Не оновлюється "Аваст". Причини і способи усунення проблем

434 0 Новини високих технологій

Дуже часто користувачі ПК стикаються з проблемою, коли їх антивірус "Аваст" не оновлюється. Причини, по яким таке відбувається, можуть бути різні, починаючи від застарілої версії і закінчуючи збій у роботі програми. У сьогоднішньому матеріалі ми детально розглянемо всі найбільш часто зустрічаються проблеми, з-за яких "Аваст" не хоче оновлюватися, а також розповімо про способи їх усунення.

Неправильні налаштування оновлення

Отже, перша причина, чому не оновлюється "Аваст" – неправильно вказані в параметрах налаштування антивірусу. Це досить поширена проблема, яка зустрічається дуже часто, так що не варто дивуватися. Часто сам користувач та вносить корективи в параметри, про що згодом забуває.


Не оновлюється "Аваст". Причини і способи усунення проблем
Як можна виправити проблему в даному випадку? Власне, нічого складного в цьому немає, досить слідувати інструкції нижче:
 • Перше що потрібно зробити – відкрити "Аваст". Зробити це можна або з ярлика на робочому столі або через подвійний клік в системному треї.
 • У вікні програми слід натиснути на кнопку «Налаштування», що знаходиться в лівому нижньому кутку.
 • Відкриється ще одне вікно, в якому будуть кілька вкладок, але інтерес представляє тільки одна – «Оновлення». Натискаємо на неї.
 • У поточній вкладці перегортаємо екран трохи нижче, поки не дійдемо до пункту «Програма». Там буде пункт «Налаштування», на який потрібно натиснути.
 • У розгорнулася вкладці виставляємо галочку напроти пункту «Автоматичне оновлення» і натискаємо зелену кнопку «ОК».
 • Все, після цього антивірус має оновитися.
 • Не оновлюється "Аваст": Помилка HTTP

  Наступна причина, чому "Аваст" може не оновлюватися – немає доступу до Інтернету. Як правило, про це свідчить спеціальна помилка «Помилка HTTP». Якщо в процесі відновлення ви побачите її, то обов'язково потрібно буде перевірити, чи є інтернет-підключення на вашому комп'ютері. Також бажано виконати перезавантаження роутера і перезавантаження комп'ютера.


  Не оновлюється "Аваст". Причини і способи усунення проблем
  Якщо після цих маніпуляцій все одно "Аваст" не оновлюється, і помилка продовжує з'являтися, то обов'язково слід перевірити налаштування брандмауера "Віндовс", бо там може бути заблокований доступ для антивіруса. Зробити це можна через «Панель управління» > «Брандмауер захисника "Віндовс"». У вікні брандмауера з лівої сторони буде пункт «Додаткові параметри». Потрібно натиснути на нього і в контекстному ще одному вікні перевірити всі існуючі правила, щоб там ніде не було заборони для антивіруса "Аваст".

  Стара версія програми

  Наступна причина, чому не оновлюється "Аваст" – застаріла версія програми. Дуже часто ті користувачі, хто користується якою-небудь однією версією антивіруса, стикаються з тим, що він просто перестає оновлюватися, причому це ніяк не пов'язано з налаштуваннями або чимось ще. Вся справа в застарілій версії, яка вже просто не підтримується розробником.
  Не оновлюється "Аваст". Причини і способи усунення проблем
  Єдиним виходом в цій ситуації буде оновлення антивіруса на нову, більш сучасну і стабільну версію, скачати яку або ж купити можна на офіційному сайті.

  Збій в роботі антивіруса

  Ну і остання причина, чому антивірус "Аваст" не оновлюється – збій в роботі самого антивіруса. Таке теж трапляється. Не варто цьому дивуватися, але справедливості заради варто відзначити, що дана проблема все ж зустрічається набагато рідше, ніж попередні. Помилка може виникати з різних причин, наприклад, яка-небудь програма-оптимізатор ПК могла випадково видалити 1-2 важливих файлу антивіруса. Або ж який-небудь збій в роботі комп'ютера може пошкодити важливі файли "Аваст" – всяке буває. Важливо інше – виправити дану проблему.
  Не оновлюється "Аваст". Причини і способи усунення проблем
  Власне, що ж потрібно робити, щоб подолати цю проблему, з якою не оновлюється "Аваст"? Потрібно повне видалення антивірусу, чистка всіх «хвостів» в системі і повністю чиста установка з нуля. Тепер - про те, як це все робиться. Насамперед потрібно зайти на офіційний сайт "Аваст"і завантажити звідти утиліту AvastCleaner, яка повністю видалити антивірус з комп'ютера, разом з усіма залишковими файли, ключі реєстру і т. д. Після скачування встановлюємо програму, запускаємо її і видаляємо антивірус.
  Не оновлюється "Аваст". Причини і способи усунення проблем
  Відразу після видалення необхідно перезавантажити комп'ютер. Після перезавантаження можна починати установку "Аваст", слідуючи всім крокам в інсталяторі. Складного тут нічого немає, так що впорається будь. Після установки також вкрай рекомендується виконати перезавантаження ПК, після чого обов'язково перевірити налаштування оновлення антивіруса, щоб не було ніяких проблем. Ось, власне, і все!

  Популярі новини
  Загрузка...