Які бувають дракони в грі World of Warcraft: основні роди

417 0 Новини високих технологій

Про те, які бувають дракони у всесвіті гри «Світ Військового Ремесла», знають навіть не всі фанати. Ці істоти займають важливе місце в історії Азерота. У даній статті можна прочитати історію п'яти основних видів стародавніх ящерів і почерпнути інформацію про їхнє призначення.

Хранителі природи

Фанатів гри стало цікавити, які бувають дракони після виходу доповнення «Катаклізм». У ньому вперше з'явилися розумні стародавні ящери п'яти родів. У кожному з них з'явилися Аспекти – хранителі Азерота, яких призначали самі Титани для зберігання планети. Рід зелених драконів пов'язаний з природою і світом флори. Ізера «Яка пробудилася» є їх ватажком. Вона спостерігає за балансом сил у цьому світі. Розвиток природи на всіх частинах континенту є важливою частиною роботи зелених драконів. Істоти даного кольору допомагають своїй предводительнице в здійсненні цієї мети. У доповненні «Легіон» з'явилося рейдовое підземелля, яке пов'язане з полоном Изеры і забрудненням навколишнього середовища. Його варто пройти, щоб детальніше дізнатися історію всіх зелених драконів.


Які бувають дракони в грі World of Warcraft: основні роди

Дбайливе ставлення до життя

Багато фанатів ігрової індустрії можуть знати, які бувають дракони. У «Майнкрафт» стародавні ящери не мають чіткого поділу, як і в багатьох інших всесвітів, де їм відведена інша роль. В World of Warcraft дракони чітко поділені по фракціях і мають своїх ватажків. Червоні ящери підпорядковуються Алекстразе – королеві всіх істот цього типу. Вона є берегинею життя представників кожної раси на Азероте. Її діти завжди допомагали своїй володарці в цій задачі. Гравці можуть знайти Алекстразу на вершині Храму Драконячого Цвинтаря, де вона допомагає боротися з Королем-Личом і продовжує вести боротьбу з Малигосом. Рід червоних драконів має власні сховища в цій локації на материку Нордскола. Вони дбайливо ставляться до інших істот, адже їх володарка є берегинею життя. За своєю природою червоні ящери ласкаві, хоч і володіють значною частиною сили.


Які бувають дракони в грі World of Warcraft: основні роди

Зрада і спотворення

Щоб дізнатися, якими бувають дракони з чорною лускою в даній всесвіту, досить прочитати історію їхнього ватажка Нелтариона. Це могутній чорний ящір, який мав найбільш руйнівною міццю серед усіх Аспектів. Він був відповідальний за формування землі на материку, а також збереження рівноваги на територіях всіх рас. Це допомогло б уберегти їх від воєн, але Нелтарион піддався руйнівному впливу Древніх Богів. Його охопило безумство, і він став Смертокрилом. Злісне могутня істота вирішило знищити повністю Азерот. Інші Аспекти разом з героями завадили йому це зробити, але чорні дракони також трансформувалися. Раніше вони літали по світу і стежили за рельєфом. Божевілля Смертокрыла змусило їх змінити силу землі на магму. Їх спеціалізацією стали жорстокі вбивства всіх живих істот з тортурами та іншими муками. Після вивчення користувачем, якого кольору бувають дракони в World of Warcraft, прийде розуміння, що чорних ящерів необхідно винищувати обов'язково при зустрічі.
Які бувають дракони в грі World of Warcraft: основні роди

Відповідальність за магію

Знати фанатам гри, які бувають дракони «Як приручити дракона» (мультфільм), зовсім не обов'язково. Ящери ці дуже різні між собою. Поряд з пологами червоного, чорного і зеленого кольору існують сині. Вони є природженими магами, які з легкістю можуть перетворюватися в людину (до цього мають доступ більшість драконів) і використовувати інші здібності. Живуть вони у підземеллі Нексус, що розташоване на території Борейской тундри. Їх магія більше крижаного типу, але деякі представники роду можуть користуватися також вогняними потоками полум'я. Їх лідер Аспект імені Малигос загордився і вирішив скористатися війною проти Короля-Ліча. Він вирішив викачати з Азерота всю магічну енергію і користуватися нею для своїх потреб. Малигоса вдалося зупинити, цьому присвячений окремий рейд на території Хладаары. Нині лідером роду синіх драконів є мудрий аспект Калесгос, що допомагав в битві проти Смертокрыла.
Які бувають дракони в грі World of Warcraft: основні роди

Управління часом

Бронзові дракони є останньою з п'яти основних родів у всесвіті гри. Ці істоти покликані допомагати Аспекту Ноздорму Вневременному охороняти природний хід часу. Ніхто не повинен втручатися в розвиток Азерота по визначеному шляху. Саме за цим стежить повелитель роду Ноздорму, а його діти всіляко допомагають. Їх штабом є Печери, які заховані на півдні Танариса. Аспект бронзових драконів вже давно втратив інтерес до подій за межами його території. Останніми яскравими появами можна вважати участь у створенні артефакту Душу Демона, а також допомога Алекстразе запобігання вторгнення Легіону на горі Хиджал. Саме тут Иллидан Лють Бурі створив новий Колодязь Вічності. З-за цього демони з Палаючого Легіону могли вторгнутись в Азерот, що і сталося трохи пізніше в однойменному додатку.

Популярі новини
Загрузка...