Краща програма для зміни голосу: огляд

700 0 Новини високих технологій

Сценаріїв, коли може знадобитися програма для зміни голосу через мікрофон, досить багато: професійна діяльність, дзвінки в сервісні служби, ігрові чати, розіграші і т. п. Подібні утиліти змінюють тональність, тембр і інші показники джерела, і на виході може вийти разюче відрізняється від оригіналу результат. Програм для зміни голосу при розмові дуже і дуже багато. Але далеко не кожна утиліта з належною ефективністю справляється з поставленим завданням. Тому вибір програми для зміни голосу в мікрофоні не так простий, як може здатися на перший погляд. Тим більше, що це досить специфічний софт, і до нього, як магнітом, тягне розповсюджувачів вірусів і шкідливого коду.


Ми ж спробуємо у всьому цьому розібратися різноманітті і представимо вашій увазі список самих кращих програм для зміни голосу, де кожна утиліта може похвалитися своєю ефективністю та доступністю для простого обивателя. Весь цей софт можна скачати з офіційних ресурсів розробників, так що проблем з тестуванням бути не повинно. Рейтинг найкращих програм для зміни голосу виглядає наступним чином:

 • AV Voice Changer Diamond.
 • MorphVOX Pro.
 • «Скрамби».
 • «Клоунфиш».
 • «Фейк Войс».
 • «Фанні Войс».
 • Розглянемо всіх учасників докладніше.

  AV Voice Changer Diamond

  Це одна з кращих програм для зміни голосу, яку можна знайти у Мережі. Її можна побачити в арсеналі досвідчених користувачів і вузьких спеціалістів, що працюють в колл-центрах або сервісних службах. А це вже багато про що говорить.


  Краща програма для зміни голосу: огляд
  Програма для зміни голосу при дзвінку працює в реальному часі, так що можна налаштувати всі необхідні параметри прямо під час розмови. Інтерфейс утиліти грамотно розбитий на категорії, і заблукати там дуже складно. До того ж меню можна викликати майстра-помічника, який проведе вас основного функціоналу і підкаже, як бути в складних ситуаціях.

  Особливості програми

  Також варто відзначити наявність спеціального режиму для роботи з популярним видеомессенджером «Скайп». Є базові налаштування в програмі для зміни голосу на жіночий або чоловічий одним кліком, що дуже зручно. До речі, в останньому оновленні з'явилася аналогічна можливість для набираючого популярність мессенджера «Дискорд». Крім того, одна з кращих програми для зміни голосу в мікрофоні володіє завидною кількістю фільтрів, масок і ефектів, які також можна накласти в реальному часі. Плюс до всього, утиліта дозволяє порівнювати власний голос з іншими, видаючи детальну діаграму.

  Відмінні риси утиліти

  Ще кілька явних плюсів програми – це запис промови в будь-якому аудіоформаті і розширені параметри експорту з імпортом, що згодом помітно полегшує подальшу обробку отриманого вмісту.
  Краща програма для зміни голосу: огляд
  Користувачі суцільно позитивно відгукуються про можливості однієї з кращих програм для зміни голосу. Тут є тлумачний еквалайзер, шумозаглушення, вбудований програвач, а також зручний інтерфейс з масою навчальних матеріалів. Деякі хоч і нарікають на відсутність російськомовної локалізації, але її можна знайти в аматорському форматі на тематичних форумах, причому дуже навіть непогано виконану.
  Продукт поширює платної ліцензії, але розробник пропонує триальный період для ознайомлення з основним функціоналом програми. Судячи по тим ж відгуками, користувачі згодні з тим, що програма коштує своїх грошей і відпрацьовує їх по повній, особливо якщо мова йде про професійній сфері застосування софту.

