Мережеві шутери: як вибирати ігри і кращі представники жанру

300 0 Новини високих технологій

Індустрія комп'ютерних ігор з кожним роком стає все розвиток: поліпшується графіка, фізика рухів, зброї, взаємодія з навколишнім середовищем і так далі. Однак у світі існують кращі мережеві шутери, які весь час залишаються популярними в індустрії. Адже в них грати дуже весело і цікаво.

Що таке мережні шутери

Мережеві шутери: як вибирати ігри і кращі представники жанру
Найчастіше це ігри, в які можна грати з великою кількістю користувачів. Це може бути локальна мережа або Інтернет. Завдяки сучасним технологіям люди можуть грати один з одним в онлайнові шутери, перебуваючи зовсім в різних місцях. В деяких випадках можна зібратися великою компанією і запустити змагальний матч по локальній мережі. Для цього потрібен спеціальний кабель. Найчастіше мережеві ігри-шутери припускають пересування по локаціях і знищення ворогів з допомогою вогнепальної, холодної і зброї масового ураження. Також вони надають можливість великого вибору персонажів і класів. У них кожна людина знайде для себе щось нове.


Популярні багатокористувацькі творіння

Мережеві шутери: як вибирати ігри і кращі представники жанру
Деякі випускаються ігри стають знаменитими тижні після офіційного релізу. Найчастіше в таких мережевих шутерах дуже багато гравців онлайн. Деякі з них з часом можуть втратити популярність, а інші навпаки – підвищити. Кращі мережеві шутери на ПК:
 • Overwatch. Ця гра була випущена в 2016 році компанією Blizzard. В ній є велика кількість персонажів і режимів протистояння. На даний момент вона входить в світ кіберспорту. У цьому мережевому шутере є унікальний режим багатокористувацької гри. Можна об'єднуватися з друзями проти інших реальних людей і перемагати в битвах. Велика кількість класів дозволяє щось вибрати кожній людині індивідуально.
 • CS:GO. Це багатокористувацький шутер був запущений в 2012 році видавцем Valve. Він користується популярністю і на даний момент. У грі боротьба йде між терористами і спецназом. Час одного раунду може тривати від декількох хвилин до півгодини. Терористам необхідно закласти бомбу, а спецназу знешкодити. Також можна перемогти, знищивши всіх супротивників. Грати в неї можна як по локальній мережі, так і через Інтернет.
 • PlayerUnknown's Battlegrounds. Новинка ігрової індустрії, випущена в 2017 році. Це особлива змагальна гра, яка стала хітом серед геймерів усього світу. Суть PUBG полягає в тому, що кожна людина потрапляє на карту в жахливих умовах: без зброї, спорядження, транспорту і так далі. Переможцем може бути лише один гравець, знищивши всіх своїх супротивників.
 • Battlefield 1. Розробник DICE показав світові цю гру в 2016 році, вона залишається популярною вже протягом двох років. Це шутер, в якому зберігається історія Першої світової війни. Люди можуть битися з допомогою старого зброї і техніки. Грати з друзями в неї дуже цікаво. Також гра показує, як люди воювали близько сотні років тому.
 • На даний момент це ще не все шутери, в які грає дуже багато людей. З кожним роком їх виходить все більше і більше. Поки вони не втратили свою унікальність, в них безперечно варто пограти кожній людині.


  Класика індустрії

  Мережеві шутери: як вибирати ігри і кращі представники жанру
  Серед величезної конкуренції розробникам складно створити щось нове, чого ще немає в жанрі. Однак у світі є багато шедеврів, які були створені дуже давно, і в них люди грають десятки років. До таких ігор варто віднести:
 • Counter Strike. Спочатку це було лише доповнення до Half life, проте ця модифікація зацікавила людей набагато сильніше, ніж оригінальна гра. Основне завдання геймерів полягає в протистоянні спецназу і терористів. Другим потрібно закласти бомбу або знищити свого ворога, а першим знешкодити вибухівку. CS зберігає свою популярність вже на протязі майже двадцяти років.
 • Team Fortress 2. Вона була розроблена в далекому 2007 році і є цікавою, динамічною та популярної вже десять років. Гравці діляться на 2 команди, які воюють один з одним. Для цього надано багато локацій, зброї і класів.
 • Point Blank. Вийшло це творіння в 2009 році. Гравцям необхідно боротися один проти одного в різних видах матчів. Тут непогана графіка, великий вибір зброї і персонажів.
 • Це найкращі ігри, які закріплюють свій титул популярності протягом багатьох років. У них бувають кумедні моменти, які людина може розділити зі своїми друзями.

  Рекомендації до вибору

  Мережеві шутери: як вибирати ігри і кращі представники жанру
  Кожній людині складно вибирати серед безлічі ігор. Однак завдяки цьому кожен може вибрати свої улюблені мережеві шутери. Людині, в першу чергу, необхідно враховувати свої особисті переваги. Комусь буде цікавий просто динамічний бій, а хтось любить сидіти на місці і чекати супротивників. Для ефективного вибору необхідно просто пробувати геймплей різних творінь. У багатьох з них є можливість поліпшити зовнішній вигляд автоматів і персонажів. Також можна пограти у класику індустрії, наприклад Serious Sam, який може порадувати своєю динамічністю і драйвом.

  Висновок

  Вибір комп'ютерної гри в сучасному світі не становить праці. Ринок просто переповнений всілякими варіантами. Особливі поціновувачі жанру мережевих шутерів можуть пограти в інді-ігри, а прості люди в CS. До того ж, вибирати не особливо складно, адже у них є свої схожі риси.

  Популярі новини
  Загрузка...