Накладення чар. Для чого потрібна пил ілюзій?

221 0 Новини високих технологій

У гравців є колосальна кількість можливостей в іграх з відкритим світом, не винятком є проект від Blizzard World of Warcraft. На сьогоднішній день гра сильно змінилася в порівнянні з минулими роками. Спектр дій гравців набагато розширився, тепер кожен може знайти улюблене заняття в цій грі. Додатково до цього в серпні 2018 року виходить нове масштабне доповнення Battle for Azeroth. Професії "ВВВ" займають окрему нішу, яка взаємопов'язана з ігровою діяльністю гравця.

Основні і допоміжні професії

У грі існує 11 основних і 4 допоміжних професій. Для кожного ігрового персонажа можливо вивчити 2 основні і 4 допоміжні спеціальності. Багато користувачів цієї гри покращують навик володіння професіями заради стабільного внутрішнього заробітку. Кожне заняття актуальне і приносить деякі переваги власникові. Але прокачування професій вимагає підвищеної знання гри: де дістати той чи інший реагент, де знайти майстра та інше.


Накладення чар. Для чого потрібна пил ілюзій?

Професія накладення чар

Дозволяє накладати чари на броню, зброя і кільця. Якщо чари нанести на спеціальний сувій, то можна продати сувій з чарами іншому гравцеві. Прокачування ремесла йде за рахунок видобутку пилу, субстанцій та осколків, які виходять при розпиленні предметів якості "незвичайне" і вище. Професія приваблива тим, що вона не вимагає спеціальність-помічницю, наприклад, як ковальство + гірнича справа, алхімія + травнічество, чинбарство + зняття шкур.
Накладення чар. Для чого потрібна пил ілюзій?

Насичена пил ілюзій

Предмет складається з трьох складових. Це "слабка пил ілюзій". Для зручності гравці, які займаються прокачуванням цієї професії, використовують "слабку" при навичці 140 і до значення 200. Потім вони об'єднують їх і отримують "насичену пил ілюзій". Таку вони використовують при прокачуванні навички з 205 до 290. З предметів броні якості "незвичайне" видобувається "слабка пил ілюзій". Де взяти предмети, які дають цей пил? Досвідчені гравці рекомендують іти в підземелля Чорної гори, Стратхольм і Некроситет. У перерахованих данжах є велика кількість мобів, тому шанси вибити "зелену" екіпіровку набагато вище, ніж зі звичайних мобів в локаціях. Також пил можна купити на аукціоні. Ціна цілком прийнятна, так як в нових оновленнях пил видобувається в рази швидше. Якщо ваша внутрішньоігрова валюта дозволяє придбати пил, то купуйте близько 60 штук. Така кількість потрібна для подолання бар'єру з досвіду 200 до 295. В інтервалі 140-200 набагато зручніше використовувати для крафта "пил духу".

Популярі новини
Загрузка...