Де лежать збереження Fallout 4 і як їх змінити?

149 0 Новини високих технологій

Більшість ігор від компанії Bethesda розроблені на одному двигуні і працюють за одним і тим же принципом. З-за цього завзятий фанат їх ігор знає, де знаходяться сейви, як встановлювати моди і так далі. В даній статті розповідається про те, де лежать збереження на Fallout 4 і що з ними можна зробити.

Де лежать збереження Fallout 4 і як їх змінити?

Опис

Оскільки дана гра створена на движку Skyrim, ви можете виявити збереження в тій же директорії, що і для згаданої гри. Це говорить про те, що структура файлів та каталогів у даних двох проектів не сильно відрізняються між собою. Подібна ситуація призводить до того, що будь-який користувач, скориставшись даною інструкцією, зможе запросто поміняти файли в певній папці на сторонні і отримати бажаний прогрес в проходженні гри. За допомогою заміни збереження в "Фоллаут 4" ви зможете легко отримати те, чого не могли добитися своїми силами з-за високої складності або брак часу на особисте проходження.


Так ви можете встановити чужі сейви і перевірити, який контент вас очікує на тому чи іншому рівні, дізнатися, які квести варто пройти по-іншому і так далі.
Де лежать збереження Fallout 4 і як їх змінити?

Де лежать збереження Fallout 4?

Де ж знаходяться шукані файли? Спочатку вам необхідно відкрити стандартну папку з документами, яка створена самою операційною системою Windows. Доступ до неї можна отримати через системний ярлик, а також знайти в системному розділі жорсткого диска в папці Users/"Ім'я користувача". У папці з документами ви повинні відшукати каталог My Games і зайти до нього. В ньому знаходиться папка з назвою гри, а в ній ще один каталог з назвою Saves. Всередині папки ви побачите кілька файлів. Серед них є самі збереження. Кожен файл відповідає за окремий слот. Перед тим як їх видаляти, зробіть резервні копії. У папці Fallout 4 також знаходяться файли конфігурації в форматі ini. У них можна вручну змінювати параметри гри, налаштування графіки і так далі. Користуйтеся цією можливістю, щоб виставляти нестандартні значення при необхідності.

Популярі новини
Загрузка...