Не відображаються програми iTunes. Причини і способи усунення проблем

365 0 Новини високих технологій

Дуже часто користувачі Apple стикаються з тим, що у них в iTunes не відображаються програми. Причин, за якими таке може відбуватися, насправді не дуже багато, і всі їх можна перерахувати буквально на пальцях однієї руки. У сьогоднішньому матеріалі ми детально розповімо про ці проблеми, за яких "тунець" не бачить програми, а також поділимося ефективними рішеннями щодо усунення цих несправностей.

Вся справа в версії iTunes

Отже, одна з найбільш поширених причин, чому в iTunes не відображаються програми, – версія встановленого iTunes. Як би дивно не звучало, але "тунець" дуже прискіпливий до версіях своїх програм. Наприклад, якщо буде встановлена стара версія або яка-небудь бета, то iTunes може працювати абсолютно непередбачувано, з-за чого виявляються різні проблеми: вильоти програми, відсутність списку програм, помилки в синхронізації і багато інше.


Не відображаються програми iTunes. Причини і способи усунення проблем
Що можна зробити в даній ситуації? Оптимальним варіантом буде видалення поточної версії iTunes і установка самої свіжої і, саме головне, стабільної версії. У деяких випадках прибрати проблеми у роботі програми може установка попередньої версії, але тільки не занадто застаріла – це важливо.

Переустановка iTunes

Наступна причина, чому в iTunes не відображаються програми, – збій у роботі програми. Таке теж трапляється, і дивуватися цьому не варто. Якщо iTunes, незалежно від версії, не відображає список програм, та й взагалі працює неправильно, то потрібно виконати його повну переустановку з видаленням всіх створених файлів, папок, ключів реєстру і т. д. Можна, звичайно, просто видалити "тунець", а після його встановити, але це не завжди може допомогти, тому як в комп'ютері все одно залишаються записи і файли програми, які будуть заважати нормальній роботі.


Не відображаються програми iTunes. Причини і способи усунення проблем
Ось що потрібно буде зробити, щоб виконати чисту установку iTunes:
 • Для початку необхідно завантажити спеціальну програму, яка допоможе повністю видалити iTunes з комп'ютера. Для ПК з операційною системою "Віндовс" рекомендується скористатися однією з цих "софтін": Total Uninstall, Revo Uninstaller, Uninstall Tool або IObit Uninstaller. Для власників ПК від Apple з встановленою Mac OS найкращим рішення буде використовувати програмку App Cleaner.
 • Потрібно встановити одну з вышепредложенных програм, запустити її і в списку відшукати iTunes. Вибираємо "тунця" зі списку і натискаємо кнопочку у програмі "Видалити" або Uninstall. Запуститься процес деінсталяції. Він може займати деякий час, так що потрібно буде почекати. Найголовніше - коли під час видалення з'явиться віконце, в якому буде запропоновано видалити всі папки, файли та шляхи реєстру, потрібно обов'язково вибрати все і натиснути "ОК". Процес видалення на Mac OS і Windows може помітно відрізнятися, так що не варто лякатися.
 • Тепер, коли iTunes повністю видалений, слід перезавантажити комп'ютер.
 • Наступний крок – відкрити браузер, перейти на сторінку Apple і завантажити звідти найсвіжішу і стабільну версію програми iTunes. Як тільки інсталяційний файл завантажується, його необхідно запустити і виконати установку.
 • Як тільки "тунець" буде встановлений у систему, запускаємо його, вводимо свої дані від аккаунта Apple, проводимо синхронізацію і радіємо повністю справної програмі, в якій відображається список програм.
 • Як можна помітити, нічого складного в описаних діях немає, так що впоратися з цим завданням під силу кожному.

  Авторизація в програмі

  Якщо два попередні способи не допомогли, і в iTunes не відображаються програми, то з високою часткою ймовірності стався збій в синхронізації самого облікового запису Apple. Таке теж досить часто відбувається, з-за чого у багатьох користувачів потім виникають проблеми при роботі з тунцем". Збій синхронізації, як правило, трапляється найчастіше саме на смартфонах компанії Apple, а не в самій програмі на компі. Що найцікавіше, якщо через якийсь час на телефоні синхронізація відновлюється, то ось з версією на комп'ютері не все так гладко. Там можуть тривати проблеми, які і призводять до того, що в iTunes не відображаються програми.
  Не відображаються програми iTunes. Причини і способи усунення проблем
  Що робити в цьому випадку і як можна виправити цю неприємну проблему? Насправді тут все досить просто. Для початку необхідно вийти з облікового запису Apple на айфоні і зайти до нього повторно. Після цього потрібно виконати все те ж саме, але тільки вже в програмі на комп'ютері. Для цього потрібно запустити "тунець", натиснути на вкладку зверху "Обліковий запис" і в списку вибрати "Авторизація" > "Деавторизовать цей комп'ютер". Після того як вихід буде здійснено, знову потрібно натиснути на вкладку "Обліковий запис", вибрати "Авторизація" > "Авторизувати цей комп'ютер" і ввести свої дані від аккаунта Apple. Всі!

  Джейлбрейк

  Ну і остання причина, чому в iTunes не відображаються програми, – джейлбрейк. Багато власників айфонів люблять встановлювати на свої пристрої джейлбрейки, але роблять це не зовсім коректно або ж вибирають не надто вдалу версію, що в підсумку приводить до деяких проблем. Зокрема, порушується синхронізація, пропадає звук, не відображаються програми "тунці" і т. д.
  Не відображаються програми iTunes. Причини і способи усунення проблем
  Виправити проблему в даному випадку теж досить легко: треба скинути айфона до заводських налаштувань, і все знову запрацює.

  Популярі новини
  Загрузка...