Як у "Автокад" намалювати стрілку? Три варіанти вирішення проблеми

321 0 Новини високих технологій

Часом складні питання є відносно легкими й зрозумілими, але буває навпаки, питання просте, а пояснення - тяжкий. Сьогодні ми зачепимо область графіки та проектування. Програма AutoCAD є універсальною в своїй сфері. Проектувальники, дизайнери, архітектори, конструктори працюють у ній постійно. Новачкові буде складно сприймати адекватно цю середу проектування, так як велика кількість вкладок, інструментів і настройок буде морально тиснути на нього. У цій статті буде говорити про те, як намалювати стрілку "Автокад". Існує три методу виконання цього завдання.

Як у "Автокад" намалювати стрілку? Три варіанти вирішення проблеми

Програма AutoCAD

Це система автоматичного проектування, яка призначена для створення конструкторської документації. Розробником цієї САПР-програми є компанія Autodesk - загальновизнаний лідер розробок програм автоматичного проектування. Користувач може працювати як в режимі 2D, так і в 3D. Програма здатна працювати з проектами будь-якої складності і завантаженості. Зручний інтерфейс, який дозволяє працювати людям, які не мають спеціальних знань в цій області. Для спрощення завдань використовуються підключені бібліотеки, які зберігають у собі безліч моделей.


Як у "Автокад" намалювати стрілку? Три варіанти вирішення проблеми

Як намалювати стрілку "Автокад". Перший спосіб

Така функція спочатку не передбачалася розробниками. Але можна скористатися функціями "малювання" і "редагування". Тоді намалювати стрілку "Автокад", як в будь-якому іншому графічному редакторі, стає реально. Це простий, але не самий швидкий спосіб.
 • У вкладці "Головна", в угрупуванні "Малювання" вибираємо "Відрізок". У вільному місці намалюйте пряму лінію, на кінці утворіть замкнутий трикутник (як ніби стрілку розділили поздовжньо).
 • Застосовуємо до лінії параметр "Дзеркало", який знаходиться на панелі Редагування". Тепер утворилася стрілка за рахунок горизонтального переносу частин.
 • У групі "Малювання" знаходимо пункт "Штрихування" і застосовуємо її на передню частину стрілки.
 • З допомогою налаштувань можна збільшити ширину всієї отриманої стрілки.
 • Після того як в "Автокад" намалювали стрілку, приступаємо до її масштабування і повороту. В панелі "Редагування" вибираємо пункт "Масштаб", а потім вибираємо потрібний об'єкт.
 • Другий спосіб малювання

  Є більш швидкий і ефективний спосіб, як намалювати стрілку-вказівник "Автокад".


 • Необхідно зайти у вкладку "Анотації", в графу "Розміри" і вибрати пункт "Лінійний". Визначтеся з потрібним для вас видом і розмежуйте розмір стрілки.
 • Переходимо у вкладку "Головна", графа "Редагування", функція "Розчленувати" (можна використовувати "Розірвати в точці"). Видаляємо непотрібні елементи, залишаючи при цьому стрілку.
 • Коригуємо її положення і розмір на кресленні.
  Як у "Автокад" намалювати стрілку? Три варіанти вирішення проблеми
 • Третій спосіб

  Третім способом можна зробити об'єкт суцільною лінією, як намалювали стрілку "Автокад" раннє за допомогою розмірів і відрізків. Це самий популярний і швидкий спосіб малювання стрілок.
 • Нам знадобиться команда "Полілінія", яка знаходиться на панелі "Малювання".
 • Вибираємо довільне місце на кресленні і ставимо крапку. Потім викликаємо контекстне меню (клавіша "Вниз") і зі списку вибираємо параметр "Ширина". Ставимо довільне значення для початкової ширини, наприклад, 1 і для кінцевої теж 1. Створюємо потрібну довжину для заснування стрілки і ставимо крапку.
 • Не виходячи з режиму "Полілінія", продовжуємо працювати з кінцем стрілки. Викликаємо контекстне меню, пункт "Ширина". Початкову ширину вибираємо більше, ніж у підставі стрілки, наприклад, 5. Значення кінцевої ширини встановлюємо на 0. За допомогою мишки регулюємо кут і довжину стрілки.
 • Щоб зберегти отриманий об'єкт натискаємо клавішу Enter.
 • Цей спосіб зручний тим, що можливо задавати довільні значення параметрів стрілки.

  Популярі новини
  Загрузка...