"Терниста долина": цікаві факти

281 0 Новини високих технологій

"Терниста долина" - ігрова зона популярної онлайн-гри World of Warcraft. Є однією з найбільш цікавих локацій Азерота. Дана стаття розповість вам загальну інформацію про неї, про її історію, географічні особливості і не тільки.

Загальна інформація

Терниста долина являє собою джунглі, розташовані на півдні від Сутінкового лісу. Після подій Катаклізму була розділена на дві локації величезним кратером, всередині якого знаходиться вир.
"Терниста долина": цікаві факти

Історія

Раніше в долині розташовувався центр імперії Гурубаши. Звідти бере початок легенда про одному безіменному троля-мандрівника. У своїх мандрах він натрапив на один могутній артефакт, іменований каменем припливів. Герой вирішив забрати його з собою. Через деякий час троль зрозумів, що камінь володіє дивовижними властивостями. З його допомогою можна закликати водних елементалів, управляти припливами, робити речі, на які були здатні лише маги Кірін Тора. Повернувшись додому, мандрівник отримав належне визнання і повагу. Він був вписаний в місцевий зал слави. Однак через деякий час з'ясувалося, що камінь несе в собі прокляття. Користувач повільно зникав з матеріального світу. Одним вранці, змирившись зі своєю долею, тролль пішов на пляж, зайшов у воду і зник. Після себе він залишив лише артефакт і титул.


За 1500 років до відкриття Темного порталу в імперії Гурубаши почалася громадянська війна, яку виграла фракція Хаккарі, що поклоняється однойменним кровожерному богу. Далі вони почали реалізовувати свої амбіції, завойовуючи близлежайшие племена гноллов і murloc. Через деякий час тролі фракції Зандалар зрозуміли, що жага крові Хаккарі ніколи не буде насичена. Зібравши однодумців серед інших племен, вони влаштували повстання. Напад на столицю Зул'Гуруб пройшло успішно, і влада перейшла в інші руки. Крах Гурубаши ознаменувався появою Нептулона і його ручного кракена, який знищив Зул'Гуруб і довколишні землі. У даний момент нащадки тих, хто вижив тролів живуть на руїнах цивілізації, об'єднавшись у невеликі племена.

Трохи літератури

"Зелені пагорби Тернистою долини" - назва роману, написаного неігрових персонажем Хемінгом Эрнестуэем, чиє ім'я є відсиланням до реального письменнику. Існує квест, пов'язаний з цією книгою. Отримати його можна у Барнила Кам'яного Горщика, якого можна знайти в таборі експедиції Эрнестуэя. Його місце розташування позначено на карті знаком питання.
"Терниста долина": цікаві факти
Сам квест полягає в зборі втрачених сторінок роману. Отримати їх можна, підбираючи лут з убитих в локації мобів.

Популярі новини
Загрузка...