Підземелля World of Warcraft: Грим Батол

203 0 Новини високих технологій

Грим Батол – це підземелля, доданий в оновленні Cataclysm. Воно розраховане на групу гравців 84/85 рівня і представлене як у звичайному, так і в героїчному режимі. Як водиться, всередині вам належить зіткнутися не тільки з рядовими супротивниками, але і зі складними босами, за кожного з яких покладено щедра нагорода.

Історія

Вхід в Грим Батол розташований у локації Сутінковий Нагір'я, яка, в свою чергу, знаходиться на континенті Східні королівства. Відшукати ворота підземелля досить просто – вам потрібно всього лише рухатися строго на захід.
Підземелля World of Warcraft: Грим Батол
Колись давно ця підземна фортеця належала дворфам Громового Молота, але потім була відбита орками, які зробили з неї в'язницю для королеви драконів Алекстразы. Зараз же Грим Батол перебуває під контролем культу Сутінкового Молота, з послідовниками якого як раз і належить битися відважним героям.


Умбрисс

Ну, а тепер, власне, про босах, що чекають шукачів пригод в надрах підземелля. Першого з них звуть Умбрисс. Це чорний драконид, керівний силами оборони Грим Батола. Під його командуванням знаходяться не тільки рядові культісти, але і могутні захисники з роду сутінкових драконів.
Підземелля World of Warcraft: Грим Батол
Б'ючись з даними босом, завжди пам'ятайте про його здібності «Бліц». Це вміння дозволяє Умбриссу миттєво переміститися до обраної ним точці, завдаючи шкоди і відкидаючи всі цілі, які стоять у нього на шляху. Вам же, в свою чергу, потрібно постаратися зробити так, щоб бос не потрапив ні по одному з членів групи.

Тронг

Величезний эттин, службовець ковалем культу Сутінкового Молота. Особливість даного боса полягає в тому, що він може довільно змінювати свою зброю по ходу бою, а вам потрібно буде підлаштовуватися під це. Крім того, Тронг періодично застосовує «Могутній тупіт», викликаючи тим самим обвал.


Тут бажано, щоб танк тримав боса спиною до решти членів групи. Також не варто забувати про «Могутній тупіт» і встигати ухилятися від каменів, що падають зі стелі.

Драгх

Орк, яка присягнула на вірність Присмерковому Молоту. Бій з ним не повинно викликати у вас будь-яких проблем. У першій фазі бос тільки і вміє, що випускати досить слабкі «Стріли темряви», каст яких, до того ж, можна перервати. Вам всього-то й потрібно, що знести Драгху 80 % життя як можна швидше. Що стосується другої фази, то вона починається в той момент, коли у боса залишається 20 % здоров'я. Драгх тікає і повертається верхи на драконі. Ну що ж, просто избивайте вогнедишного ящера, намагаючись не потрапляти в його полум'я і калюжі на підлозі. У якийсь момент дракон вирішить ретируватися, і бій на цьому буде закінчено.

Эрудакс

Ну, і нарешті, самий небезпечний ворог, який мешкає у Грим Батоле. Эрудакс – це один з найбільших генералів Смертокрыла, який зумів вивести новий вид кровожерливих драконів, що захищають свого творця.
Підземелля World of Warcraft: Грим Батол
В бою особливу увагу слід звернути на вміння боса під назвою «Сутінкова буря». У момент застосування, вам потрібно встигнути забігти в невелике коло, інакше на вас буде накладено DOT, який поступово вб'є вас. Крім того, Эрудакс закликає собі на допомогу Безликих осквернителів, яких вам слід вбивати якомога швидше. Якщо вам це не вдасться, на полі бою з'являться дракончики і відновлять босові здоров'я.

Популярі новини
Загрузка...