Russian Car Driver – кращий симулятор ВАЗа 2108

121 0 Новини високих технологій

Гра Russian Car Driver майже відразу ж після свого виходу завоювала серця тисяч як вітчизняних, так і зарубіжних геймерів. Воно й не дивно, адже це дійсно якісний симулятор ВАЗа 2108 – машини, яка по праву вважається легендою радянського і російського автопрому. Тим більше, що розробники постаралися на славу і зробили гру настільки якісною, наскільки їм дозволив бюджет.

Russian Car Driver – кращий симулятор ВАЗа 2108
Прочитавши цю статтю, ви дізнаєтеся, чому Russian Car Driver заслужила звання кращого симулятора водіння ВАЗа 2108. Тут буде наведено докладний опис гри, а також особливості, що роблять її дійсно унікальною.

Геймплей

Як вже було сказано раніше, Russian Car Driver – це російська симулятор ВАЗа. Гра дає вам можливість побути в ролі початківця гонщика, який вирішив виграти всі місцеві змагання на своїй вірній машині. Чи вдасться йому це, залежить тільки від вас.


Звичайно ж, більшу частину часу ви будете проводити за кермом автомобіля і брати участь в гонках. При цьому ви можете спостерігати за тим, що відбувається як з кабіни машини, так і з боку. Тут вже кому що більше до душі. Крім цього, вам доведеться періодично тюнінгувати свій ВАЗ 2108 а також спілкуватися з різними персонажами, домовляючись з приводу нових перегонів.
Russian Car Driver – кращий симулятор ВАЗа 2108
Також варто відзначити широкий вибір режимів, доступних в Ukrainian Car Driver. Завдяки цьому симулятору ВАЗа ви зможете взяти участь в ралі, вільному заїзді, чемпіонаті. І навіть навчитися правильно паркувати машину.

Графіка

Варто визнати, що картинка в Ukrainian Car Driver далека від сучасних стандартів. Втім, назвати негарною графіком у цьому симуляторі ВАЗа мова просто не повертається. Видно, що розробники підійшли до справи з душею і здорово передали колорит російського села, на території якого як раз і проходять перегони.


Не можна не згадати присутню в грі систему пошкоджень. Так, на кузові вашої машини будуть з'являтися вм'ятини після зіткнення з іншими автомобілями або елементами ландшафту. Разом з цим будови та інші перешкоди, які ви врізаєтеся, також будуть руйнуватися.

Особливості

Насамперед Russian Car Driver чіпляє тим, що це вітчизняна гра про вітчизняні автомобілі. Ну де ще ви зможете тікати від міліцейських Уазик, намагаючись при цьому не врізатися в корову? Та ніде! Гра позиціонується як релакс-гонки і, треба сказати, повністю справляється зі своїм завданням. Цей симулятор ВАЗа відмінно підходить для того, щоб вбити годинку-інший після важкого робочого дня, при цьому абсолютно не напружуючись.

Платформи

Спочатку Russian Car Driver вийшла на мобільних пристроях. При цьому вона доступна як власникам телефонів і планшетів на Android, так і власникам девайсів з iOS. Між цими версіями немає жодних відмінностей, так що можете вибирати ту, яку вам буде зручніше грати.
Russian Car Driver – кращий симулятор ВАЗа 2108
Що стосується персональних комп'ютерів, то тут Russian Car Driver можна придбати через магазин цифрової дистрибуції Steam. Покупка обійдеться вам всього в 29 рублів, так що можете не переживати з приводу даремно витрачених грошей. Це ціна для Росії, але і в інших регіонах гра коштує не набагато дорожче. Ну і, нарешті, ви можете і зовсім пограти в симулятор ВАЗа безкоштовно. Для цього достатньо знайти Флеш-версію Russian Card Driver і запустити її прямо в браузері.

Популярі новини
Загрузка...