Кращі старі стратегії на ПК

564 0 Новини високих технологій

Стратегії – це один з найпопулярніших жанрів комп'ютерних ігор, який пропонує вам неймовірні можливості. Ви стаєте на чолі війська, країни, загону, бази або чого-небудь в цьому роді, після чого почати розвиватися, розширювати свою територію і керувати бойовими підрозділами. Існують різні підвиди даного жанру, тому, якщо ви не маєте потужного комп'ютера, але при цьому хочете спробувати зіграти в одну з класичних стратегій, які досі зберігають неймовірну популярність, то ця стаття ідеально для вас підійде. Тут ви знайдете короткий список старих стратегій на ПК, з яких можна почати знайомство з жанром. Від трьох основних піджанрів виділено по одній грі (або серії ігор), на які вам в першу чергу варто звернути увагу. Ці старі стратегії на ПК заслуговують вашої уваги навіть у тому випадку, якщо у вас є в наявності самий потужний і сучасний комп'ютер.

Стратегії в реальному часі

Кращі старі стратегії на ПК
Однією з кращих стратегій в реальному часі є, природно, Starcraft. Це фантастична гра, в якій розповідається історія трьох рас, які ведуть між собою космічну війну. Багато старі стратегії на ПК в жанрі RTS беруть початок саме з цього проекту. А найприємніше полягає в тому, що він піде на будь-якому комп'ютері.

Покрокові стратегії

Існує велика кількість покрокових стратегій, які відрізняються від попередніх тим, що в них більший наголос робиться на тактику, так як супротивники роблять ходи, а не діють одночасно. І кращою серією ігор в цьому жанрі є «Герої меча і магії».
Кращі старі стратегії на ПК
Якщо ж виділяти саму головну частину серії, то це, природно, будуть «Герої-3», так як саме вони вважаються класикою цього жанру. І якщо ви перебираєте старі стратегії на ПК, то вам дійсно варто вибрати цей варіант, особливо за умови, що ви любите як слід подумати і нікуди не поспішати.

Тактичні стратегії

Також старі стратегії на ПК багаті представниками піджанру тактичних стратегій, які являють собою відгалуження від них в реальному часі. Однак при цьому не дається в розпорядження база, ви не отримуєте можливість будувати різні конструкції. На виконання місії ви отримуєте конкретний набір військ, і з його допомогою вам потрібно здолати супротивника. Саме тут і вступає в дію тактика, яку вам належить використовувати. Кращий приклад таких стратегій – серія Total War. Кожна гра даної серії – це відсилання до певного періоду: до Стародавнього Риму, Наполеонівським війнам і так далі.

Популярі новини
Загрузка...