Мінімальні і рекомендовані системні вимоги Enemy Front

133 0 Новини високих технологій

Enemy Front – польський шутер від першої особи. Гра вийшла в 2014 році і залишилася практично непоміченою. Розробники випустили Sniper Ghost Warrior, яка вийшла відносно успішною. Тому студія вирішила піти по вже перевіреним шляхом і зробити ще один подібний шутер. Після цього вважати польські гри від City Interactive поганими виробами перестали, а їх проекти можна оцінювати всерйоз. Нижче ви можете ознайомитись з коротким оглядом і системними вимогами для Enemy Front.

Мінімальні і рекомендовані системні вимоги Enemy Front

Опис гри

Дія гри відбувається під час Другої світової війни. За відчуттями Enemy Front нагадує імениті серії Call of Duty і Medal of Honor. Ви граєте за безіменного солдата, який готовий виконувати будь-які завдання на полі бою. За допомогою такого ходу розробники постаралися подати геймплей з різних сторін. В одній місії ви виконуєте роль снайпера, в іншій минируете ворожі танки і склади, в третій пробиваетесь до захоплених будівель разом з іншими солдатами. В такі моменти гра нагадує кращі місії CoD.


Не забули розробники і про потаємні місії. Їх корені тягнуться з їх же снайперського шутера. Таким чином, в Enemy Front поєднуються екшен, стелс і гра за снайпера. До мінусів варто віднести відсутність можливості керувати військовою технікою та застарілу графіку на тлі конкурентів. Більшість геймерів знають, що польські гри рідко бувають добре оптимізовані. Однак у цьому випадку шутер практично не гальмує і швидко завантажується. До того ж на ПК, відповідному вимогам, Enemy Front досить швидко запускається і видає більше 30 ФПС. Розглянемо дві конфігурації, які підійдуть для гри на низьких налаштуваннях графіки і на максимумі ігрового движка.
Мінімальні і рекомендовані системні вимоги Enemy Front

Мінімальні вимоги

Хоч гра і не блищить серйозними графічними вишукуваннями або новітнім движком, не у кожного користувача знайдеться відповідний комп'ютер для включення максимальної якості графіки. Щоб пограти в Enemy Front на низьких настройках, вам необхідно приблизно таке «залізо»:


 • операційна система Windows XP або новіший;
 • 2-ядерний процесор з частотою 26 ГГц або потужніший;
 • мінімум 3 Гб оперативної пам'яті;
 • відеокарта з об'ємом пам'яті 512 Мб або більше;
 • 10 Гб для установки на диск.
 • Дотримуючись представлені вимоги, ви зможете пройти гру на низьких налаштуваннях. Якщо зменшити роздільну здатність екрана, то можна виставити більш високі параметри, але зображення сильно втратить в якості. Тому рекомендується грати на максимальному дозволі, яке підтримує ваш монітор. Тепер розглянемо рекомендовані системні вимоги Enemy Front на PC.
  Мінімальні і рекомендовані системні вимоги Enemy Front

  Рекомендовані вимоги

  Комп'ютер, конфігурація якого описана нижче, здатний видавати прийнятне кількість кадрів в секунду в даному шутере. Якщо у вас є подібний ПК або набагато могутніше, то ви зможете грати на максимальних настоянках графіки:
 • 4-ядерний процесор на 2 ГГц або вище;
 • 4 Гб ОЗУ;
 • відеокарта 1 Гб або більше.
 • Рекомендації по операційній системі і потрібного місця на жорсткому диску колишні. Системні вимоги гри Enemy Front досить низькі для сучасного користувача, тому запустити шутер можна навіть на середньому по потужності ноутбуці.

  Висновок

  Звичайно, порівнювати польський проект з серіями CoD або MoH досить важко – не той бюджет, розмах, технічне виконання. Однак якщо ви фанат жанру та військової тематики, то від проходження сюжетної кампанії за пару вечорів можна отримати задоволення. Тим більше тепер ви знайомі з системними вимогами Enemy Front і зможете оцінити, чи варто вам встановлювати дану гру.

  Популярі новини
  Загрузка...