Чешуйница в «Майнкрафте»: місця спавна і приручення

249 0 Новини високих технологій

Чешуйница в «Майнкрафте» зустрічається не так часто. Це агресивний моб, який не представляє великої небезпеки. У неї немає лута, і все, що ви можете отримати, це всього лише невелика кількість досвіду. Зате моб буде всіма силами намагатися вас знищити, незважаючи на свій маленький розмір. Тому, щоб знати все про ворога, для початку розглянемо доступні різновиди.

Різновиди Чешуйниць

Можливо, ви не здогадувалися, але Чешуйниць в «Майнкрафте» є дві. Якими-небудь особливостями вони не мають, хіба що відрізняються зовнішнім виглядом: одна сіра, інша фіолетова. Аналогічно варто відзначити, що у них різні місця проживання і кількість досвіду, який можна отримати за знищення. У будь-якому випадку вам доведеться з ними стикатися і битися, а потім можете вже продумати, як надалі їх використовувати. Єдиним дропом є лусочки, які потрібні для деяких рецептів і не більше. Тепер перейдемо до місць їх появи.


Чешуйница в «Майнкрафте»: місця спавна і приручення

Місця спавна

Раніше ми вже відзначали, що існує кілька різновидів. Першою є Чешуйница Краю «Майнкрафте», яка існує по той бік світу і з'являється виключно після використання порталу. Іншим способом виклику цього ворога служить перли (достатньо його використовувати), тільки будьте обережні, при активації у вашого героя будуть відніматися окуляри життя. Сприятливим варіантом є використання доступних засобів лікування. Враховуйте, що для призову мобу знадобиться використовувати понад 10 перлин. Наступна різновид є звичайним мобом і спавнится виключно на території Фортеці. По силі вона нітрохи не поступається своєму аналогу, як і за кількістю здоров'я. Ця Чешуйница в «Майнкрафте» зустрічається набагато частіше, тому не забувайте позбавлятися від неї, щоб вона не нападала на вашого героя.


Чешуйница в «Майнкрафте»: місця спавна і приручення
Окремо хотіли б порекомендувати вам, уникати великого скупчення цих створінь. Разом вони можуть завдати багато шкоди, і щоб подібного не відбувалося, намагайтеся іноді заявлятися у Фортецю для зачищення території.

Можна їх приручити?

Відомо, що більшість мобів в «Майнкрафте» можна приручати. Після цієї процедури вороги йдуть за вашим героєм, оберігають його і першими кидаються в бій. Чи готові ви дізнатися, як приручити Чешуйницу в «Майнкрафте»? На жаль, нам доведеться вас розчарувати, адже скористатися цією функцією не вийде. Виявилося, що цей тип ворогів є особливим, отже, ніякі магічні заклинання і інші способи переманити ворога на свою сторону не допоможуть. Єдина мета існування Чешуйницы в «Майнкрафте» полягає у знищенні героїв. Занадто високий рівень агресії перешкоджає впливу на волю, тому практично всі спроби будуть невдалими. Пам'ятайте про це нюанс, щоб не допускати помилок у своїх пригодах.
Чешуйница в «Майнкрафте»: місця спавна і приручення
Тепер ви володієте корисною інформацією щодо Чешуйниць в «Майнкрафт». Ми розглянули місця їх появи, порушили питання щодо дропа і навіть спробували їх приручити. Користуйтеся нашими порадами, і ви обов'язково досягнете успіху у своїх пригодах.

Популярі новини
Загрузка...