Wolfenstein (2009): системні вимоги. Короткі особливості всієї франшизи

216 0 Новини високих технологій

Нетлінна класика ігрового світу не забувається через сюжету і розвитку. На цей раз мова піде про блокбастері Wolfenstein (2009). Системні вимоги продукту такі, що середній комп'ютер з легкістю "потягне" шедевр.

Wolfenstein (2009): системні вимоги. Короткі особливості всієї франшизи

Про гру

Дія відбувається в альтернативній всесвіту, де у часи Другої Світової війни Німеччина проводить успішні окультні експерименти, щоб привести Рейх до перемоги. Протистоїть їм агент Блашкович протягом сеттінгу. Проект є прямим продовженням Return to Castle Wolfenstein. Героєві належить зіткнутися з німецькою військовою машиною і потойбічними істотами, які пролізли в реальний світ завдяки Туллийскому медальйону з вимірювання Чорного Сонця. В арсеналі маса зброї, яке поліпшується після накопичення очок. Все — від звичайного «Шмайсера» до гармати «Тесла» підлягає апгрейду. Системні вимоги до Wolfenstein (2009) невисокі. Тому насолодитися запаморочливими перестрілками від першої особи зможе практично кожен.


Мінімальні системні вимоги для PC

Wolfenstein (2009) без проблем запуститься при найменшій конфігурації комп'ютера, а саме:
 • необхідна операційна система Windows XP, яку потрібно оновити наскільки це можливо;
 • процесор Пентіум 4 з тактовою частотою 320 ГГц або аналог від AMD на 220 ГГц;
 • 1 гігабайт оперативної пам'яті (або більше);
 • відеокарта з 256 МБ або вище (наприклад, nVidia GeForce 6800 GT або аналог від AMD);
 • підтримка DirectX 9.
 • Якщо «залізо» відповідає параметрам, то проект Wolfenstein запуститься, і у геймера буде можливість грати на мінімальних або середніх налаштуваннях.
  Wolfenstein (2009): системні вимоги. Короткі особливості всієї франшизи

  Рекомендована конфігурація ПК

  Які системні вимоги для Wolfenstein (2009) вважаються максимальними? Чим вище, тим краще. Але все ж такими є:
 • операційна система Windows Vista;
 • процесор більш ніж з одним ядром, на тактовій частоті 320 гігагерца, цього буде достатньо, щоб гра запустилася на максимальних налаштуваннях графіки;
 • 2 гігабайти оперативної пам'яті (хоча, з висоти 2018 року такою цифрою нікого не здивувати);
 • відеокарта потужніший — типу nVidia GeForce 7500 або ATI Radeon X1600;
 • можливість працювати з DirectX 9.0 c.
 • Якщо системні вимоги для Wolfenstein (2009) відповідають, то проект буде просто «літати», а гравець зможе насолоджуватися спецефектами.


  Wolfenstein (2009): системні вимоги. Короткі особливості всієї франшизи

  Вердикт

  Продукт однозначно коштує своїх грошей. Проекти, що торкаються події, що відбуваються в альтернативній всесвіту, завжди привертали новизною і неординарним підходом розробників. Такими були стратегії серії Command&Conquer: Red Alert, такою залишається і франшиза Wolfenstein. Випущено 12 ігрових проектів під назвою «Вольфенштайн», перший з яких вийшов в далекому 1981-му, а останній — 2107 році. Дві частини анонсовані на 2019 рік (Wolfenstein: YoungBlood і Cyberpilot). За вказаний проміжок проект переходив від одних розробників і видавців у руки інших. Якщо перший придуманий Сайласом Ворнером і вийшов у світ зусиллями Muse Software, то останні три вже видавалися відомої «Альтанкою» (Bethesda Softgames), а розроблені шведами з MachineGames.
  Сюжет зазнав ряд змін: спочатку були ігри, недалеко пішли від реальності, то ближче до кінця проекти обплетені елементами фентезі, альтернативної історією, і зроблений упор на нацистський окультизм часів Другої Світової війни. Образи протагоніста і антагоністів серії підлягали коригувань від однієї частини до іншої. У першій грі піксельний непримітний стрілок, у Wolfenstein (2009) це вже стандартний спецагент союзників середньої статури з неабиякою спритністю. А в Wolfenstein: New Order і New Colossus агент Блашкович вже роздутий стероїдами (і графічними редакторами) качок, який трощить ворожих штурмовиків чи не мізинцем лівої ноги. Втім, це бачення розробників, і образи антагоністів серії іноді теж виглядають карикатурно, щоб звеличити і надати частку пафосу головному героєві і вдосталь посміятися над ворогами. Так автор позначає позицію та погляд на природу речей допомогою фентезі, альтернативної реальності. І це гідно захоплення, адже попереду нові ігри з цікавим сюжетом і крутий графікою.

  Популярі новини
  Загрузка...