Як в The Elder Scrolls 3: Oblivion викидати речі з інвентарю

423 0 Новини високих технологій

Граючи в The Elder Scrolls 3: Oblivion, багато хто задається питанням: як викинути з інвентарю непотрібну річ? В TES 2:Morrowind, можна було просто перетягнути річ на землю. В останній на даній момент грі "Сувоїв", Skyrim, для цього передбачена спеціальна клавіша, яку можна було призначити в налаштуваннях (за замовчуванням R). Однак у третій грі серії не діє ні та, ні інша система, тому багато хто задається питанням: як в Oblivion викидати речі?

Як викинути річ з інвентарю?

Для цього необхідно відкрити інвентар і з затиснутою клавішею Shift клацнути на предмет, який потрібно викинути. Якщо кілька речей, з'явиться вікно, в якому можна вказати, яку кількість необхідно викинути.


Як в The Elder Scrolls 3: Oblivion викидати речі з інвентарю
Також можна перетягнути річ у бік вашого персонажа (якого видно в режимі відкритого інвентарю), за межі вікна. Однак при використанні останнього способу іноді з'являється напис You have not enough room. Вона означає, що перед персонажем занадто мало місця, щоб викинути предмет. Однак перед тим як викинути річ, слід перевірити її вартість: найчастіше набагато вигідніше буває продати предмет (якщо це, звичайно, не чергова ваза).

Як викинути квестовый предмет?

Отже, зрозуміло, як викинути речі з інвентарю в Oblivion. Але залишається відкритим ще одне питання про речі в інвентарі у третьої частини легендарної серії TES. Як в Oblivion викидати речі з інвентарю, що залишилися після завершення квесту? Багато стикалися з цим після закінчення, наприклад, останнього квесту гільдії магів або крадіжки сувою старійшин (лінія Гільдії злодіїв). Чорний камінь душ і План пограбування залишаються в інвентарі на всю наступну гру, мешаясь і плутаючись. Те ж саме можна сказати про Кільце гадюки і Стрілу звільнення. На жаль, розробники не передбачили таку можливість, точніше, передбачили її відсутність. Зроблено це було, щоб квестові речі не загубилися і не були викинуті гравцем випадково. Але тепер, якщо квестовый предмет не забирається по ходу квесту, позбутися від нього без залучення софта неможливо.
Як в The Elder Scrolls 3: Oblivion викидати речі з інвентарю
Проте такі ситуації рідкісні (2-3 рази за всю гру). Крім того, існує спеціальний плагін (Andrews No Quest Items v 1.0). Використовуючи його, можна позбутися від усіх квестових речей, а після – підняти потрібні. Ще один варіант – за допомогою конструктора прибрати параметр «квестовый» у предмета і спокійно викласти його.

Популярі новини
Загрузка...