Як намалювати коло в "Фотошопі". Вибір інструментів

1203 0 Новини високих технологій

Програма "Фотошоп" являє собою потужний комплекс інструментів для створення логотипів, редагування фото, різних колажів, дизайнів сайтів. Так простіше сказати, чого "Фотошоп" не вміє в рамках растрової і векторної графіки. Існують цілі курси по програмі "Фотошоп". Але якщо ви тільки початківець фотошопер, то вивчати ази потрібно поступово, крок за кроком, по одному інструменту за раз.

Як намалювати коло в "Фотошопі". Вибір інструментів

Як намалювати коло в "Фотошопі" і які для цього потрібні інструменти

Починається ваш тернистий шлях у світ "Фотошопу" - вчимося малювати кола і кола.
 • Створимо новий документ, в якому будемо відточувати майстерність.
 • Як намалювати коло в "Фотошопі". Вибір інструментів
 • Для цього йдемо в меню Файл/Создать і встановлюємо значення нового документа (ширина і висота в пікселях, тут ви можете вибрати довільні цифри). Дозвіл 72. Колір фону – білий. Перед тим як намалювати рівний коло в "Фотошопі", переконаємося, що у вас є необхідні інструменти – панель з інструментами. За замовчуванням вона розташована ліворуч, вертикально. Якщо її немає, йдемо в меню «Вікно» і відзначаємо там пункт «Інструменти». Панель з інструментами автоматично з'явиться у вигляді колонки з кнопками.
 • Як намалювати коло в "Фотошопі". Вибір інструментів  Інструмент "Фотошопу" «фігура»

  Тепер до найцікавішого, власне, як намалювати коло в "Фотошопі". На панелі інструментів є дві кнопки, схожі на перехрещені квадратики, за замовчуванням один з них чорний, другий білий. Той, що зверху, є активним. Перемикати кольори між собою можна, натиснувши на маленьку стрілочку поруч з цими квадратиками. Якщо потрібно вибрати якийсь інший колір, то клікніть по верхньому квадратика і виберіть потрібний колір у палітрі або введіть код кольору у полі, яке зазначено значком sharp (#). Або проекспериментувати, вводячи значення кожного кольору з колірної моделі RGB в діапазоні від 255 до 0.


  Як намалювати коло в "Фотошопі". Вибір інструментів
  Тепер перейдемо безпосередньо до питання: "Як намалювати коло в фотошопі?"
 • Натискаємо правою клавішею миші на інструмент «Фігура». У випадаючому списку вибираємо Інструмент «Еліпс».
 • В панелі налаштувань виставляємо значення «Пікселі».
 • І малюємо на білому аркуші: в довільному місці ставимо курсор, затискаємо ліву кнопку миші і ведемо по діагоналі, щоб вийшов круг. При цьому потрібно тримати затиснутою клавішу Shift, щоб вийшов рівний круг.
 • Ось так з використанням тільки одного інструмента у нас вийшла така цікава фігура.
 • Як намалювати коло в "Фотошопі". Вибір інструментів

  Інструмент «Овальна область»

  В "Фотошопі" намалювати коло заливкою можна ще одним способом.
 • Вибираємо інструмент «Овальна область»
 • Малюємо коло з затиснутою клавішею Shift, потім, перебуваючи на самому колі, натискаємо праву кнопку миші і в випадаючому списку вибираємо «заливка»
 • У графі "Зміст" вибираємо «колір» (або в палітрі кольорів вибираємо потрібний колір і тиснемо «Ок»).
 • Потім знімаємо виділення, натиснувши «Виділення» у верхній панелі (зняти виділення).
 • До речі, поки коло виділено, його можна переміщати по всьому документу, переключившись на інструмент «Переміщення», і потім, затиснувши сам коло, його можна перетягнути куди завгодно в межах полотна.
  Як намалювати коло в "Фотошопі". Вибір інструментів
  Цим же інструментом можна створити кільце. Змініть в налаштуваннях значення на контур. А натиснувши правою кнопкою миші на виділеному колі, потрібно вибрати "обведення". Далі виставити значення в пікселях товщини лінії. Не забуваємо знімати виділення. Ще коло можна створити за допомогою пензля. Виберіть круглу кисть з жорсткими краями. Розмір кисті можна регулювати за допомогою квадратних дужок на клавіатурі. В цьому випадку у вас вийде растрове зображення. Пробуйте, тренуйтеся. Адже вивчаючи корисний матеріал в інтернеті, можна дізнатися не тільки як намалювати коло в "Фотошопі", а ще багато і багато іншого цікавого. Удачі у всіх ваших починаннях!

  Популярі новини
  Загрузка...