Крупнокаліберна снайперська гвинтівка в Fallout New Vegas: опис і використання

204 0 Новини високих технологій

Незважаючи на давній реліз, гра Fallout New Vegas досі залишається однією з найбільш популярних і затребуваних серед фанатів жанру. Користувачі постійно випускають модифікації і сюжетні доповнення. Однак є й ті, хто ще не ознайомився з оригінальним світом гри. У даній статті ми розглянемо крупнокаліберну снайперську гвинтівку в Fallout New Vegas: де її знайти, характеристики, коли найкраще використовувати і з чим відмінно поєднується даний тип зброї. Почнемо з простого опису, щоб зрозуміти, про що саме піде мова.

Крупнокаліберна снайперська гвинтівка в Fallout New Vegas: опис і використання

Опис

Даний вид зброї вважається найпотужнішим у своєму класі. Всього в грі представлено 3 види кулеметів: звичайна снайперська, гвинтівка скаута Гобійською кампанії і крупнокаліберна. Останній варіант володіє найвищими показниками і найкращою ефективністю. Однак таке зброю дістати не так і просто.


Відрізняється зброю вкрай низькою скорострільністю, але високим втратою за один патрон. При вдалому пострілі гравець може перекинути ворога або покалічити його. Вважається одним з найбільш вдалих варіантів гармати на тривалу гру, оскільки навіть на пізніх стадіях не всі противники досягають такої сили, щоб пережити два постріли з великокаліберної снайперської гвинтівки в Fallout New Vegas. Сильніше даної зброї вважається тільки ця ж гвинтівка, але з модифікаціями. Ми ж розглядаємо оригінальну зброю.
Крупнокаліберна снайперська гвинтівка в Fallout New Vegas: опис і використання

Характеристики

Почнемо з опису характеристик, так як це дозволить зрозуміти, з якою зброєю ми маємо справу. По-перше, крупнокаліберна снайперська гвинтівка в Fallout New Vegas стріляє патронами калібру 50. В одному магазині знаходиться 8 патронів. Оскільки на перезарядку гармати йде 25 секунди, її втрату за одну одиницю часу досить низький. Однак за один постріл гравець може завдати 110 шкоди. Зброя важить 20 одиниць і варто 5600 кришок при продажу будь-якого торговця з гри. Щоб вистрілити з великокаліберної снайперської гвинтівки в Fallout New Vegas в режимі VATS, вам доведеться витратити 65 очок дії.


Тепер трохи про ремонт. Для лагодження даної гармати необхідно використовувати як аналогічні позиції, так і рушниці з ковзаючим затвором. Перший варіант досить дорогий, тому краще всього звертати увагу на рушниці, якщо по міру проходження гри вони будуть вам потрапляти на очі. До модифікації гвинтівки відносяться: глушник, покращений затвор і пластикова ложа. При установці всіх модулів знизиться віддача, а стріляти з режиму скритності стане набагато приємніше.
Крупнокаліберна снайперська гвинтівка в Fallout New Vegas: опис і використання

Кілька особливостей

У вільному доступі зброя ви не знайдете, однак патрони для великокаліберної снайперської гвинтівки в Fallout New Vegas (GRA) можна відшукати як на тілах ворогів, так і в продажу у торговців. Рекомендуємо купувати боєзапас при першій можливості. Багато хто не знає, але при стрільбі стоячи та з скритності персонажа відкидає на кілька сантиметрів назад через віддачі. Дана особливість рідко впливає на хід битви, але іноді може призвести до несподіваних смертей. Особливо якщо позаду вас розташована міна, від якої ви не встигнете втекти. За замовчуванням на великокаліберної снайперської гвинтівки в Fallout New Vegas встановлений оптичний приціл з збільшенням 313 x. На жаль, змінити його або якось модифікувати не вийде. Розробники не пропрацювали даний момент і не додали модифікацію прицілу.
Крупнокаліберна снайперська гвинтівка в Fallout New Vegas: опис і використання

Де взяти?

Ну і звичайно ж, головне питання, яке хвилює всіх гравців: де ж дістати таку гвинтівку? У грі є 4 місця, в яких можна придбати настільки потужною гарматою. Перший варіант – купити зброю в магазині Зброярів. Доступно з 16 рівня персонажа. Варто сказати, що обікрасти магазин з скритності – не найкраща ідея, оскільки на вітринах розташовані муляжі. Друге місце – це розташування солдатів НКР. Однак вам доведеться їх вбивати, а підняті з трупів гармати будуть зламаними. Тому даний варіант є актуальним для тих, хто грає чесно і хоче роздобути гвинтівку. Ще один спосіб отримання – знайти на легионере Цезаря під час битви за Дамбу Гувера. Деякі бійці споряджені саме такий "снайперкою", тому вам доведеться відшукати одного і вбити. Такий варіант теж не найкращий, оскільки битва за дамбу проходить в самому кінці гри. Останній спосіб – покупка у Лицаря Торрес. Його можна знайти в бункері Братства Сталі. Для цього доведеться виконати умови квесту з пошуку патрулів. Є ще один варіант, який передбачає використання консолі. З допомогою ID великокаліберної снайперської гвинтівки в Fallout New Vegas ви зможете отримати цей предмет без будь-яких зусиль або дій. Для цього відкрийте консоль клавішею "~" і введіть команду player.additem 0008f21c 1 та натисніть Enter. Після цього зброю з'явиться у вашому інвентарі.

Популярі новини
Загрузка...