Як перемогти титану в грі Shadow Fight

409 0 Новини високих технологій

Питання про те, як перемогти титану, цікавить кожного користувача, який вже досяг рівня, близького до максимального. В файтинг Shadow Fight саме цей ворог заганяє більшість користувачів в глухий кут. Після десятої спроби інтерес втрачається, а тому слід заздалегідь прочитати тактику, підготувати персонажа і вступити в бій з перевагою.

Опис гри

Щоб дізнатися, як перемогти титану в грі Shadow Fight, необхідно знати всі особливості проекту. Ця розробка виконана в суміші жанрів боїв з видом збоку і елементами РПГ. Людина бере керівництво над героєм, який виявив у світі приховані врата тіні. Звідти почали проникати у всесвіт жахливі монстри, які загрожують стерти рід людський. Гравцям належить постійно брати участь в боях, прокачувати характеристики та вміння архетипу, вчитися новим прийомам, щоб захистити рідну Землю.
Як перемогти титану в грі Shadow FightПрокачування героя і сила титану

Першорядну роль в питанні про те, як перемогти титану, грає прокачування персонажа. Якщо ви зробили багато безрезультатних спроб, то підніміть свої навички (фізичні та магічні) до 52-го рівня. Тільки на цьому рівні можна комфортно відчувати себе в бою проти такого потужного ворога. Крім цього, варто подбати про такому ж рівні екіпіровки та метальної зброї, яким слід активно користуватися в бою. Противник сильний тим, що може відновлювати собі здоров'я з допомогою чарівного меча і має великий показник броні. На другому раунді завдання ускладнюється, адже у нього з'являється щит, блокуючий одну атаку. Щоб питання про те, як перемогти титану, знову не знайшов актуальність, слід збивати бар'єр звичайними ударами і не застосовувати до нього магію. Інакше енергії і сил персонажа не вистачить для знищення ворога.


Як перемогти титану в грі Shadow Fight

Тактика бою

На основі знань і сили ворога досвідчені користувачі сформували тактику, яка не залишить питань про те, як перемогти титану в Shadow Fight. В першу чергу гравцеві варто навчитися ухилятися від атак ворога. Мова не йде про постійне уникнення, але слід максимально уникати шкоди. Свої прийоми слід виконувати тільки ногами (підсічки, прямі удари, прийоми з розворотом), адже для ударів кулаками доведеться наблизитися на небезпечну дистанцію. По можливості користуйтеся метальна зброя, яке завдасть значної шкоди. Бити магією рекомендується тільки тоді, коли будете впевнені в точному попаданні. У другому раунді вам доведеться постійно збивати щит і не давати застосовувати меч для відновлення здоров'я.

Популярі новини
Загрузка...