Гонки з зброєю: ТОП 3 гри в жанрі

155 0 Новини високих технологій

Гонки з зброєю не надто популярний жанр в ігровій індустрії. Розробники рідко звертають на нього увагу, частіше виходять в світ класичні шутери або інді-проекти. Тим не менш, категорія існує, і кілька гідних проектів в ній присутні. Про трьох таких піде мова в даному матеріалі.

Динамічні змагання

Гонки з зброєю повинні захоплювати своєю динамічною зміною обстановки, з цим аспектом повний порядок у гри Pyroblazer. На планеті під назвою «Ксартас» проходять гонки на виживання, переможець зможе добути собі славу, а також засоби для виживання.
Гонки з зброєю: ТОП 3 гри в жанрі
Сюжет не блищить оригінальністю, але розробники зробили основну ставку на ігровий процес. Автомобіль можна покращувати за всіма параметрами. Діляться транспортні засоби, які тут називаються блазерами, на швидкі зі слабким захистом і повільні, але броньовані. В якості додаткового функціоналу ставиться зброю для знищення опонентів. Локації представлені у вигляді каньйону, міських кварталів, прибережної зони тощо. Головним козирем є оформлення з домішкою стародавньої єгипетської стилістики і кіберпанку.


Виживання в суворому світі

Проект під назвою Post Apocalyptic Mayhem є типовим представником гонок на виживання зі зброєю. Користувач переноситься в світ, де основною метою є пошук можливості прожити ще один день. Для цього людство використовує величезні модернізовані автомобілі.
Гонки з зброєю: ТОП 3 гри в жанрі
Вони поділяються на класи, кожен з яких має свої плюси і мінуси. Техніка піддається поліпшення за здобуту в ході перегонів валюту. Гонки з зброєю передбачають активне протистояння на треку, але тут небезпеки створює сама траса. На дорозі заховано величезна кількість пасток, здатних змусити користувача починати гру заново. Супротивники не бажають поступатися, вони мчать до фінішу на рівні з реальним гравцем. Тут досягнення перемоги рівносильно виживання в ході їзди. Для кожної дороги слід добирати уважно автомобіль з розподілом броні і зброї. Після проходження одиночної кампанії гравцям рекомендується випробувати свої сили в мультіплеере. Багатокористувацький режим подарує масу задоволення.


Класика в новій обробці

Першопроходцем в жанрі гонок на виживання справедливо вважається Road Rash. Запускалася вона ще на 16-бітної приставці. Ігровий процес передбачав поїздки на мотоциклах з усуненням опонентів холодною зброєю. Удари вироблялися бічними рухами, вони вибивали супротивників з траси. Вони воскресали на тому ж місці, але втрачали швидкість і час.
Гонки з зброєю: ТОП 3 гри в жанрі
Власники прав на франшизу в 2017 році зробили перезапуск серії, випустивши гру Road Redemption. В її основі лежить колишня концепція. Користувачі змагаються на мотоциклах, усуваючи супротивників. Вони зробили сюжет з протистоянням байкерів та правоохоронних органів для одиночної кампанії. Присутній мультиплеер, поміщає в одну команду до чотирьох осіб. Важливим поліпшенням є розширення арсеналу озброєння. Зараз бити супротивників можна не тільки трубами, ломами і ножами. Додано стрілецьку зброю і навіть С4. Прикріплення бомби до корпусу байка ворога створить вражаюче видовище. Фанати високо оцінили проект за збереження оригінальної атмосфери. Розробники зуміли переробити графіком із застосуванням належної колірної палітри. В іграх перегонах із зброєю таке зустрічається вкрай рідко.

Популярі новини
Загрузка...