Гра The Forest: огляд, дата виходу, системні вимоги

638 0 Новини високих технологій

У грі The Forest огляд повинен включати в себе всю основну інформацію по геймплею, системні вимоги сюжет та інше. Цей проект зроблений у жанрі пісочниці з відкритим світом і повною свободою дій. Багато користувачів не знають, що робити при першому вході, і через це часто програють. Варто дізнатися спочатку корисні відомості, а після цього починати пригода.

Загальна інформація

Гра The Forest вийшла на початку 2017-го та протягом всього року отримувала оновлення. Проект вважається інді, хоч і відкриває перед користувачем величезна кількість можливостей. Головним завданням є виживання на величезному острові, де присутні племена мутантів. Умови максимально наближені до реального життя, адже гравцеві доведеться шукати їжу, спорудити для себе будинок, в якому можна було б сховатися від ворогів, грітися біля багаття, щоб не замерзнути, і інше в цьому стилі. Подібні можливості залучили до проекту увагу багатьох користувачів, які намагаються подолати всі складнощі і вижити в суворому світі.
Гра The Forest: огляд, дата виходу, системні вимоги

Системні вимоги

В The Forest вимоги мінімального зразка підійдуть навіть під старі комп'ютери. Достатньо мати операційну систему Windows 7 процесор моделі Intel Dual-Core з тактовою частотою 24 гігагерца і відеокарту GeForce 8800GT. Підійти можуть також деталі з аналогічними характеристиками від інших компаній. Оперативної пам'яті буде цілком достатньо для мінімальних і середніх налаштувань 4 гігабайти. Рекомендовані системні вимоги трохи вище мінімальних. Розробники заявили, що для комфортного розваги необхідний процесор Quad Core і відеокарта мінімальної моделі GeForce GTX 560 або аналогічні від виробника AMD Radeon. Для установки досить мати 5 гігабайт вільного місця на жорсткому диску.

Якщо запускати гру на нових персональних комп'ютерах, то навіть на високих налаштуваннях ніяких помилок або гальмувань виникати не повинно. При виникненні якихось проблем варто оновити всі драйвери і перевірити систему на наявність вірусів.
Гра The Forest: огляд, дата виходу, системні вимоги

Сюжетна лінія

Огляд The Forest повинен включати в себе опис сюжетної лінії, адже розробники зробили цікаву історію для користувачів. Кожен гравець бере на себе роль Еріка Бланка, який летів на літаку разом з сином Тіммі. Раптово їх транспортний засіб зазнає аварії над одним з островів. Вони вижили, але хлопчика забрав якийсь червоний осіб.

Після вивчення навколишньої території головний герой знаходить лабораторний комплекс і дізнається секрет даного острова. У цьому комплексі проводили експерименти над людьми з допомогою деяких артефактів. В глибині лабораторії Ерік виявив Тіммі, але вже мертвим. Чоловік дізнався, що його син став жертвою для воскресіння іншої дівчинки з допомогою однієї з реліквій. Тут же він знаходить засіб, з допомогою якого червоний чоловік збив їх літак. Артефакт вимагає іншу життя в обмін на воскресіння, а тому головний герой вирішує зробити те, що раніше ніколи б собі не дозволив. Для нього син дорожче всього на світі, а тому він у розпачі робить жахливий вчинок.
Гра The Forest: огляд, дата виходу, системні вимоги

Геймплей

Перше, про що повинен згадувати будь огляд The Forest – майже з кожним предметом навколишнього світу можна взаємодіяти. Для побудови будинку необхідно нарубати дерев, будь-яка живність в ігровому світі може стати потенційною їжею, ночі приносять з собою холод і в цей же час на полювання виходять мутанти. Вони всіма силами намагатимуться з'їсти головного героя, а гравець повинен цього не допустити. На карті можна пересуватися повністю вільно. Користувача ні в чому не обмежують, але і підказки по грі ніяких не дають. Без керівництва доведеться витратити багато часу на вивчення способів виживання. Гравець починає повністю з нуля, і йому доведеться все створювати для себе.
Розробники зробили цікаву і широку систему крафта предметів. Користувач при наявності необхідних ресурсів може створити пастки для тварин, які стануть їжею, різні види зброї і багато іншого. У грі The Forest світ досить великий з величезною кількістю водних об'єктів, печер, зміною дня і ночі. Дослідіть його, і ви побачите багато корисного для себе.
Гра The Forest: огляд, дата виходу, системні вимоги

Виживання, частина 1

Остання версія The Forest закінчила цикл оновлень, а за цей час досвідчені користувачі вже виробили оптимальну стратегію виживання. Гра стане набагато простіше, якщо слідувати декільком простим правилам. Першим з них є те, що свої речі не можна залишати без нагляду. Світ проекту живий і часто ви не встигнете озирнутися, як щойно здобуту їжу з табору вже стягнули хижі тварини, а головний герой залишився без вечері.

Другим правилом є те, що спочатку краще запланувати всі будови, виставити макети, а потім вже збирати ресурси. Вам не доведеться витрачати час на пошуки зайвих деталей, а в грі на вагу золота. Кожен огляд The Forest повинен нагадати, що користувачеві необхідно як можна швидше спорудити табір, обвести його частоколом і приготуватися до захисту в нічний час. Мутанти обов'язково нападуть, а високий паркан їх зможе затримати. Всі місцеві жителі канібали – жорстокі люди, які жадають людського м'яса. Найчастіше вони ходять групами, і при виявленні персонажа відразу ж будуть нападати.
Гра The Forest: огляд, дата виходу, системні вимоги

Виживання, частина 2

Остання версія The Forest не поліпшила інтелект ворогів користувача. Вони залишилися не дуже розумними, хоча багато людей думають, що так повинно бути. Мутанти мають поганий зір і ще гірше - слух. Якщо битися з ними не в інтересах гравця, то можна просто по-тихому сховатися і почекати, поки вони не пройдуть повз. У боях користувач часто бачить різноманітні дурні вчинки супротивників. Деякі з них варто використовувати з користю для себе.
Ще одним корисним радою є те, що далеко не всі поживні продукти підуть на користь персонажу. Їжа з скринь і спіймані тварини обов'язково відновлять здоров'я, але ягід і грибів це не завжди стосується. Серед них є і отруйні різновиди, які шлунок заповнять і голод переб'ють, але кількість здоров'я зменшать. Розробники постаралися передати реалістичність, але помилилися у факторах води і їжі. Перша взагалі не потрібна для виживання, а від голоду померти неможливо. Єдиним мінусом є брак сил для битв з ворогами, бігати на порожній шлунок також не вийде. Тим не менш грати в The Forest по мережі або в одиночному режимі досить весело, і кожному варто спробувати.

Популярі новини
Загрузка...