Як витягти жорсткий диск ноутбука HP і розібрати сам пристрій

316 0 Новини високих технологій

Представлена далі стаття присвячена тому, як витягти жорсткий диск ноутбука HP в домашніх умовах. Також у матеріалі наводиться докладна інструкція того, як правильно виконати повне розбирання корпусу самого комп'ютера.

Витяг диска

Перед тим як витягти жорсткий диск ноутбука, потрібно все підготувати. Для початку завершіть запущені процеси і програми, щоб пристрій міг спокійно і швидко вимкнутися. Після цього виконайте від'єднання всіх підключених носіїв і периферійних пристроїв. Також витягніть шнур живлення, щоб він не заважав подальшій процедурі. Переконавшись в тому, що пристрій повністю вимкнено, можна приступати до реалізації інструкції про те, як витягти жорсткий диск ноутбука.


Переверніть його днищем вгору і покладіть на рівну поверхню, щоб уникнути появи різних пошкоджень. Постеліть щільну тканину для захисту кришки екрану. Далі посуньте обидва затиску, що утримують акумуляторну батарею всередині, витягніть її з корпусу.
Як витягти жорсткий диск ноутбука HP і розібрати сам пристрій
Перед тим як вийняти жорсткий диск ноутбука, знайдіть помаранчеву засувку всередині. Притримуйте її однією рукою, а другою обережно натискайте на задню частину кришки пристрою. Тиск повинен йти знизу вгору. Слідкуйте за тим, щоб не поламати її. Після того як вона буде повністю знята, знайдіть чорну плівку. Її необхідно видалити до того, як ви витягнете жорсткий диск ноутбука HP. Після того як доступ до твердотільному накопичувачу буде отримано, обережно візьміться за невеликий виступ, який розташовується на штекері шнура вінчестера. Після цього почніть тягнути вгору. Робіть це до того моменту, поки кабель не буде повністю відключений від роз'єму. Використовуйте викрутку і викрутіть гвинти, на яких тримається жорсткий диск. Як витягнути з ноутбука цю деталь? Просто акуратно тягніть її вгору до того моменту, поки вона не виявиться повністю вилучено.


Тепер необхідно виконати процедуру заміни. Поставте новий твердотільний накопичувач всередину спеціального слота, де розташовувалася застаріла деталь. Закрутіть назад гвинти для кріплення. Підключіть Кабель в спеціалізований канал. Штекер вводите до тих пір, поки не почуєте клацання. Після того як ви витягли жорсткий диск ноутбука, провели його заміну, готові закрутити корпус, ще раз перевірте, щоб усе було встановлено правильно і міцно. В іншому випадку можливі збої в роботі.
Як витягти жорсткий диск ноутбука HP і розібрати сам пристрій
Якщо все так, як треба, помістіть задню кришку на колишнє місце до клацання і прикрутіть. Переконайтеся в тому, що ніде немає ніяких щілин. Встановіть на колишнє місце акумуляторну батарею. Підключіть кабель живлення і периферійні пристрої. Увімкніть комп'ютер і перевірте його працездатність. Якщо все добре, то накопичувач встановлений правильно, тепер ви знаєте, як витягти жорсткий диск ноутбука. Далі перейдемо до інструкції про те, як його розібрати.

Підготовка

В першу чергу необхідно знову повністю знеструмити комп'ютер і відключити всі периферійні пристрої. Виберіть рівну поверхню, постеліть на неї щільну тканину, щоб не пошкодити кришку екрану. Перед тим як розібрати ноутбук HP, варто зробити схематичний малюнок його задній частині, або сфотографувати її, щоб згодом правильно встановити назад всі зняті гвинти. Дана підказка значно полегшить вам роботу.

Видалення навісних деталей

На задній стороні ноутбука присутні спеціальні відсіки, які дозволяють отримати швидкий доступ до мережевих модулів, твердотільний накопичувача і плашкам оперативної пам'яті. Їх кришки досить легко видаляються після того, як болти виявляться відкручені. Часом вистачить і простого послаблення. Після того як ці деталі будуть прибрані, обережно зніміть оптичний привід.

Усунення фіксації

Тепер необхідно викрутити всі скріплюють гвинти, які розташовуються на задній стороні ноутбука. Увага! При вилученні болтів не забувайте розкладати їх згідно зі схемою, яка була підготовлена заздалегідь, щоб нічого не переплутати або не втратити. Після того як дана процедура виявиться завершена, огляньте задню частину, щоб переконатися у тому, що ви викрутили все, що необхідно. Якщо якісь з болтів залишаються непоміченими, то деталі практично неможливо зняти, із-за чого корпусу можуть бути нанесені ушкодження.

Видалення клавіатури

Як витягти жорсткий диск ноутбука HP і розібрати сам пристрій
Перед тим як розібрати ноутбук HP, переконайтеся що дана панель не розділена на дві незалежні частини. Далі, використовуючи плоску викрутку, обережно піддягніть правий верхній кут панелі з клавішами. Переміщення вліво і акуратно звільняйте інші стримуючі елементи. Якщо ж на вашій моделі не монолітна панель, то спочатку видаліть верхню деку. Також перевірте наявність металевих засувок і тримає скотча.
При знятті клавіатури намагайтеся не робити різких рухів, ви можете з необережності порвати шлейф.

Відключення роз'ємів

Як витягти жорсткий диск ноутбука HP і розібрати сам пристрій
Під демонтованим модулем клавіатури розташовуються шлейфи сполук. Стандартно встановлено їх три штуки. Виконайте відключення від материнської плати двох з'єднувачів тачпада і роз'єми для живлення USB. Тепер можна зняти верхню кришку ноутбука. Можна переходити до найважливішою і найважчою частиною розбирання ноутбука - процесу видалення материнської плати.

Виконання процедури

Як витягти жорсткий диск ноутбука HP і розібрати сам пристрій
Для того щоб видалити цю важливу деталь і не завдати ніяких пошкоджень, необхідно обережно викрутити гвинти, що фіксують елементи, після чого акуратно виконати від'єднання всіх шлейфів і контактних роз'ємів. Далі вкрай обережно вийміть з ноутбука системну плату. У тому випадку, якщо в якомусь місці доводиться застосовувати силу, припиніть процедуру і перевірте поверхню на предмет наявності залишилися неоткрученных гвинтів.

Популярі новини
Загрузка...