Опис глобальних модов "ГТА: Сан Андреас"

130 0 Новини високих технологій

Незважаючи на свій величезний вік, "ГТА: Сан Андреас" жива до цих пір і відчуває себе відмінно. Правда, у вигляді безлічі модифікацій, що виходять по сей день, а також разом з онлайн-серверами. В даному огляді ми розглянемо глобальні моди на "ГТА: Сан Андреас". Зараз можна знайти мінімум 10 масштабних модифікацій, які не є жартом або відвертою халтурою. Над якими можна посміятися, а інші дійсно можуть зацікавити любителя даної частини.

MTA Province

Дана модифікація може зацікавити російських гравців в першу чергу. Розробники трудяться над перенесенням міст Росії з реальною архітектурою на простори ігрового движка "ГТА: Сан Андреас". Глобальний модератор знаходиться на стадії розробки, але його вже можна випробувати. Вам достатньо завантажити інсталятор з офіційного сайту розробників і інсталювати його на чисту версію гри. Вже зараз у грі є архітектура Санкт-Петербурга, Москви, Самари, Казані, Воронежа, Тюмені та кількох інших населених пунктів.


Опис глобальних модов "ГТА: Сан Андреас"

You are here

Якщо спроб зробити глобальний модератор для "ГТА: Сан Андреас" в російських реаліях було безліч, то переробити популярну гру в хоррор - це щось нове. Принаймні, про даній модифікації знає значно менше людей. You are here повністю змінює сюжет і місце дії. Події розгортаються на закритому і таємничому острові. Сюжет закручується біля дивної лабораторії, а її секрет належить розкрити саме вам. Не будемо вдаватися в подробиці, щоб не розкрити деталі історії. Однак модифікація пропонує подивитися на гру з іншого ракурсу і відволіктися від купи однотипних доповнень з машинами, будинками або мультиплеер. До того ж, це ще один глобальний мод на "ГТА: Сан Андреас" з автоматичною установкою. Інсталювати його дуже просто - достатньо попередньо завантажити оригінал гри.


Endless Summer

Тепер познайомимося з іншою частиною аматорських модифікацій. З неї умільці постаралися зробити непоганий симулятор літнього відпочинку на природі. Це може здатися дивним. Але у цього глобального мода для "ГТА: Сан Андреас" є кілька цікавих рішень. Тут є всі елементи, притаманні жаркого літа. По містах штату розгулюють люди в літніх нарядах, у сільській місцевості вас чекають зелені і дикі ліси, а також яскраве сонце, перебувати на якому небезпечно. Варто обзавестися кепкою або панамкой в найближчому магазині одягу, щоб не отримати сонячний удар. Якщо річний мегаполіс починає набридати своєю духотою, то саме час відправитися в село і розважитися полюванням на диких звірів, або відпочити на фермі. Так, саме ці можливості реалізує даний глобальний мод на "ГТА: Сан Андреас".
Опис глобальних модов "ГТА: Сан Андреас"

Gostown Paradise

Не відходячи від річної теми, варто згадати дану модифікацію. Вона пов'язана з перенесенням місця дії на справжній тропічний острів. На локації вас чекають найрізноманітніші пейзажі і атмосфера, трохи джунглів і високих скель. А навколо острова розляглося безкрає море і архіпелаги. Якщо вам подобається тропічна тематика, то обов'язково спробуйте встановити Gostown Paradise.
Опис глобальних модов "ГТА: Сан Андреас"

Висновок

Ви познайомилися з одними з кращих модів на "ГТА: Сан Андреас" з автоматичною установкою. Звичайно, представлені доповнення - це лише мала частина, але ви завжди можете відвідати тематичні сайти і підібрати цілий ряд цікавих модифікацій на будь-який смак!

Популярі новини
Загрузка...