Вогняне дихання "Скайриме"

200 0 Новини високих технологій

Вогняне дихання - це один з Криків в грі Skyrim. Він дозволяє герою дихати вогнем, який завдає шкоди і підпалює супротивників. Крім того, Вогняне дихання може змусити ворогів похитнутися. Воно, як і будь-який інший Крик в "Скайриме", складається з трьох Слів Сили, розкиданих по світу гри. Але де знайти Слова Вогняного дихання в "Скайриме" і як його можна використовувати?

Де краще всього використовувати дихання?

Крик дуже ефективний проти ворогів з уразливістю до вогню, таких як вампіри, крижані атронахи, морозні дракони, драугры, крижані привиди і тролі. Також з його допомогою можна підпалювати калюжі з маслом.

Медитація

Є місце в "Скайриме", де Вогняне дихання можна поліпшити. Якщо ви поразмышляете під Словом Сили Yol з Партурнаксом на вершині Глотки світу, то отримаєте вміння Вогненний дух. Цей навик дозволяє зробити Крик Вогняне дихання на 25 % сильніше.


Полум'я Драконорожденного

Вміння Полум'я Драконорожденного стає доступно з появою доповнення Dragonborn. Воно дозволяє закликати вогняного змія з тіла померлого Вогненним диханням противника. Змій залишається покликаним 60 секунд. Покликане істота з'явиться з кожного вбитого Криком супротивника, тому одночасно на вашій стороні може битися кілька зміїв. Щоб навик Полум'я Драконорожденного спрацював, в Крику Вогняне дихання повинні бути присутні всі три Слова. Зовнішній вигляд і анімації вогняного змія майже ідентичні Крижаного привидові. У нього є опір до вогню, а також він може використовувати два Крику пов'язаних з холодом. Після закінчення часу призову або після смерті змій вибухає і завдає шкоди оточуючим супротивникам. Вогненний змій не слід за який закликав його гравцем, як інші призываемые істоти.


Де знайти Вогняне дихання "Скайриме"

Крик складається з слів Yol - вогонь, Toor - полум'я і Shul - сонце, знайти їх можна в Стародавньому каирне, Розділеному ущелину і на Глотці світу відповідно. Отримання доступу до деяких з цих місць можливо тільки при виконанні квесту.
Вогняне дихання "Скайриме"

Квест "Випробування доблесті"

Одне з Слів Сили Вогняного дихання можна відшукати в Стародавньому каирне в ході завдання Соратників. До отримання квесту вхід в каирн заблокований. Завдання видає Скьор після виконання квесту "До зброї". Гравцеві належить відправитися на південний схід від Морфала і зустрітися з Фаркасом біля Стародавнього каирна. З квесту необхідно проникнути в нордские руїни і відшукати уламок Вутрад. Зачищаючи руїни, Довакин неминуче потрапить у пастку і опиниться за гратами в маленькій кімнаті. Тим часом Фаркаса оточать люди з "Срібною руки", і він перетвориться на вервольфа, щоб розправиться з ними. Так протагоніст дізнається про те, що члени Кола Соратників - це перевертні. В кінці Стародавнього каирна ви знайдете необхідний з квесту уламок і Стіну Слів з першим Словом з Крику Вогняне дихання. Щоб залишити руїни, потрібно знищити всіх драугров, розкрити замок відмичкою або відшукати прихований прохід і піднятися наверх.
Вогняне дихання "Скайриме"
Для завершення квесту необхідно повернутися в Йоррваскр, де героя візьмуть Соратники і видадуть нагороду у вигляді зброї на вибір.

Розділене ущелині

Наступне Слово Сили знаходиться в печері Зруйноване ущелині. Вона є цільовою локацією для деяких квестів, але на відміну від Стародавнього каирна, потрапити в неї можна і без завдань.
Розділене ущелині знаходиться на південно-сході від Рорикстеда, недалеко від форту Сангард. В печері мешкають маги різних рівнів і некромант зі скелетами. Також слід побоюватися мін-пасток. У визначеному місці одна з таких пасток активується, якщо вбити скелета з лука. Якщо ви підете на північ печери, то вийдете до перехрестя. Поворот на схід приведе вас до безвиході з трьома жилами срібної руди. Шлях далі на північ веде до пастки з шипами, яка захищає кімнату з кількома магами. Також у цій кімнаті є скриня. Пройшовши по дерев'яних сходах, ви вийдете на міст, який веде до Т-образного перехрестя. Праворуч буде глухий кут, повернувши наліво, ви опинитеся у дерев'яних дверей, за якої дорога спускається в кімнаті з вогняній пастці з каменів душ. Також у цій кімнаті є ще одні двері, що ведуть до маленького приміщення з полицею, на якій стоїть скриня і лежать випадкові предмети. Далі по дорозі знаходиться кімната з алхімічної лабораторії, що охороняється двома магами. Просуваючись вглиб печери, ви вийдете до залізної двері, що ведуть до багаторівневої кімнаті. Її охороняють два мага і вогненний атрон.
Вогняне дихання "Скайриме"
На верхньому рівні кімнати знаходиться Стіна Слів, а перед нею на вівтарі ви відшукаєте камінь Барензии. У цій же кімнаті лежить книга, підвищує навик Чаклунство.
Вогняне дихання "Скайриме"
У південному кутку кімнати є решітка, яка опускається з допомогою ланцюга ліворуч. За ґратами перебуває невелика зона з книгами і алхімічної лабораторії. Відкривши ще одну решітку в цій зоні, ви потрапите до входу в печеру.

