No One Lives Forever: Кейт Арчер і її пригоди

394 0 Новини високих технологій

No One Lives Forever ("Ніхто не Живе Вічно") — це популярна серія екшен-відеоігор про шпигунку на ім'я Кейт Арчер і її захоплюючі пригоди в різних точках світу. Вперше гра, над якою працювали розробники із студії MonolithProductions, була видана в далекому 2000 році компанією FozInteractive. No One Lives Forever є культовим проектом в жанрі 3D-екшен, з майстерно відтвореної атмосферою шістдесятих років XX століття і шпигунського антуражу.

Про ігровому світі

Кейт Арчер у грі — це мила молода дівчина з модною зачіскою в стилі 60-х років. Вона працює на британську організацію під назвою Unity, основна діяльність якої полягає в контртерроризме. За сюжетом гри, на агентів Unity була оголошена справжнє полювання. Вважається, що відповідальність за неї лежить на якомусь Дмитра Волкова і могутньої терористичної організації під кодовою абревіатурою H. A. R. M.


No One Lives Forever: Кейт Арчер і її пригоди
Разом з Кейт нам належить взятися за розслідування цього таємничого справи і зрадити правосуддю всіх винних.

Геймплей

Протягом всієї гри ми управляємо спеціальним агентом Кейт Арчер. Проходження ділиться на декілька завдань, в кожному з яких гравець може діяти так, як він сам того захоче. Іншими словами, в геймплеї No One Lives Forever присутній відносна свобода вибору: ми повинні виконувати конкретні завдання, але при цьому можемо самі визначати спосіб досягнення поставленої мети. Кейт може вибрати тактику нападу і просто перестріляти всіх ворогів на рівні, або ж скористатися тактикою стелса і зробити ставку на свою скритність. Ще один варіант проходження місії створений спеціально для любителів шпигунського жанру — в ньому Арчер зможе вдатися до допомоги спеціальних шпигунських приладів, які не тільки допоможуть уникнути перестрілок, але і дадуть гравцеві можливість відчути себе справжнім таємним агентом.


No One Lives Forever: Кейт Арчер і її пригоди
Події гри занесуть Кейт в різні точки світу: в Марокко, Західну і Східну Німеччину і інші визначні місця. Стандартні місії, що зустрічаються практично в будь-якому 3D-екшен, вміло розбавляються досить нетиповими завданнями. Як щодо стрибка з літака, не маючи при собі парашута? А якщо додати до вільного падіння ще й захоплюючу перестрілку з ворожими агентами? Скажемо одне — на цьому сюрпризи No One Lives Forever навіть не думають закінчуватися.

Кілька цікавих фактів

  • Прообразом для персонажа Кейт Арчер виступили відразу кілька реальних жінок, однак, найбільша схожість героїня має з моделлю Митзи Мартін. Актриси озвучки в обох частинах гри різні.
  • Повне ім'я головної шпигунки — Кетрін Енн Арчер. Місцем її народження є Шотландія. Відомо, що до того, як приступити до служби в Unity, Кейт займалася крадіжками. Зміною діяльності вона зобов'язана Бруно Лоурі, агенту організації, якому вдалося переконати дівчину залишити колишню "роботу".
  • No One Lives Forever: Кейт Арчер і її пригоди
  • Жодна з ігор не пояснює розшифровку абревіатури H. A. R. M.
  • З деякими персонажами з першої частини серії гравці зустрічаються знову в No One Lives Forever 2.
  • Якщо під час проходження від рук Кейт загине мавпочка, то гра вважатиме завдання проваленим, а гравець побачить спеціальний напис, яка натякне на те, що цих тваринок чіпати не можна.
  • Популярі новини
    Загрузка...