Локація Лок Модан в Варкрафті: основні відомості, як потрапити

232 0 Новини високих технологій

В цій локації дуже приємний клімат, багато розкопок, а ще велике озеро. Озеро так і називається - Лок Модан, власне, місце отримало ім'я якраз від нього. Навколо гори поруч з озером багато трави і дерев. На півночі локації була Кам'яна гребля до часів Катаклізму. Тут живе дуже багато троггов, кобальтов і орків.

Історія

Раніше тут панували дворфы. Коли відбувалася Друга війна, то прийшли орки, окупували територію. Однак дворфы змогли повернути собі Лок Модан. В даний час можна зустріти залишки укріплень або катапульт, що нагадує про відбувалися боях. Гори неприступні, тому проникнути сюди важко. Ще є ворота, якщо розглядати весь східний континент, то дана територія є практично найбільш мирною. Править Лок Моданом король Магні Бронзобород.


Раніше в озері стояла Кам'яна гребля, що виробляє контроль зливу води, однак її зруйнував Смертокрыл.
Локація Лок Модан в Варкрафті: основні відомості, як потрапити
Руглфусса можна відшукати в Долині Царів. Він дає завдання на вбивство троггов, біля греблі Хиндервейр VII воює з гномами Чорного заліза.

Географічне положення

Це дуже велика локація, озеро просто величезна. У ньому видні три острови. На південних островах проживають трогги і кроколиски. На північному знаходяться рештки фортеці, що колись стояла тут у часи Другої війни.
Локація Лок Модан в Варкрафті: основні відомості, як потрапити
Навколо озера видно гори, ростуть сосни, утворюючи лісу. У ньому багато риби, тому сюди приходять різні хижаки, наприклад, тут постійно спостерігали чорних ведмедів. Також з'являються жесткозубы, обожнюють рослинність в озері. Час від часу вони лякають рибалок. У водах водиться чудовисько.


Коли Смертокрыл в Катаклізм зруйнував Кам'яну греблю, то вода пішла в Болотіну. Таким чином, озеро практично загинуло, зараз там суша. Ось відеоекскурсія по локації.
Локація Лок Модан в Варкрафті: основні відомості, як потрапити
На півночі Лок Модана знаходиться Болотіна, на півдні - Безплідні землі, на заході - Дун Морог, він недалеко. На південно-заході можна побачити Тліюче ущелині, на північному сході - сутінковий нагір'я. Найбільш великим поселенням є Телсамар.

Навіщо сюди треба

Геймери цікавляться, як потрапити в Лок Модан, тому що тут знаходиться безліч завдань для Альянсу, починаючи з першого рівня, існує декілька завдань для Орди. В якості нагороди даються різні корисні речі, зброя, їжа. З трав можна відшукати мироцвет і земляний корінь. Руда є олов'яна, срібло і мідь. Можна знайти бойового вихованця - білку або змію. З риб водиться шалфокунь, зубатка, бешенка. Крім риб, можна зловити забавні предмети: черевик, пляшку з-під рому.

Як потрапити

Якщо ви йдете з Дун Морог по територіях, які належать Альянсу, то ви можете потрапити в Лок Модан пішки або по повітрю. Таким же чином можна потрапити в Тліюче ущелині або Болотіну. А от якщо ви прямуєте з Безплідних земель або Сутінкового нагір'я, то доведеться відправлятися тільки по повітрю. Якщо ви думаєте, як потрапити в Лок Модан з Штормграда, то вам потрібно спочатку Стальгорн. З одного міста в інший можна потрапити на метро, тобто по підземній дорозі. Вона знаходиться в кварталі гномів. Потім потрібно вийти з міста, і за спиною у вас буде вхід у місто. Ідіть ліворуч, знайдете дорогу. Ідіть по ній прямо, пройдете через ворота, розташовані в скелях. Є ще 1 варіант - взяти завдання. На 10 лвл вам треба знайти в Стальгорне гірничого піхотинця Ячменовара. Ось скрін з гри.
Локація Лок Модан в Варкрафті: основні відомості, як потрапити
Він дасть вам завдання, завдяки цьому, ви потрапите в Лок Модан. Або можна, починаючи з 9 лвл, в будь-якому місті відшукати дошку оголошень для героїв.

Популярі новини
Загрузка...