технологій

У даній статті ми детально і зрозуміло розповімо вам про такому чудовому додатку для "Віндовс", як Guiminer. Воно досить просто у використанні, але у багатьох новачків виникають питання щодо його використання. У даній статті ми постараємося на них відповісти. Перед тим, як навчитися користуватися Guiminer, необхідно насамперед зрозуміти, що собою являє ця програма для видобутку лайткоинов. Це інноваційний прорив в області програмного забезпечення для видобутку біткоінів. Її принцип видобутку заснований на роботі процесорів і графічних карт. У нашому конкретному випадку програма використовує карти NVIDIA і процесори AMD. Користувач може видобувати криптовалюту самостійно або разом з кимсь. Для цього йому потрібно вказати список джерел, з яких будуть вибиратися ресурси, необхідні для заробітку кріптовалюти.


Додатковий скрипт для Guiminer

Багато експертів валютних спекуляцій на ринку виділяють програму в окремий блок оптимальних програмних забезпечень на платформі Windows для видобутку кріптовалюти. Для видобутку лйткоинов необхідний скрипт програми GUIminer-Scrypt, що є відгалуженням загальної бази GUIminer. Програма має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, не вимагає введення додаткового програмного коду для управління видобутком кріптовалюти. Не вимагає додаткових маніпуляцій із зміною або доповненням папок конфігурації.
Коротко та зрозуміло про те, як користуватися Guiminer

Особливість GUIminer і GUIminer-Scrypt

По функціоналу програми ідеально підходять для видобутку кріптовалюти біткоін і лайткоин. Їх функціонал дуже близький до загального функціоналу на базі платформи Windows. З ним може впоратися навіть самий недосвідчений людина, необізнана в заробітку електронних грошей на таких платформах і навіть не вміє користуватися взагалі інформаційною інфраструктурою. Тому будь-хто зможе зрозуміти, як користуватися Guiminer.


Коротко та зрозуміло про те, як користуватися Guiminer
Для початку заробітку за допомогою цієї програми її необхідно завантажити та встановити на свій комп'ютер. Після установки потрібно вибрати для себе список ресурсів, з допомогою яких надалі користувач може добувати собі криптовалюту. Далі слід вказати необхідні дані для видобутку кріптовалюти і запустити сам процес її здобування.

Опис і налаштування майнера Guiminer

Програма GUIminer-Scrypt призначення для добування такий кріптовалюти, як лайткоины. Вона була розроблена в якості відгалуження Guiminner. Відмінною рисою першого є його обмеженість за кількістю серверів. Крім вищеописаних програм, є ще дві: Reaper і Cgminer. Вони більш складні у використанні і освоєнні, тому не зовсім підходять новачкам. Однак процеси більш універсальні. Програма має також налаштування Guiminner, що дуже спрощує сам процес роботи з нею. Варто лише розібратися в інтерфейсі, а решта не представляє складності.
Коротко та зрозуміло про те, як користуватися Guiminer
Для того щоб зрозуміти, як користуватися Guiminer, необхідно освоїти принцип роботи командного рядка операційної системи. Перед початком роботи необхідно скачати і встановити саму програму. Також оновити або встановити останній драйвер для своєї відеокарти. Додатково можна встановити інструмент AMD APP SDK, який також допоможе у видобутку кріптовалюти. Для роботи буде потрібно сервісний файл OpenCL, тому установка інструменту AMD APP SDK просто життєво необхідна для роботи. Опис і налаштування Guiminer йде окремим файлом, який присутній при установці.

Переваги та недоліки програми

Основним і, можливо, головним недоліком цієї програми є її знаходження на етапі розробки. Тому початківці можуть зіткнутися з такими моментами, як поява помилок, які знаходяться на доопрацюванні у розробників. У файлі установки присутній також файл, який визначається антивірусними програмами як вірус. Насправді це не вірус і жодним чином він не здатний нашкодити операційній системі або роботі комп'ютера в цілому. Перевагою такої програми можна вважати, що кожен може зрозуміти, як користуватися Guiminer. Для початку роботи також потрібно від користувача зареєструватися на сайті Coinotron, який надалі буде використовуватися в якості ресурсу для добування кріптовалюти.

Популярі новини
Загрузка...