Як в "Фотошопі намалювати стрілку: способи та інструкція

1373 0 Новини високих технологій

"Фотошоп" - саме ця програма не має собі рівних у роботі над фотографіями. Перелік її можливостей і функцій просто зашкалює. Однак, навіть при оволодінні всіма навороченими операціями, може виникнути проблема з найпростішою з них - як намалювати стрілку в "Фотошопі CS6". Про це в статті і піде мова. Ми розглянемо найбільш популярні способи, як це зробити, і запропонуємо докладну покрокову інструкцію.

Спосіб за допомогою інструменту "Лінія"

Як в "Фотошопі намалювати стрілку: способи та інструкція
Всього буде розглянуто три способи, як в "Фотошопі намалювати стрілку. Почнемо, звичайно, з того, що не передбачає виконання маніпуляцій за межами самої програми:
 • Знайдіть на лівій панелі інструмент "Лінія" і виберіть його.
 • Після того як ви зробите це, вгорі з'явиться додаткова панель. В ній можна вибрати, з якого кінця лінії буде стрілка, а ще можна задати необхідні пропорції, такі як ширина, довжина і кривизна.
 • Після того як всі необхідні значення будуть задані вами, можна приступати до малювання стрілки.
 • Якщо ви вказали, що стрілка буде в кінці лінії, то на картинку наведіть курсор з тієї сторони, звідки стрілка буде брати свій початок і, затиснувши ліву кнопку миші, переміщуйте його до того місця, куди вона буде вказувати.
 • Ось так і виглядає перший спосіб того, як в "Фотошопі намалювати стрілку. Як можна помітити, це дуже просто. Таким чином можна швидко вказати на фото важливі об'єкти, щоб привернути до них увагу людини, який буде переглядати зображення.


  Спосіб за допомогою інструменту "Довільна фігура"

  Як в "Фотошопі намалювати стрілку: способи та інструкція
  Вище було наведено перший спосіб того, як в "Фотошопі намалювати стрілку. Можливо, комусь він приносить клопоти і не сильно підходить. Саме тому інструментарій програми дозволяє декількома шляхами виконати бажане:
 • Спочатку нам потрібно вибрати інструмент "Довільна фігура". Для цього наводимо курсор миші на ліву панель, на інструмент "Лінія", і натискаємо ліву клавішу миші. Утримуючи її переводимо курсор на "Інструмент" - "Довільна фігура" і потім відпускаємо.
 • Потрібний нам інструмент обраний. Тепер в панелі зверху з'явилося віконце, в якому можна вибрати запропоновану фігуру зі списку. Так як нам потрібно намалювати стрілку, обираємо саме її. Примітно, що там в наявності є кілька різних стрілок, тому орієнтуйтеся на свій смак.
 • Тепер наведіть курсор на ту область картинки, де повинна починатися стрілка, і наведіть мишку до потрібного об'єкту. Попутно, рухаючи нею, ви можете змінювати ширину стрілки.
 • Ну ось і все. Тепер ви знаєте два способи, як в "Фотошопі намалювати стрілку, користуючись виключно інструментами самої програми. Ну а тепер переходимо до третього варіанту.


  Спосіб №3: вставити PNG

  Як в "Фотошопі намалювати стрілку: способи та інструкція
  Як намалювати стрілку в "Фотошопі", ми вже знаємо, тепер обговоримо як її вставити. Ви запитаєте - навіщо? Як ви могли помітити, стрілки, намальовані за допомогою інструментів, одноманітні і сухі в плані дизайну. А цей метод пропонує вам це змінити, за допомогою вставки PNG в картинку:
 • Зайдіть в Інтернет і знайдіть потрібну вам картинку стрілки. Для цього можна відвідати "Яндекс-картинки" і ввести в пошукову рядок слово "стрілка".
 • З переліку виберіть ту, яка вам сподобалася, однак будьте уважні і дивіться на формат зображення, важливо щоб вона була в PNG.
 • Завантажте картинку на комп'ютер.
 • Знайдіть картинку і перетягніть її в "Фотошоп", наклавши тим самим її поверх основної.
 • Тепер з допомогою інструментів на бічній панелі змініть розмір, поворот і положення стрілки так, як вам завгодно.
 • Тепер ви дізналися всі три способи, як в "Фотошопі намалювати стрілку. Сподіваємося, вони вам знадобляться.

  Популярі новини
  Загрузка...