Чити Star Wars: Empire at War і інше корисне для успішної гри

227 0 Новини високих технологій

«Імперія у вогні», а потім і «Сили корупції» - досить атмосферні ігри серії Star Wars: Empire at War, які в повній мірі дотримуються лукасівського канону. Для фанатів «Зоряних воєн» вона дуже цікава. Навіть тепер, коли з моменту виходу оригінальної гри пройшло більше десяти років. Поговоримо про читах Star Wars: Empire at War Collection.

Чити Star Wars: Empire at War і інше корисне для успішної гри

Для нетерплячих

Однак атмосферності значною мірою шкодить складність пізніх етапів і в місіях за повстанців, і за імперців, а в доповненні – і за злочинні синдикати. Чесно кажучи, краще б, звичайно, перейматися духом «Зоряних воєн», штурмуючи головоломки. Але для самих нетерплячих ми приготували кілька кодів, розкритих таємниць і рад.


Імперські чити "Star Wars: Empire at War"

Потримайте Shift + ~ або Shift + Tab. Можна також запустити гру і натиснути просто тільду[~], а потім ввести код. Найвідоміші коди гри імперські, що викликають героїв Імперії. На CHEAT_Empire_Spawn_Veers відгукнеться героїчний полковник Виирс. Набравши CHEAT_Empire_Spawn_Vader, викличете Дарта Вейдера, а на CHEAT_Empire_Spawn_Emperor з'явиться сам імператор Палпатін. У першій частині за Імперію залучається на CHEAT_Empire_Spawn_Fett найманець Боба Фетті.
Чити Star Wars: Empire at War і інше корисне для успішної гри

Як ви яхту назвете?

До читам Star Wars: Empire at War це не відноситься, але всякий корабель у грі має ім'я, але не завжди воно зрозуміло і красиво. Проте все лежить в папку GameData /Data TXT файлах за класами кораблів. І чому б нам не зробити гру трохи привабливіше? Відкриваємо файл «Блокнот» і творимо: міняємо старі назви на інші, а то і зовсім придумуємо нові.


Чити Star Wars: Empire at War і інше корисне для успішної гри

Не квапся: зароби!

Гроші (кредити) в грі грають серйозну роль. Тому є один цілком легальний спосіб їх заробити. У місії підпорядковані всі планети, крім тієї, що є метою. Не поспішайте завершувати завдання. Зміцнюйте планети навколо неї. Закінчивши фортифікацію, увімкніть прискорену перемотування часу, але не засинайте. Періодично зупиняйте час і дивіться, не атакував якусь планету ворог. Якщо пропустите атаку, наш план може піти нежиті. Слідкуйте за скарбничкою. Якщо грошей вистачає, завершіть сценарій, а гора грошей перейде в наступну місію.

Заборона «Заборонного»

Граючи за Імперію, дуже зручно використовувати спеціалізований крейсер класу Interdictor («Забороняє»). Як відомо, він обладнаний спеціальними генераторами, що перешкоджають створенню поля для переходу в гіперпростір, що не дає повстанцям втекти з поля бою. При організації польоту поміщаємо «Заборонного» маленький квадрат, тим самим включаючи генератори. Він один в змозі утримати в цій системі весь ворожий флот. Природно, потрібно подбати про охорону: Interdictor - легка здобич навіть для винищувачів.

Популярі новини
Загрузка...