Гонки на виживання на ПК: список кращих ігор

492 0 Новини високих технологій

У розділі ігор на ПК гонки на виживання займають особливе місце. Їх популярність викликана тим, що поєднують в собі можливість взяти участь в класичних перегонах, розбиваючи суперників для забезпечення собі першого місця. Зіткнення з транспортними засобами суперників не просто не заборонені, а можна.

Гонки на виживання

Список гонок на виживання на ПК представлений наступними іграми:
 • Baja 1000.
 • Insane.
 • Insane 2.
 • Crash Time 2.
 • Crash Time 3.
 • Crash Time 4.
 • Split Second.
 • Gas Guzzlers.
 • Death Rally.
 • Burnout Paradise.
 • Варто відразу зазначити, що найпопулярнішою є гра Burnout, що вийшла в 2009 році. Перша частина гри Crash Time, на відміну від наступних трьох, не може похвалитися високою популярністю, тому не входить в список 10 кращих гонок на виживання на ПК.
  Гонки на виживання на ПК: список кращих ігор

  Baja 1000

  Гра була представлена в 2008 році. Геймер бере під управління один з автомобілів і починає свій шлях до вершини. Дія гри проходить у Мексиці. Всі транспортні засоби, які є в грі, оснащені всім необхідним обладнанням для подолання складних трас в пустелі.

  Гравцеві надається понад 90 машин на вибір. Транспортні засоби, представлені в грі, є копіями реальних автомобілів. Крім «легковиків», можна сісти за кермо вантажівки, квадроцикла чи мотоцикла. Деякі з моделей відкриваються по міру проходження гри, інші ж доступні спочатку. Одиночна кампанія складається з 8 маршрутів, кожен наступний з яких довше і складніше попереднього.

  Insane і Insane 2

  Це дві відомі гонки на виживання на ПК, реліз яких відбувся в 2000 і 2011 роках відповідно. В першій частині, гравцеві надається 30 транспортних засобів, на яких він може брати участь в гонках. Доступно три режими гри: чемпіонат, швидкий заїзд і практика. Транспортні засоби можна тюнінгувати.
  Гонки на виживання на ПК: список кращих ігор
  Друга частина націлена, в першу чергу, на багатокористувацьку гру. У перегонах також є і одиночний режим. Змагання з штучним інтелектом дають можливість відкрити нові транспортні засоби.

  Автомобілі можуть пошкоджуватися в ході заїзду. У них може гнутися підвіска, після зіткнень може відлетіти яка-небудь частина авто, розбиваються фари, відлітає дах. Все це впливає на керованість автомобілем.

  Crash Time 2-4

  Друга і третя частини гри з'явилися в 2009 році, а четверта – у 2010. Геймер грає за двох поліцейських з німецького серіалу під назвою «Кобра-11». Практично всі місії будуть полягати в тому, щоб наздогнати злочинця та затримати його. Третя частина отримала велику кількість нововведень, головне з яких полягає в поліпшенні ігрового режиму. Антагоніст гри – терористичний осередок, що влаштовує теракти на території Німеччини. Крім перегонів і лову злочинця, з'явилася можливість вести допит в приміщенні. Серйозно був поліпшений штучний інтелект. Тепер супротивник може змінювати шляхи відходу від поліції в залежності від ситуації на трасі.
  Гонки на виживання на ПК: список кращих ігор
  Все те ж саме геймеру доведеться робити і в четвертій частині, граючи за Бена і Семіра. В ході перегонів автомобіль може отримувати великі пошкодження і глухнути, тому слід обережно керувати транспортним засобом, щоб у злочинців не було шансів втекти.

  Gas Guzzlers і Death Rally

  Це дві гри жанр гонки на виживання зі зброєю на ПК. Gas Guzzlers є однією з кращих ігор цієї категорії за весь час. У режимі одиночного проходження геймер управляє автомобілістом, який тільки починає свою кар'єру. У його розпорядженні знаходиться дуже повільне транспортний засіб. Для заробітку грошей необхідно приймати участь у вуличних перегонах. За зароблені гроші можна відкривати нові автомобілі. Всі вони оснащені зброєю, яке застосовується для усунення йдуть попереду суперників.
  Death Rally по праву можна вважати однією з найскладніших перегонів на виживання зі зброєю на ПК. Гра була випущена в 2012 році і відразу ж завоювала велику популярність серед фанатів жанру. Геймер управляє броньованим транспортним засобом, який оснащений безліччю гармат. З таким авто дуже легко доїхати до фінішу, усуваючи попутно всіх недругів. Але для того, щоб їздити на хорошому транспорті, потрібні гроші. Вони заробляється у перегонах. Але на самому старті гри гонщик управляє повільним автомобілем. Це значно ускладнює процес проходження, але робить його більш цікавим водночас.

  Split Second

  Випущена в 2010 році гра зробив невелику революцію в жанрі гонок на виживання на ПК. За сюжетом головний герой приймає участь в шоу на телебаченні.
  Гонки на виживання на ПК: список кращих ігор
  Відмінна риса гри полягає в наданні гравцеві можливість рознести в мотлох всю трасу. Для цього по маршруту розставлені різноманітні вибухові речовини. Щоб привести їх у дію, гравець повинен повністю заповнити панель потужності. Зробити це можна, виконуючи різні ефектні дії: дріфт, стрибки і т. д. Підривати трасу потрібно не тільки для того, щоб отримати естетичну насолоду від руйнувалися будівель, опор та інших елементів. Руйнуючи маршрут, користувач створює перешкоди для своїх суперників, залишаючи їх далеко позаду.

  Burnout Paradise

  Безумовно, Burnout Paradise – найкраща, популярна і відома гонка на виживання на ПК. Реліз відбувся в 2009 році. Нарешті гра стала доступною для власників персональних комп'ютерів. Попередньою версією серії могли насолоджуватися тільки власники ігрових консолей. Розробники Burnout Paradise на славу потрудилися. Творці продукту добре попрацювали над оновленням усього ігрового процесу, застосувавши раніше не використовувалася технологію.
  Гонки на виживання на ПК: список кращих ігор
  Дуже помітно збільшилася кількість пошкоджень, які можуть бути отримані транспортними засобами. Геймер може звичайного автомобіля з дахом зробити кабріолет, не заїжджаючи в майстерню. Також є можливість розпиляти транспортний засіб на дві частини. Для ремонту авто варто просто проїхати через майстерню.
  Дії гри Burnout Paradise проходить у вигаданому місті під назвою Парадайз-Сіті. Завдання гонщика полягає в участі в гонках на виживання, забувши про всі правила дорожнього руху. Беручи участь в заїздах, гонщик може виконувати різні трюки (бочки, штопори), набираючи бали. У грі може зустрічатися бос, який їздить на хорошій тачці. Викликавши його на поєдинок і перемігши в ньому, гравець забирає собі його машину. Транспортні засоби можна тюнінгувати, покращуючи їх характеристики. Відкриватися нові поліпшення по ходу проходження гри.

  Популярі новини
  Загрузка...