Проходження "Дарксайдерс 2", "Місто Мертвих": поради, секрети, схованки. Darksiders II

155 0 Новини високих технологій

Проходження "Міста Мертвих" в «Дарксайдерс 2» здійснюється з метою знайти сутність, здатну вказати протагоністу дорогу до "Джерела душ". По дорозі попадеться багато загадок, таємниць і небезпечних супротивників. Про те, як подолати всі складнощі, піде мова в статті.

Проходження "Дарксайдерс 2", "Місто Мертвих": поради, секрети, схованки. Darksiders II

Сюжет

У Місті Мертвих душі проходять очищення від минулого життя, щоб згодом пройти через Джерело і відродитися. Багато душі не переживають очищення. Деякі сходять з розуму. А дехто навіть примудряється позбутися кайданів. Гра «Дарксайдерс 2» є продовженням однойменного проекту. Події відбуваються паралельно першій частині: поки вершник Апокаліпсису по імені Війна чекає суду Обвугленого Ради за знищення Третього Світу (Землі), Смерть вирішує стерти саме злочин і відновити світ людей.


Сюжетна локація, куди відправляє героя Кістяний Лорд, стане доступна після того, як до вічного трону Смерть призведе трьох владик: Василевса, Вершителя і Фарисира. Норовливий король-скелет використовує свою лють, щоб відразу ж їх знищити, але стримає слово, дане протагоністу. У місті мертвих є той, хто знає дорогу до джерела душ, відповідно, це відповідь на питання Смерть про те, як воскресити все людство.
Проходження "Дарксайдерс 2", "Місто Мертвих": поради, секрети, схованки. Darksiders II

Про те, як увійти в Місто Мертвих

У «Дарксайдерс 2» у головного героя є безліч здібностей. З'являються вони не відразу, а в міру проходження. Щоб увійти в нову локацію, потрібно «Роздільник духу», яким нагородить Кістяний Король. Ефект від здатності наступний: герой перетворюється в кам'яну статую, а його дух розділяється на дві сутності. Годиться для вирішення складних головоломок, де слід одночасно повернути обидва важеля.


Так відбувається і зараз. Потрібно «розділитися» і відсунути ліву статую вліво, а правий — праворуч. Решітка відкриється. Після чого краще повернутися в оригінальний вигляд і пройти всередину.
Проходження "Дарксайдерс 2", "Місто Мертвих": поради, секрети, схованки. Darksiders II

Подальший шлях

В дорозі буде безліч головоломок і важелів, де потрібно роздвоєння. Крім того, в шляху зустрінуться вороги різної категорії складності. Відкривши двері в місто мертвих, потрібно пройти вперед і перемогти перших-ліпших ворогів. Далі буде невелика сцена, в якій показано, які проходи заблоковані. У подібних кат-сценах, як правило, можна розгледіти натяк на спосіб відкрити ці проходи. Закінчивши невелику сутичку з нежиттю, можна спробувати відчинити двері. Статуя Смерті залишається біля входу на натискної плити, один привид займає другу плиту, а інший рухається нагору до важеля. З активації останнього можна повернутися в початковий вигляд і пробитися далі. Знову бій з нежиттю. Тепер потрібно проникнути в тунель зліва від колодязя, потім по стіні в іншу сторону. Герой виявиться в приміщенні з відкритим мостом та статуєю без ліхтаря. Потрібно пройти в праву двері від статуї. Прохід призведе до ще однієї двері. Протагоніст використовує здатність поділу. Дух повертає важіль, з-за чого решітка опускається. Другий вдається в відкрився прохід до новин псування і вистачає тіньову бомбу. Потім повертається і кидає її на важіль, ніж звільняє платформу-«візок».
В нормальному вигляді Смерть забирається на рухому платформу і знову розділяється. Один привид повертає важіль і прибирає грати, другий штовхає візок» в прохід. Після повернення в початковий стан герой виявиться на платформі, а решітка ззаду знову підніметься. Далі слід рухатися вгору і піти в дірку праворуч. Герой потрапить в кімнату, в якій буде скриня зі Скелетним ключем. У грі Darksiders II подібні артефакти відкривають замкнені двері. Візуально вони виглядають інакше, ніж інші. Після отримання потрібно задіяти важіль і пройти до дверей, яка відкриється допомогою знайденого предмета.
Проходження "Дарксайдерс 2", "Місто Мертвих": поради, секрети, схованки. Darksiders II

