Програми для перегляду зображень в Windows 7: огляд кращих

180 0 Новини високих технологій

З настанням епохи цифрових кількість фотографій останніх в рази збільшилася. Тепер на жорстких дисках, флешках та інших накопичувачах лежать тисячі зображень, які зовсім не обов'язково по-старому вклеювати у важкі фотоальбоми. Помітно зручніше переглядати картинки прямо на персональному комп'ютері. Але для цього нам знадобиться спеціальний софт. В останній, десятій версії «Віндовс» з цим проблем немає ніяких, тому як базова утиліта цілком справляється з поставленими завданнями, плюс має розширений функціонал. Набагато гірше справи йдуть нехай і у старенької, але все ж не втрачає популярність «сімки». Стандартна програма для проглядання зображень в Windows 7 вже не відповідає сучасним віянням, і користувачі змушені шукати їй заміну. До того ж веде вона себе іноді дуже дивно і прівереднічает з приводу форматів або дозволу джерела. У деяких так і зовсім з якихось причин програма для проглядання зображень в Windows 7 не працює.


Всесвітня павутина радує різноманітністю софта такого плану, але далеко не кожна утиліта гідно справляється з поставленими користувачем завданнями, хоча обіцяє мало не можливості «Фотошопу» і за досить прийнятною вартістю. Отже, представляємо вашій увазі список програм для проглядання зображень в Windows 7 де кожен додаток відзначилася великою кількістю схвальних відгуків, а також своєю ефективністю. Весь цей софт можна без особливих зусиль знайти на офіційних сайтах розробників, так що проблем з тим, щоб завантажити продукт, бути не повинно.

FastStone Image Viewer

Це абсолютно безкоштовна програма для проглядання зображень в Windows 7 від відомого розробника, якого напевно пам'ятають по аналогічного продукту – ACDSee. Нове дітище ввібрало в себе все найкраще від свого побратима, плюс може похвалитися новими і цікавими можливостями.


Програми для перегляду зображень в Windows 7: огляд кращих
Інтерфейс програми для перегляду зображень в Windows 7 простий і інтуїтивно зрозумілий. Заблукати там дуже складно. До того ж весь необхідний інструментарій винесено на головний екран і при необхідності ховається.

Особливості програми

Незважаючи на безкоштовну ліцензію розповсюдження, утиліта для проглядання зображень в Windows 7 пропонує солідний функціональний набір, який можна зустріти в платних додатках. Серед інших можна відзначити порівняння фото, обрізання, позбавлення від всюдисущих «червоних очей», калібрування колірної насиченості, пакетну обробку і т. д.
Програми для перегляду зображень в Windows 7: огляд кращих
Крім того, програма для проглядання зображень в Windows 7 може запропонувати функцію слайд-шоу з сотнею супутніх ефектів, а також прив'язку до них аудіотреків. Додаток працює з усіма популярними форматами, в тому числі й професійним RAW. До плюсів можна віднести невимогливість утиліти до системних ресурсів і швидку роботу інтерфейсу. Судячи з відгуків, багато користувачі вважають FastStone Image Viewer кращою безкоштовною програмою для проглядання зображень в Windows 7.

Picasa

Ця програма приваблює багатьох в першу чергу тим, що вона геть позбавляє користувачів від хаосу у фотографіях. Утиліта грамотно відсортує всі зображення за вказаними параметрами: розміри, дозвіл, якість, формат, назва і т. д. Програма не залишить без уваги не одну фотографію на вашому ПК і обов'язково знайде їй місце в бібліотеці.
Програми для перегляду зображень в Windows 7: огляд кращих
Також варто зазначити, що програма має вельми просунутий функціонал для редагування зображень, де можна підрізати, повернути, накласти якісь ефекти або маски на оригінал. Є і розумне слайд-шоу, яке можна налаштувати на свій розсуд. Підсумкові результати можна одразу публікувати в соціальні мережі або відправляти по пошті своїм друзям чи колегам по роботі.

Особливості софта

Користувачі дуже схвально відгукуються про цю програму і її можливості. Мало того що вона розповсюджується абсолютно безкоштовно і має зрозумілий інтерфейс з грамотною локалізацією, так ще і володіє пристойним функціоналом. Деякі користувачі скаржаться на час від часу спливаючу рекламу, але від останньої легко позбутися за допомогою популярних блокувальників начебто AdBlock або AdGuard. Так що цей мінус некритичний.

Zoner Photo Studio

Це серйозний інструмент, який призначений не тільки для перегляду зображень, але і для просунутого редагування. Так само як і в попередньому випадку, ця програма грамотно і з належною ретельністю вивчить всі параметри ваших фото і організує їх на ваш розсуд. Причому зробить це в пару кліків.
Програми для перегляду зображень в Windows 7: огляд кращих
Інтерфейс програми простий і зрозумілий, тому з ним впорається користувач будь-якого рівня. До того ж меню можна викликати місцевого майстра-помічника, який пояснить, покаже і розбере весь основний інструментарій.
Сам інтерфейс являє собою чотири основні вкладки: «Менеджер», «Перегляд», «Редактор» і «Імпорт». Функціональність редактора на цілком пристойному рівні. Крім простих речей, таких як обрізати, повернути і затемнити/освітлити, він може накладати ефекти, вирізати окремі частини зображення, наповнювати кольором виділені ділянки і т. п. Різноманітності кистей при роботі, звичайно, іноді не вистачає, але це був би вже зовсім інший рівень. Одним словом, той же «Фотошоп», тільки в мініатюрі.

Особливості утиліти

Незважаючи на значні можливості, програма зовсім невимоглива до системних ресурсів. Додаток буде стабільно і досить швидко працювати навіть на старих комп'ютерах з невеликою кількістю оперативної пам'яті і заїждженими вінчестерами.
Програми для перегляду зображень в Windows 7: огляд кращих
Користувачі дуже тепло відгукуються про цю програму і її можливості. Вона хороша практично у всьому і багато в чому замінює не тільки стандартну утиліту для перегляду зображень, але і спеціалізовані графічні редактори середнього рівня. Також порадувало і наявність грамотної російськомовної локалізації, що помітно спрощує роботу з додатком. Такі шикарні можливості просто не можуть бути безкоштовними, тому програма поширюється по платної ліцензії. Розробник передбачив ознайомлювальний 30-денний період, на час якого функціонал практично не обмежений. Після закінчення цього терміну додаток доведеться або купити, або видалити. Але досвідчені користувачі практично одностайно вважають, що програма цілком і повністю відпрацьовує вкладені в неї кошти.

Популярі новини
Загрузка...