Лілі в "Теккен": подробиці і бойової стиль

140 0 Новини високих технологій

Лілі в "Теккен" – молодий, багатий і привабливий персонаж жіночої статі. Її біографія розкривається невеликими темпами, але це не заважає їй бути присутнім практично у всіх частинах ігрової серії. Незважаючи на юний вік, дівчина є досить здібним бійцем і ніколи не здається. Правда, не варто розцінювати її як сильного героя. Все ж вона побічний герой з типовою метою і особистими вподобаннями. А щоб детальніше про неї дізнатися, далі ми розповімо деякі факти з біографії.

Що це за персонаж?

Лілі в "Теккен" з'являється досить часто і навіть вже встигла змінити кілька костюмів і зовнішній вигляд. Вона росла разом з іншими героями і ставала тільки красивіше. Що стосується її походження, то дівчина є єдиною дочкою великого магната, який люто зневажає насильство. Але Лілі в "Теккен" не з тих, хто обходить бійки стороною, і при цьому вона обожнює тріумфувати над переможеним супротивником. Саме азарт від битви став причиною її появи у перших частинах. Що стосується подальших подій, то в родині дівчини почалася «чорна смуга», яка стала причиною великих проблем в бізнесі батька. Тому героїня вирішує відправитися на турнір і виграти великий приз, щоб вирішити всі проблеми. Для цього вона і створила свій унікальний стиль бою.


Лілі в "Теккен": подробиці і бойової стиль

Бойовий стиль

Якщо розглядати всіх персонажів в грі, то кожен їх них володіє досить звичними механіками битви. Одні використовують фізичну силу, інші дивують своїми знаннями бойових мистецтв. Лілі в "Теккен 6", так і в будь-якій іншій частині, використовує універсальний стиль вуличного бою, який підкріплений гімнастикою. Вона гнучка і спритно використовує прийоми швидкого переміщення, при цьому її удари можуть пробивати броню і наносити сильний шкоди. Незважаючи на її крихкість і специфічність одягу (вона завжди б'ється на підборах), швидкість атак досягає неймовірного рівня і перевершує навіть деяких майстрів. Тому під час релізу "Теккен 7", Лілі досягла значного успіху в своєму стилі і тепер може протистояти будь-якому супернику. Але як це часто буває, незважаючи на оригінальність, знайшлося місце і неприємним недоліків.


Лілі в "Теккен": подробиці і бойової стиль

Переваги і недоліки прийомів

Щоб детально розібратися зі стилем Лілі в "Теккен", відзначимо спочатку переваги:
 • Висока швидкість ударів і втрат.
 • Можливість ухилятися від прийомів ворога завдяки гнучкості.
 • Високий пріоритет захоплень, дівчина здатна приборкати ворога з будь-якого положення.
 • Особлива увага приділяється ударів ногами.
 • Спочатку може здатися, що набір позитивних сторін вражаючий. Але не варто поспішати з висновками, оскільки негативні моменти внесуть свої корективи:
 • Лілі дуже слабка проти нижніх атак.
 • Незважаючи на універсальність стилю, у дівчини не так багато прийомів у запасі.
 • Слабкі удари руками.
  Лілі в "Теккен": подробиці і бойової стиль
 • Так, негативних сторін менше, але вони інколи можуть бути фатальними і стати причиною тотального ураження. Тому, коли ви починаєте бій, обов'язково враховуйте особливості суперника, щоб він не міг вас підловити і скористатися слабкістю. Ще краще, заздалегідь пограти за всіх персонажів і скласти тактику бою проти кожного з них. Так ви значно підвищите шанси на успіх і переможете.

  Бій з Анною Вільямс

  Спочатку вам може здатися, що битва Лілі проти Анни Вільямс "Теккен 6" є ключовою. Але це не так увазі того, що основною суперницею нашої чарівної дівчини стала Асука Кадзама. Головною причиною протистояння стало багатство сімей. Справа в тому, що якщо Лілі переможе, вона зможе вирішити всі проблеми свого батька, а якщо перемогу здобуде суперниця, то краху сімейного бізнесу вже не уникнути.
  Лілі в "Теккен": подробиці і бойової стиль
  Тим не менш, якщо раптом ви зустрінете в бою Ганну Вільямс, не варто недооцінювати її можливості. Причина криється в її стилі, який успадкував айкідо та хапкідо. Суміш цих бойових мистецтв дозволяє наносити смертоносні нижні удари і битися проти швидких суперників. Підібрати певну тактику не вийде, але ми рекомендуємо активно застосовувати захоплення і битися з суперницею на дистанції. Благо Ганна з'являється не у всіх частинах ігрової серії, інакше б у Лілі були великі проблеми. Тепер ви володієте всією інформацією про самому чарівному героя гри "Теккен". Вона не займає головну роль в історії, але сподобалася багатьом фанатам. Крім того, тепер ви знаєте її сильні і слабкі сторони, які допоможуть вам здобути перемогу навіть в самому складному бою.

  Популярі новини
  Загрузка...