Після застосування ключа

Проходження "Міста Мертвих" в «Дарксайдерс 2» трохи ускладнюється, адже далі доведеться використовувати ще і «Смертельну хватку», щоб перебиратися через прірви. Після поділу духа на мосту потрібно йти вправо до кільця. Перебратися на іншу сторону, а потім по дощечках на стіні піднятися нагору до важеля. Один привид активує механізм, міст обертається на 90°. Другий дух йде вперед до іншого важеля, після дії з якими забирає з-за ґрат ліхтар. Тепер протагоніст Darksiders II повинен повернутися вниз до криниці і поставити ліхтар на статую, а після повернути в бік опущеного мосту. Той піднімається, по ньому потрібно пробігти в двері, потім забратися вгору, використовуючи нарости, кільця і виступи.
На мосту знову потрібно розділитися. Один привид іде до механізму, щоб повернути міст, після чого повернення в звичайний стан і знову поділ. Привид лізе на балку, інший біжить за бомбою, яку потрібно кинути до механізму за ґратами. Після вибуху відкривається новий прохід. По виступам герой перебереться на іншу сторону і тікає в хід, відкривається активацією важеля. Смерть потрапляє на арену, де чекає бій з противниками 17 рівня (це три примари, генерал-нежить і три мучителя, які замкнені в клітки). Останні будуть по одному виходити на битву.
Проходження "Дарксайдерс 2", "Місто Мертвих": поради, секрети, схованки. Darksiders II

Дорога до боса

Подальше проходження "Міста Мертвих" в «Дарксайдерс 2» особливо нічим складним не відрізняється. Дорога гранично пряма: там, де не можна пройти, шлях проходить по стінах і кілець. Де є двері і решітки, поруч однозначно знайдеться важіль. До того ж зустрінеться схованку "Міста Мертвих". «Дарксайдерс 2» буквально переповнений такими. Потрібно просто заглядати в кожен куточок, розбивати всі ящики. Десь валяються сторінки Книги Мертвих, талісмани Цю-Гота, комплекти обладунків та інші секрети «Дарксайдерс 2». "Місто Мертвих" не єдина локація, де важливий практично кожен квадратний метр. Після битви з неживими Скарабеями треба повертіти статую з ліхтарем, щоб відкрилася необхідна двері. Якщо повернути її на 180°, можна потрапити в прохід, де після маніпуляцій з бомбою і наростами на стіні Смерть отримає черговий Ключ Скелета. Відімкнувши двері у колони з зеленим променем, перебравшись через прірву, протагоніст повинен розбити купи кісток. Тоді відкриється прохід до унікального набору "Тінь Смерті", що включає:
 • обладунки;
 • чоботи;
 • рукавички;
 • наплічники.
 • Далі шлях пролягає через уступ, де кілька разів потрібно буде застосувати поділ духу і скористатися рухомою платформою, щоб подолати опускаються решітки, пройти ще одні двері.

  Тепер Смерть використовує бомбу, щоб скинути статую з ліхтарем від наростів Псування. Промінь слід направити в зелений круг. Чергова решітка відкриє прохід, що веде до боса під ім'ям Виючий Большак (Wailing Host).

  Поради щодо бою з монстром

  Бій ділиться на два етапи. Спочатку монстр буде або просто бити кулаком по землі, або проводити удари дугою, від яких героєві потрібно рятуватися втечею. Атак слід очікувати від обох рук. Крім того, бос закликає на допомогу малих супротивників — Большаков 15 рівня (звичайні скелети з мечами). Коли протагоніст забирає третину життів, ховається в колодязі, випускаючи стовп енергії. Після того, як головний герой розбиває маску Виючого Большака, битва перетікає у другу більш інтенсивну фазу. Характеризується тим, що боти-скелети призиваються постійно, а ширяючий весь час над містом Виючий Змій почне з'являтися з-під землі або таранити гравця. Тому слід пригинатися в бік. Природно, наносити удари по босові буде складніше.
  Проходження "Дарксайдерс 2", "Місто Мертвих": поради, секрети, схованки. Darksiders II

  Підсумок

  Після сутички з невідомим «Ктулху» залишається лише пройти в наступне приміщення і зустрітися з тією самою душею. На цьому проходження "Міста Мертвих" в «Дарксайдерс 2» закінчиться, Смерть повернеться до Древу і пройде крізь Ангельські Ворота.

  Популярі новини
  Загрузка...