Програми для дзвінків через Інтернет: короткий опис, відгуки

230 0 Новини високих технологій

Для того, щоб спілкуватися з друзями та колегами по роботі, достатньо виконати два простих умови: бути в Мережі і мати одну програму для дзвінків через Інтернет. І якщо з першим пунктом проблем зазвичай не виникає, то другий може змусити міцно задуматися. Месенджери вибирають, головним чином, з розрахунку популярності. Тобто, чим більше користувачів зареєстровано в програмі для дзвінків через Інтернет, тим вище шанс на те, що ним користуються ваші друзі і колеги, а значить, з ними буде простіше зв'язатися. Подібних сервісів як платних, так і безкоштовних веб-просторах ставок-гати, але далеко не кожна програма справляється з поставленими завданнями, так і взагалі, відрізняється адекватністю. Тому програму для дзвінків через Інтернет на мобільний телефон або десктоп потрібно вибирати з урахуванням ваших вимог і побажань. Звичайно, є універсальні варіанти на догоду всьому і вся, але знову-таки софт потрібно ретельно відбирати і аналізувати відгуки. Цим ми і займемося в нашій статті.


Отже, спробуємо визначити кращі програми для дзвінків через Інтернет, які відзначилися великою кількістю позитивних відгуків від користувачів, так само як і своєю популярністю, а також якісної складової. Всі нижчеописані програми можна знайти на офіційних ресурсах розробників, тому проблем з тестуванням бути не повинно.

Skype

«Скайп» можна назвати піонером у цьому сегменті, тому він є одним з перших масових сервісів для спілкування. Даною програмою для безкоштовних дзвінків через Інтернет почали користуватися ще задовго до появи смартфонів.
Програми для дзвінків через Інтернет: короткий опис, відгуки
Успіх програми привернув маститую «Майкрософт», яка кілька років тому придбала проект, а разом з тим отримала всіх користувачів месенджера. Незважаючи на те, що в «Скайпі» додалося реклами, причому іноді навіть дуже агресивною, програма для дзвінків через Інтернет стала помітно функціональніше, плюс отримала багатоплатформовий статус. Тепер вона доступна не тільки на десктопних пристроях, але і на мобільних гаджетах.


Особливості програми

Сервіс підтримує як класичні чати з відеодзвінки, так і конференції з веб-функціоналом. Користувачі залишають в основному позитивні відгуки про програму для дзвінків через Інтернет «Скайп». Вона багато в чому гарна: зручна, зрозуміла, красива і користується завидною популярністю у всьому світі.
Програми для дзвінків через Інтернет: короткий опис, відгуки
Поширюється продукт абсолютно безкоштовно, але в якості ложки дьогтю тут виступає велика кількість реклами. Блоки з'являються на головному екрані, під час чату і навіть іноді під час дзвінків. В якості вирішення проблем виступають блокувальники типу AdGuard або AdBlock, але і це не панацея.

Viber

Спочатку «Вайбер» була програмою для дзвінків через Інтернет на Android, але потім розрослася до міжплатформового продукту. У користувачів Росії та країн СНД безкоштовно голосовий зв'язок асоціюється саме з цим додатком.
Програми для дзвінків через Інтернет: короткий опис, відгуки
Програма для дзвінків через Інтернет пропонує користувачам не тільки аудіо, але і відеодзвінки. Окремо варто відзначити можливість чату. Тут дуже і дуже багато всіляких смайликів, эмотиконов, каомодзи та інших прикрас. Природно, що добра половина їх купується окремо, а базова версія має обмежений набір.
Що стосується інтерфейсу, то тут він максимально спрощений і наближений до класичних гілок меню платформи Android. Те ж саме можна сказати і про десктопної версії: проста, зручна і інтуїтивно зрозуміла. Також варто зауважити, що в межах сервісу можна спокійно дзвонити як з комп'ютера на телефон, так і назад.

