Золотий конюшина: вся інформація про ресурс

173 0 Новини високих технологій

У знаменитому онлайн шедевр ігрової індустрії під назвою World of Warcraft є величезна кількість корисних предметів. Добуваються вони найрізноманітнішими способами і інформацію про всіх них тримати в голові неможливо. Дане керівництво призначене для всіх гравців, які не знають де збирати Золотий конюшина. Тут же є всі корисні дані, що пов'язані з цією річчю.

Загальна інформація

У новачків у грі може виникнути хибна інформація про те, чим саме є Золотий конюшина. Це трава з чотирма великими листками. Вона росте кущиками і виділяється своїм яскравим жовтим кольором. Перша особливість полягає в тому, що знайти цей інгредієнт можна тільки на території материка Нордскола. Він був доданий в додатку «Гнів Короля Ліча» і приніс із собою безліч контенту. Незважаючи на загальну засніженість локацій, рослина присутній тільки на чистих ділянках землі. Це трохи полегшує його пошуки гравцям. Важливо також відзначити, що збирати конюшина потрібно починати з 350 рівня професії «Травництво». Інакше користувач буде збирати тільки листочки замість цілої рослини.


Золотий конюшина: вся інформація про ресурс

Локації для збору

На Нордсколе є три перевірених місця, де слід добувати Золотий конюшина:
 • Першим з них є локація «Ревучий фіорд», де найкраще літати по краях локації, а також з двох сторін обриває територію річки. Рослин у цій місцевості величезна кількість, прокачати професію і зібрати важливий інгредієнт не складе праці.
 • Багато користувачі вибирають фарм Золотого Конюшини в 335 патчі в локації «Сиве пагорби». Тут все є 57 кущів, що в три рази менше ніж в «полум'ї, що реве фіорді». Збирати його зручно з-за простоти маршруту. Досить летіти по західному краю карти, далі - північному і східному, а потім повертатися.
 • Третій територією в списку зручностей для видобутку рослини вважається «Борейская тундра». Тут літати за видобутком доведеться по північному, західному і південному краю локації.
 • Також є трохи кущів біля «Фортеці Пісні Війни» і «Каскала».
 • Але для економії часу рекомендується вибирати «Ревучий фіорд». Тут не буде побоювань, що інші гравці забирають всю здобич, адже тут її величезна кількість. На додачу, для прокачування Травничества тут відразу можна перейти на Тигрові лілії.


  Золотий конюшина: вся інформація про ресурс

  Користь від предмета

  Рослину Золотий конюшина багато користувачів фармили під час актуальності доповнення «Гнів Короля Ліча» навіть після досягнення максимального 80-го рівня. Причина була в тому, що його активно купували на аукціоні гравці, які прокачували професію Алхімія. Ця трава була потрібне інгредієнтом для створення корисної біжутерії під назвою «Мінливий алхімічний камінь». Екіпіровка використовувалася деякими персонажами на старті освоєння високорівневого контенту.
  Золотий конюшина: вся інформація про ресурс
  Також купували конюшина алхіміки для створення речі «Дослідження трав Нордскола». Цей загадковий рецепт дозволяв додавати в свій список нові комбінації предметів для створення унікальних речей. Саме тому рослина користувалося популярністю (і навіть зараз так відбувається) на піратських серверах, де встановлено актуальний патч 335. На офіційних ресурсах фарм рослини гравці вже давно не займаються.

  Популярі новини
  Загрузка...