Персонажі "Теккен 7": знайомі і дебютували

436 0 Новини високих технологій

«Теккен 7» – найпопулярніша гра в жанрі файтинга, реліз якої для консолей і настільних комп'ютерів відбувся в 2017 році. У центрі сюжету перебуває історія сім'ї Місіма. Пройшовши кампанію, можна дізнатися про те, як Хэйхати познайомився зі своєю дружиною Кадзуми, і дізнатися причину, по якій він убив її. Розробники прийняли рішення додати велику кількість нових персонажів в «Теккен 7». Крім них героїв геймери побачили і повернення старих бійців.

Персонажі "Теккен 7": знайомі і дебютували

Хэйхати Місіма: огляд персонажа у «Теккен 7»

Глава сім'ї Місіма був одним з провідних героїв в кожній з дев'яти ігор. У сьомій частині він намагається повернути під свій контроль корпорацію «Місіма Зайбацу». Прорвавшись в головний офіс, він зустрічає Ніну і вступає з нею в бій. Після бійки Хэйхати пояснює їй, що у нього є план, як повернути компанії колишню славу.


Місіма оголошує всьому світу, що він живий, і відправляється в Італію разом з Ніною, де вони знаходять екзорциста і просять його допомогти знайти і знищити сина Кадзуя. Пізніше на Хэйхати нападає Акума – новий персонаж «Теккен 7». Він каже, що Кадзуми, дружина Місіми, попросила його вбити свого чоловіка і сина. Акума б'ється з Хэйхати і перемагає його в сутичці. Проте за певної причини залишає його в живих. Через деякий час Хэйхати з допомогою супутника знищує Вежу Тисячоліття, але його син залишається в живих. Місіма-старший розшукує журналіста і розповідає йому всю правду про свою дружину. Після інтерв'ю він викликає на бій свого сина Кадзуя і програє йому. Місіма-молодший скидає батька на лаву.


Персонажі "Теккен 7": знайомі і дебютували

Акума і Гігас

Це персонажі «Теккен 7» з'явилися саме в останній версії популярного файтинга. Акума є майстром бойових мистецтв. Кадзуми Місіма попросила його розшукати і знищити Кадзуя і Хэйхати. Погодившись виконати завдання, Акума розшукав спочатку батька сім'ї Місіма, а пізніше зійшовся в бою і з сином, але ліквідувати їх не зумів. Гігас теж вперше з'явився в «Теккен 7». Він являє собою гуманоїда величезних розмірів з шкірою червоного кольору. Цей персонаж розроблений корпорацією «G» для боротьби з «Місіма Зайбацу». Гігас доводиться прийомним батьком Катаріні Алвіс. І саме з нею він вступив у сутичку на турнірі «Залізний кулак». Під час бою він зрозумів, що б'ється зі своєю прийомною дочкою. Це збудило в ньому людську сутність.

Кадзуя Місіма

Кадзуя – персонаж «Теккен 7», який з'явився в найпершій версії гри. Рідний батько скинув його зі скелі, щоб перевірити, чи зможе Кадзуя вижити і стати справжнім спадкоємцем корпорації «Місіма Зайбацу». У Місіми-молодшого є син Джин, який вважається одним з кращих персонажів в грі «Теккен». Впавши зі скелі, Кадзуя зміг вижити, але отримав великий шрам через все тіло. Врятуватися йому допоміг диявольський ген, отриманий від матері при народженні. В кінці гри він бореться зі своїм батьком і вбиває його.
Персонажі "Теккен 7": знайомі і дебютували

Ризаль і Алвіс

Катаріна Алвіс – один з багатьох жіночих персонажів «Теккен 7», які дебютували в останній частині гри. У дитинстві вона втратила батька і матір. Після цього дівчина була удочерена Гигасом. Вирішивши розшукати зниклого одного прийомного батька, Катаріна взяла участь у турнірі «Залізний кулак». У поєдинку вона билася з монстром і перемогла його. Але тільки після бійки Катаріна зрозуміла, що величезний червоний кавалерист і є її прийомний батько Гігас.
Джозі Ризаль - новий боєць «Теккен 7». Її сім'я була бідною, що змусило дівчину шукати додаткові джерела доходу. Утримувати батьків їй вдавалося завдяки прекрасної зовнішності і володінню бойовими мистецтвами. Джозі працювала моделлю і займалася кікбоксингом. Одного разу вона зіткнулася з ведмедем Кумою. Дівчина зрозуміла, що бійка є неминучою. У підсумку, Ризаль змогла здолати ведмедя, а той повернув їй втрачену в бою сережку.

Кадзуми Місіма

Кадзуми – мати Кадзуя і дружина Хэйхати. Вона була вбита власним чоловіком при спробі зупинити його дії, спрямовані на створення своєї власної корпорації і завоювання світу. При народженні сина жінка передала дитині ген диявола. У «Теккен 7» ні Кадзуми, ні її демонічна версія не є персонажами для гри.
Персонажі "Теккен 7": знайомі і дебютували

Серафіно і Шахін

Клаудіо Серафіно – ватажок лучників Сіріуса. Він є экзорцистом і займається вигнанням демонічних істот і світу людей. Його головними цілями є Джин і Кадзуя Місіма. І саме з цієї причини він відмовляв Хэйхати у співпраці. Будучи у себе вдома, Клаудіо зустрівся з Місімою-старшим і Ніною. Він вступив у бій з Хэйхати, але в ході бійки зрозумів, що всі вони мають спільну мету – знищення Кадзуя і диявольського гена всередині нього. Шахін працював на військову клітинку, яка займалася охороною різних об'єктів. Ще під час служби в армії він став відомий своїм умінням битися з противником один на один. Після того, як його друг, який володів нафтовим бізнесом, помер солдат прийняв рішення з'ясувати причину його смерті. В ході власного розслідування, Шахін дізнався, що вина лежить на Кадзуе Місіма – власника корпорації «G». Його довго мучили сумніви з приводу того, чи повинен він убити його, щоб помститися за смерть товариша. Він проник в корпорацію, але Кадзуя, перетворившись в демона, зміг полетіти. Шахін пообіцяв собі, що наступного разу він уб'є Місіми-молодшого.

Популярі новини
Загрузка...