Відмінні риси програми

Користувачі досить тепло відгукуються про «Вайбері» і вважають його одним з кращих месенджерів. Якихось критичних недоліків (окрім реклами) у додатка немає, тому воно встановлено у багатьох вітчизняних споживачів.
Програми для дзвінків через Інтернет: короткий опис, відгуки
Продукт поширюється по безкоштовною ліцензією, але також, як і у випадку з «Скайпом», тут повно реклами. Відключити її можна, заплативши за розширену версію або скориставшись тими ж блокувальниками реклами.

WhatsApp

З останніми оновленнями, де була реалізована можливість повноцінної відеозв'язку, «Ватсап» стали перебиратися користувачі «Вайбера», які втомилися від нав'язливої реклами. Крім того, месенджер від «Фейсбуку» менш вимогливий до системних ресурсів мобільного гаджета, на відміну від того ж «Вайбера», про що частенько згадують власники слабеньких і стареньких смартфонів у своїх відгуках.
Програми для дзвінків через Інтернет: короткий опис, відгуки
Тут ми маємо практично той же чат з великою кількістю смайликів, грамотно реалізовані відеодзвінки з можливістю конференцій і грамотно побудоване меню. Багато користувачів в своїх відгуках відзначають, що тутешній інтерфейс помітно зручніше, ніж у інших месенджерів і «Вайбера», зокрема. У «Ватсапе» не потрібно гортати категорії, гілки, і весь необхідний інструментарій вміщується на основному екрані.

Особливості програми

Десктопна версія месенджера як під копірку скопійована з мобільного, з тією лише різницею, що візуалізація на ПК, так сказати, більш ергономічна, а сам інтерфейс трохи зручніше. Але виною тому, по більше частини, високий дозвіл монітора, а не заслуга дизайнерів. Додаток розповсюджується безкоштовно і, що важливо, – повністю позбавлене реклами. Для деяких це критичний нюанс при виборі месенджера. До того ж, системні вимоги «Ватсапа» дозволяють спокійно працювати в ньому навіть на ультрабюджетних смартфонах.

ICQ

Знаменита «Аська» раніше була широко відома і також широко затребувана як текстовий месенджер. Років десять тому додаток було встановлено практично на кожному комп'ютері. Але, на жаль, розробники не встигли потрапити в колію і адаптувати свій проект під сучасні реалії, і «Аська» виявилася не доля до останнього часу.
Програми для дзвінків через Інтернет: короткий опис, відгуки
Сьогодні програмою володіє група компаній «Мэйлру», і вона щосили намагається повернути додатком колишню популярність. І навіть йде на крайні для цієї компанії заходи – відключає рекламні блоки в месенджері. Тим не менш, своє коло користувачів у «Аськи» є. Хтось залишився відданим з тих далеких часів, а хто виявив у себе «випадково» встановлений месенджер і продовжує ним користуватися.

Інтерфейс програми простий, зрозумілий, а гілки меню логічні і розбиті на категорії, так що з «Аською» розбереться навіть новачок у цій справі. До того ж, можна активувати майстра-помічника, який проведе вас по всіх злачних місцях програми.

Відмінні риси програми

Так само, як і в інших випадках, розробник передбачив дві версії – для персональних комп'ютерів і мобільних гаджетів. І перша, і друга, практично нічим не відрізняються, а спілкуватися можна як у всіх напрямках, як з ПК на смартфон, так і з телефону на телефон. Користувачі в основному позитивно відгукуються про нову «Асьці» та її можливості. Вона помітно покращала у візуальному плані і знайшла нові функціональні можливості, які не дають їй відставати від більш маститих проектів. Але, як вже говорилося вище, «Аська» була просто покинута кілька років, тому загубилася серед інших вдалих в маркетинговому плані додатків. Продукт поширюється абсолютно безкоштовно і в зв'язку з цим, іноді з'являються рекламні блоки. Останні можна повністю відключити за допомогою блокувальників, так що цю проблему критичною назвати не можна. Розширена платна версія відрізняється значним набором всіляких прикрас, начебто смайликів і скінів, а також відсутністю широкої реклами.

Популярі новини
Загрузка...