Титанова руда в «Террарии»: місце спавна і застосування

289 0 Новини високих технологій

Титанова руда в «Терарії» є рідкісним матеріалом, який в подальшому застосовується виключно для крафта блоків і пічки, але є одна проблема, яка полягає в пошуку цього ресурсу. Сам по собі він практично не спавнится, тому доведеться добре постаратися, перш ніж ви його знайдете. Не варто хвилюватися, ми розберемо всі питання і спочатку поглянемо на унікальність цього ресурсу.

Що це за матеріал?

Титанова руда в «Терарії» є одним з рідкісних ресурсів, який необхідний для створення предметів і важливих пристроїв крафта. Без цього матеріалу ви не зможете розвиватися далі і добиватися позитивного результату. Тому, як тільки вам вдасться відшукати родовище ресурсу, обов'язково збирайте його, в подальшому він вам дуже знадобиться. А якщо ви досі не знаєте, де його можна дістати, то поспішаємо поділитися цінною інформацією.


Титанова руда в «Терарії»: місце спавна і застосування

Де знаходиться місце спавна?

Де знайти титанову руду в «Терарії»? Вказати точне місце не вийде, так як вона сама по собі не з'являється. Спочатку належить відшукати демонічні або криваві вівтарі, постаратися їх знищити, і тільки потім у вас з'явиться можливість збирати ресурс. Так, настільки незвичайне обмеження додає чимало проблем, але від цього збільшується інтерес до ігрового процесу. Тому не варто втрачати час, потрібно починати досліджувати всі доступні простори, щоб відшукати необхідний ресурс. А для чого він вам знадобиться надалі, про це ми поговоримо далі.
Титанова руда в «Терарії»: місце спавна і застосування

Для чого її можна використовувати?

Тепер варто розібрати рецепти, в якому вам знадобиться руда. Їх не так багато, але вони досить корисні і важливі для подальшого розвитку:
  • Титанова піч – потужний інструмент для роботи з різними рудами, металами та сплавами. Унікальність полягає в можливості плавити навіть адамантий, але для початку доведеться підготувати титанову руду (30 шт.), пекельну піч і скористатися орихалковой ковадлом. Рецепт далеко не найпростіший, але обов'язково стане у нагоді для створення рідких матеріалів.
  • Титановий злиток – результат якісної обробки ресурсу. Для крафта знадобиться руда аналогічного найменування (5 шт.) і потужна піч, яку ми розглянули вище.
  • Титановий блок – міцний матеріал для будівництва і зміцнення свого житла. При цьому будівельний елемент виглядає досить приємно і довго служить. Для створення знадобиться звичайна піч, камінь (1 шт.) і титанова руда (1 шт.).
  • Тепер ви володієте інформацією щодо цього ресурсу, знаєте, де можна його дістати і для чого слід застосовувати. Залишається тільки закріпити отримані знання на практиці і починати активно розвиватися.

    Популярі новини
    Загрузка...