"Міні Ніндзя": проходження гри

222 0 Новини високих технологій

Mini Ninjas – гра, створена студією IO Interactive і випущена у вересні 2009 року. Вона оповідає про маленького ніндзя, на ім'я Хіро, якого майстер послав на бій зі злим Повелителем, захоплюючим околиці Стародавньої Японії. Нижче ви зможете прочитати проходження "Міні Ніндзя" (ігри), у якому ми розповімо вам про зав'язці історії маленького Хіро і його друзів.

"Міні Ніндзя": проходження гри

Початок першого рівня

В "Міні Ніндзя" проходження стартує з казки про події давніх літ, коли людство жило добре, і про те, як з'явився світу лиходій, що загрожує йому, а також про ніндзя, які дали відсіч злого Повелителя і знищили його, здавалося, що назавжди. Головний герой прокидається в маленькому будиночку з соломи, як і було прийнято в Японії, і, отримуючи персонажа під управління, ми йдемо звідти геть. Біля самих дверей нас зустрічає товариш і каже, що майстер викликає маленького Хіро для того, щоб він пройшов останнє випробування.


По дорозі до вчителя ви будете зустрічати різні деревця, пошатав які, ви отримаєте фрукти. Ними, до речі, можна відновити здоров'я, але краще зробити це потім, коли дійсно знадобиться. З мосту видно гарну річку, в якій водиться різна рибка, але поки що вона нам ні до чого. У грі передбачена механіка лову риби і, щоб зробити це, необхідно підійти до води, попередньо вибравши в інвентарі вудку, і, натиснувши ліву клавішу миші, закинути цю саму вудку. Щоб витягнути рибу, коли вона клюне, потрібно багато разів натискати ту ж саму ліву клавішу. Коли Хіро заходить у будинок до майстра, той відразу ж починає тренування! Ліва кнопка миші – удар мечем Хіро, а права – рукою або ногою. Все дуже просто.


Вирушаємо за товаришем

"Міні Ніндзя": проходження гри
Як тільки вчитель побачить, що ми добре навчилися його прийомам, він відправить міні ніндзя в подорож за своїм товаришем по імені Футо. Майстер також навчив нашого малюка дізнаватися напрямок, куди йому потрібно рухатися місії. Натискаємо клавішу Е і біжимо по стрілочці. Шлях до нашого друга буде нескладним, всього лише необхідно буде вбивати зграї ворон, що для маленького Хіро не складе ніякої праці. От і наш друг – сидить на іншій стороні скелі. Все, що необхідно буде зробити, так це натиснути пробіл і пробігти по стінці до нашого товариша, і ось вона, довгоочікувана зустріч. Розповівши товаришеві, що його шукає майстер, ви відправляєтеся до нього. Тепер Хіро навчиться самим головним прийомам ніндзя – безшумному вбивства і потужному удару. Щоб вбити ворога безшумно, необхідно підкрастися до нього, затискаючи CTRL, і, коли гравець побачить іконку, необхідно натиснути ЛКМ (ліву кнопку миші). Коли необхідно буде виконати потужний удар, просто натисніть Q і виберіть противника або відразу кількох ворогів.

Навчання заклинанням у майстра

"Міні Ніндзя": проходження гри
Відразу після цього майстер скаже, що Хіро повинен знати магічні мистецтва, і подарує нам сувій із заклинанням. Він відкриє для нас так звані Святині Куджи, де головний герой буде отримувати нову магію. Щоб використовувати його, спочатку знову ставимо його в інвентарі, а потім натискаємо клавішу ЛКМ. Після цього Хіро необхідно відправитися за другим сувоєм заклинань. Як і раніше, тиснемо клавішу Е і йдемо по стрілці.

По дорозі до храму

По дорозі до храму при проходженні "Міні Ніндзя" ви будете бачити безліч різних грибів і рослин. Набиваємо ними сумку до відвалу і йдемо вперед. Коли герой виявиться біля постаменту із сувоєм, необхідно покласти квітку і отримати нове заклинання, воно допоможе нам у подальшому при проходженні гри. Впоравшись, вирушаємо разом з нашим товаришем до будинку майстра. Невеликий лайфхак, який суттєво полегшить вам гру, - до вчителя можна дістатися набагато швидше, якщо ви зстрибніть в річку і допливете до нього. На цьому і закінчується перший рівень "Міні Ніндзя" (проходження сезону 3).

Популярі новини
Загрузка...