  MorphVOX Pro

  Ще один продукт в списку кращих програм для зміни голосу, користується завидною популярністю у всьому світі. Серед явних переваг софта можна відзначити дуже якісну запис, зрозумілий і продуманий інтерфейс, ну і, звичайно, приголомшливу бібліотеку ефектів. Остання допоможе змінити ваш голос до невпізнання.
  Краща програма для зміни голосу: огляд
  Одним словом, це програма для зміни голосу на чоловічий, жіночий, роботизований, мультяшний, собачий і якої б то не було ще. Всі ефекти в бібліотеці можна редагувати і змінювати криві еквалайзера, як вам заманеться. Утиліта хоч і позиціонується розробником як продукт для професійних потреб, добра половина користувачів використовує її для розіграшів. Меню програми вийшло зрозумілим і грамотно розгалуженим, тому блукати там не доведеться. До того ж на сайті розробника є докладні відеоуроки по роботі з утилітою. Та й місцева довідкова система організована, як треба, і в неї швидко орієнтуєшся. До речі, ця програма для зміни голосу - російською мовою, тому серйозних проблем бути не повинно.

  Особливості утиліти

  Отриманий результат можна зберегти в будь-якому з десятка запропонованих аудіоформатів і тут же поділитися ним зі своїми друзями в соціальних мережах. Також варто відзначити той факт, що розробник ретельно стежить за своїм дітищем і періодично випускає оновлення, з оглядкою на відгуки користувачів. Продукт поширюється по платної ліцензії з двотижневим триальным періодом. Якщо вас цікавить просте зміна голосу, наприклад, з чоловічого на жіночий, і тільки, то можна придивитися до безкоштовної версії з приставкою «Джуніор», а не Pro.

  Scramby

  Це одна з кращих програм для зміни голосу для видеомессенджеров. Причому практично всі зміни можна вносити в режимі реального часу. Для початку роботи все, що вам потрібно, так це задати в налаштуваннях кошти для онлайн-телефонії, а решту зробить сама утиліта.
  Краща програма для зміни голосу: огляд
  Програма пропонує користувачеві непогану бібліотеку з десятком встановлених голосів: чоловік, жінка, робот, собака, кішка і т. д. При бажанні можна змінити стандартні пресети і налаштувати їх під свої потреби. Також варто відзначити, що програма відмінно себе почуває в парі з сучасними мережевими іграми на зразок «Доти», «Ліги Легенд», «Танчики» і т. п. Утиліта в автоматичному порядку підлаштовує ігровий чат і бере управління зв'язком в свої руки.

  Відмінні риси програми

  Крім усього іншого, тут є грамотне придушення шумів, фонових звуків, а також тонке налаштування еквалайзера. Що стосується інтерфейсу, то користувачі у своїх відгуках відзначають деяку заплутаність гілок меню, але після кількох днів активного спілкування дискомфорт геть зникає. Також є можливість збереження отриманого результату в популярні аудіоформати. Підсумкові файли виходять, правда, більшого розміру, ніж повинні бути на насправді, але це некритично для десктопних пристроїв з значними обсягами накопичувачів. Поширюється продукт за умовно-безкоштовної ліцензії. Пробна версія працює стабільно і як треба, але обмежена по функціоналу. Тут, знову-таки, якщо вам достатньо варіантів жіночий-чоловічий, то можна залишити і безкоштовну модифікацію. В інших випадках доведеться купувати ліцензію.

  Clownfish

  Це абсолютно безкоштовна програма, призначена в першу чергу для роботи з популярним видеомессенджером «Скайп». Спочатку розробник позиціонував свій продукт як інструмент для виправлення помилок в чаті і запису розмов, а функція зміни голосу був лише додатковим режимом.
  Краща програма для зміни голосу: огляд
  Але вийшла програма настільки вдалою і грамотно реалізованої, що використовували її лише для підміни голосу. Розробник не став заперечувати і з подальшими оновленнями тільки покращував цей функціонал. Також варто відзначити максимально спрощений і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс продукту. Тут все розкладено по поличках, і заблукати в меню просто нереально. До того ж утиліта отримала грамотну україномовну локалізацію і розумну довідкову систему. Так що з початком роботи ніяких проблем виникнути не повинно.
  Програма пропонує багатий набір всіляких заготовок для привітань та розіграшів. В бібліотеці можна провести цілу годину, вибираючи потрібний ефект або шаблон. До того ж всі наявні пресети можна змінити за власним розсудом місцевим аудиоредактором.