Квест "Глотка світу"

"Глотка світу" - це одна з сюжетних завдань, в ході якого Довакину потрібно зійти на вершину Глотки світу і поговорити з драконом Партурнаксом.
Вогняне дихання "Скайриме"
Щоб почати цей квест, виконайте завдання "Стіна Алдуина, знайдіть Арнгейра в Високому Хротгаре і поговоріть з ним. Він розлютиться з-за того, що Довакин співпрацює з Клинками. Якщо вибрати неправильні варіанти відповідей, то Арнгейр відмовиться допомагати героєві. У цьому випадку заговорить майстер Эйнарт і нагадає Арнгейру про борг. Після чого Довакин зможе вивчити Крик "Чисте небо", що дозволить змінити погоду і розсіяти стіну з крижаного вітру. Тепер потрібно вийти у внутрішній двір і оговтатися по стежці вгору. Використовуйте "Чисте небо", щоб пройти далі, і підніміться на гору. По дорозі вам можуть зустрітися крижані привиди і троль.
Вогняне дихання "Скайриме"
На вершині гори ви зустрінете дракона Партурнакса. Перш ніж розповісти про Драконобое, він запропонує Довакину вивчити одне з Слів Крику Вогняне дихання. Партурнакс направить свій Крик на Стіну Слів, що знаходиться поруч, дозволяючи герою отримати Слово. При розмові з Партурнаксом з'ясується, що жоден дракон не може використовувати Драконобой, тому що це перший Ту'розум, створений смертними, а сама концепція смертності за межами розуміння драконів. Згідно словами Арнгейра, "Драконобой" був наповнений ненавистю до драконам (для того щоб її вивчити, треба впустити в себе цю ненависть).

Крім того, Партурнакс пропонує поміркувати над одним з Слів Вогняного дихання для отримання додаткового бонусу. Дракон розповідає, що вперше Алдуин був переможений не тільки з допомогою Драконобоя, але і завдяки Стародавнього сувою. Після використання Крику був застосований Древній сувій, щоб відправити Алдуина в потоки часу. Однак Алдуин був відправлений у майбутнє. З того дня Партурнакс залишався там, де утворився Часовий розрив. Він чекав тисячі років нового появи Алдуина. Далі вашим завданням стає пошук Древнього сувою, про який можна розпитати у Арнгейра або Эсберна.
Вогняне дихання "Скайриме"

Примітки

Ось кілька цікавих фактів, пов'язаних з Криком Вогняне дихання в Skyrim:
 • На початку гри у Хелгене під час нападу Алдуин часто використовує цей Крик.
 • Це найбільш часто використовуваний драконами Крик.
 • Вогняне дихання Драконорожденного і дракона - це різні Крики. Той, який використовує Довакин, більше схожий на те, як дракон б'є Вогненною кулею, ніж на звичайний вогненний Крик дракона.
 • Якщо витратити душу на відкриття Слова з Крику, перебуваючи на вершині Глотки Світу, до того як Партурнакс навчить вас цьому Слову без витрат душ драконів, ви отримаєте наступне Слово Сили з Крику "Вогняне дихання".
 • Коли Партурнакс вчить гравця нового слова, він говорить Yol у своєму діалозі, навіть якщо гравець вже вивчив це слово до зустрічі з драконом.
 • Довакин не може повністю вивчити Крик, якщо не пройде квест "Соратників" у Стародавньому каирне. Однак, якщо витратити душу для вивчення Слова на Глотці Світу до того, як дракон Партурнакс йому навчить, то технічно знадобиться тільки дві Стіни Слів для повного освоєння Вогняного дихання. Це означає, що приєднуватися до Соратникам не потрібно.
 • Найбільш ефективно з точки зору шкоди в секунду використовувати тільки перше Слово з Крику, без другого і третього. Так ви зможете завдати більше шкоди завдяки тому, що Крик буде відновлюватися швидше.
 • Крик стане сильніше якщо вивчити здатність Посилене полум'я зі школи "Руйнування".
 • Баги

  З Криком Вогняне дихання "Скайриме" пов'язані такі ігрові помилки:
 • При використанні третього слова в Крику може чутися Крик Чисте небо (Lok Vah Koor).
 • Є ймовірність, що при вивченні першого слова у Партурнакса друга і третя Стіна Слів будуть містити тільки друге. З-за цього вивчити Крик повністю стає неможливо.
 • У рідкісних випадках, коли гравець вивчає перше Слово, потім виконує квест "Соратників", а потім повертається на Глотку Світу, то Стіна дає відразу друге і третє Слово.
 • Популярі новини
  Загрузка...