Як користуватися автокликером: ділимося секретами

320 0 Новини високих технологій

Автокликеры – це програмний продукт, придуманий хитрими і ледачими гравцями, які не хотіли витрачати багато часу на розвиток свого персонажа і при цьому бажали бути найсильнішими на своєму сервері. І кожен з нас може користуватися плодами їх роботи для поліпшення результатів у своїй грі.

Що ж таке клікер

Є кілька видів програм клікер - більш прості і складніше. Прості вміють тільки здійснювати кліки в певних запрограмованих точках – координатах, завдяки чому персонаж в грі здійснює які-небудь корисні дії. Клікери більш просунутого рівня вміють здійснювати кліки із затримкою в деяку кількість секунд, це може бути корисно для певних видів ігор. А також у них можна задавати діапазон координат, в яких здійснюється клік. Докладніше про те, як користуватися автокликером, - в наступному розділі.


Власники онлайн-ігор намагаються боротися з нечесними гравцями і шукають можливість блокувати сторонній софт, використовуваний геймерами. Але розробники у відповідь шукають все більш витончені шляхи обходу блокувань.

Як користуватися автокликером

Універсальний рецепт користування будь-яким з них полягає в наступному: Спочатку ви включаєте автокликер, потім запускаєте гру, в якій плануєте застосовувати всю його міць. Далі потрібно вибрати точку для кліка, затиснувши комбінацію клавіш Ctrl+A. Зверху у вікні програми з'явилися цифри – їх можна змінити на потрібні. У лівій частині вікна виберіть дію, яку клікер буде здійснювати. Частина з них може зберігати запис ваших дій, у таких випадках вам необхідно натиснути запис і провести комбінацію кліків по потрібним вам точкам. Збережену комбінацію надалі можна буде включити і нескінченно промотувати по колу.


Як користуватися автокликером в іграх? Все просто, програма самостійно буде програвати всі задані вами кліки по зазначених точок до тих пір, поки ви самі її не зупините.

Приклади

Наостанок наведемо кілька прикладів непоганих програм, які ви можете протестувати у вашій грі:
 • Clickermann – варіант з оптимальним функціоналом, самий популярний на території нашої країни.
 • Як користуватися автокликером: ділимося секретами
 • GS Autoclicker – простий і зручний варіант, який підійде для будь-якої операційної системи.
 • Як користуватися автокликером: ділимося секретами
 • UOpilot – програма призначена для створення і відтворення макросів. У ці макроси можуть входити руху миші і натиснення клавіш на клавіатурі.
 • Як користуватися автокликером: ділимося секретами
  Тільки вам вирішувати, який із клікер використовувати. Головне, не попадіться адмінам, і нехай прибуде з вами сила!

  Популярі новини
  Загрузка...