  Особливості програми

  Ще однією корисною опцією можна назвати вбудований перекладач. Включений режим дозволяє в реальному часі переводити все сказане опонентом, що дуже зручно і у веденні бізнес-переговорів, і в простому спілкуванні з закордонним іншому. Користувачі дуже тепло відгукуються про цю програму і її можливості. Звичайно, деякі недоліки у додатку є, наприклад, робота тільки зі «Скайпом» і операційною системою «Віндовс», але критичними їх назвати ніяк не можна, вивчивши умови розповсюдження. Розробник пропонує продукт абсолютно безкоштовно, тому як є свого роду підрядником самого «Скайпу», тому його корисливий інтерес задовольняє наймач, а не всюдисуща реклама.

  Fake Voice

  Це досить якісний продукт, що дозволяє змінювати ваш голос в онлайн-режимі. На відміну від більш благородних аналогів, утиліта не вміє записувати звук, але прекрасно себе почуває в тандемі з якою-небудь протоколирующей зустрічі програмою.
  Краща програма для зміни голосу: огляд
  Інтерфейс програми чимось скидається на мікшерський пульт. Тому одні вважають його дуже зручним, а інші, навпаки, надто оригінальним і неэргономичным. Тим не менше навіть новачки в цій справі в самі короткі терміни освоюють утиліту і весь пропонований інструментарій. Деякі, щоправда, нарікають на відсутність російськомовної локалізації, але її можна легко скачати з тематичних форумів в аматорському варіанті. Процес перетворення голосу досить простий: ви пересуваєте важелі на микшерском пульті і в реальному часі чуєте вносяться зміни. Налаштування досить тонка, так що тут можна домогтися цілком пристойних результатів. Як таких бібліотек з готовими пресетами тут немає, але є кілька ефектів, які можна накласти на голос.

  Відмінні риси програми

  Також варто відзначити, що програма нітрохи не вимоглива до системних ресурсів і за обсягами споживання оперативної пам'яті стоїть на останніх місцях у менеджері файлів. Працює утиліта тільки на операційних системах «Віндовс» і «Андроїд», а для Мас і «Лінукс» є тільки аматорські модифікації, що встановлюються на свій страх і ризик. Поширюється продукт за безкоштовної ліцензії, причому навіть без натяку на рекламу. Користувачі в основному позитивно відгукуються про програму та її можливості, але вважають Fake Voice утилітою для новачків.

  Funny Voice

  Дана утиліта дозволяє змінити тональність вашого голосу і зберегти при цьому конфіденційність спілкування по месенджерів. Програма залучає в першу чергу своєю простотою, аскетичністю і інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Останній, власне, зводиться лише до пари кнопок. Незважаючи на відсутність російськомовної локалізації, якихось серйозних проблем з освоєнням програми не виникає. Тим більше що любительську версію останньої можна скачати з тематичних форумів.
  Краща програма для зміни голосу: огляд
  Програма невимоглива до системних ресурсів і займає чисто символічне місце в диспетчері завдань щодо споживання оперативної пам'яті, вінчестера і процесора. На жорсткому диску додаток займає не більше 3 мегабайт, що для сучасного десктопного софта вкрай мало. Також варто зауважити, що в програмі є можливість збереження голосових записів. Правда, в одному-єдиному форматі WAV, але і цього цілком вистачає, враховуючи велику кількість кодеків в Мережі. В процесі роботи можна рухати повзунок, який відповідає за тональність, і жіночий голосок тоненький в одну мить перетвориться в чоловічий баритон. Причому специфічна оцифровка в результаті непомітна, і кінцевий результат виглядає дуже правдоподібно.

  Особливості програми

  Користувачі в основному позитивно відгукуються про програму Funny Voice і її можливості. Так, вона початкового рівня, але з поставленими завданнями справляється дуже навіть гідно. Якихось серйозних недоліків у додатка немає, так що його можна рекомендувати всім бажаючим. Працює софт на операційній системі «Віндовс», але є ще подобу аналога для платформи Android від того ж розробника. В останньому випадку, до речі, помітно розширено функціонал і додані бібліотеки з пресетами. Поширюється продукт за безкоштовної ліцензії, а реклама з'являється не завжди, та й агресивної її ніяк не назвеш. До того ж, встановлена аматорська русифікація є «таблеткою» від рекламних блоків.

  Популярі новини
  Загрузка...