Проходження квесту «Страж межі» в Dragon Age: Origins

206 0 Новини високих технологій

Другорядне завдання «Страж межі» в Dragon Age: Origins ви зможете виконати під час сюжетної місії «Розірване коло». Дія цього квесту буде проходити у вежі. І виконати його вдасться під час і після завершення місії «Розірване коло».

Проходження квесту «Страж межі» в Dragon Age: Origins

Початок завдання

Щоб активувати квест «Страж Межі», вирушайте в кімнати учнів. Один з них дістався до давньої таємниці і тепер всім загрожує небезпека. Щоб нейтралізувати її, знайдіть шість записів учня. Врахуйте, що в локації чимало одержимих і демонів. І нехай це не самі сильні супротивники, все ж їх багато. До того ж, в цій локації доведеться битися з Разрывающим Тінь. А в самому кінці вас чекає зустріч з босом Шах Вирдом. Врахуйте, що як тільки ви зайдете до кімнати, то двері за вами закриється. І поки ви не очистите місцевість, виходу назовні не буде. Тому перш ніж відправитися в небезпечну пригоду, запасіться всім необхідним у інтенданта.


Проходження квесту «Страж межі» в Dragon Age: Origins

Проходження квесту «Страж межі»

Для початку вам буде потрібно розшукати шість записок учня. Якщо ви граєте в PC-версію, то зробити це легше, адже активні предмети підсвічуються, натисканням клавіші TAB. У будь-якому випадку квестові записки заховані в наступних місцях.
 • Перший поверх – кімнати учнів. Одну записку ви виявите в першому приміщенні за дверима, яку закривають храмовники. До того місця, де ви зустрінете Вінн. Наступна лежить у сусідній кімнаті. Останню записку на цьому поверсі ви знайдете, якщо покопаетесь в купі книг, звалених у другій секції бібліотеки.
 • Другий поверх – покої старших магів. Одну із записок ви знайдете в приміщенні, в якому три чарівника борються з одержимим. Другу виявите у верхній кімнаті на карті.
 • Третій поверх – Великий зал. Останню шукану записку ви виявите в приміщенні з трьома статуями. Предмет лежить поруч з далеким статуєю.
 • Тепер, коли всі записки зібрані, потрібно розгадати загадку. Щоб вирішити головоломку, активуйте статуї в певному порядку. Алгоритм виглядає так.


 • Статуя з чашею.
 • Статуя з мечем, спрямованим вгору.
 • Статуя з мечем, спрямованим вниз.
 • Статуя зі щитом. Це статуя розташована в центральному приміщенні, з якого йдуть сходи на верхній поверх.
 • Після активації статуй, пролунає клацання. Тепер вам потрібно повернутися до кімнати учнів.
  Проходження квесту «Страж межі» в Dragon Age: Origins

  Битва з босом

  У приміщенні, де ви зустріли Вінн, відкриється двері сховища. З нього вийде Шах Вірд – Демон гніву. Давним-давно його уклали в нижні поверхи Цитаделі. Але тепер, коли ви активували всі статуї, магічні пута з демона були зняті. І Шах Вірд вирвався на свободу, щоб знищити всіх чарівників на своєму шляху. Битися з цим супротивником складно лише з прокаченной героєм. Якщо навичка скритності менше четвертого рівня, то навіть не намагайтеся його активувати. Тактика бою аналогічна з іншими Демонами гніву. У нього високий рівень атак. Щоб знизити втрати, застосовуйте теплі бальзами. І звичайно ж, пам'ятаєте, що подібні противники уразливі до холоду, а на вогонь у них високий імунітет.
  У сутичці вам будуть допомагати Петра, Кейлі і Кінон. А це дуже до речі на високих рівнях гри. Але якщо в сюжетній місії, ви прийняли сторону храмовників, то при проходженні «Варта Межі» цих магів не виявиться на місці. Тому бій ви поведете в поодинці. Якщо ж маги стануть союзниками у битві, не дайте Шах Вирду убити кого-небудь з них. Інакше в кодексі з'явитися запис про смерть Вінн. Після перемоги над демоном квест «Страж межі» в Dragon Age буде завершено. І ви зможете відправитися на пошуки нових пригод.
  Проходження квесту «Страж межі» в Dragon Age: Origins

  Нагороди

  За проходження квесту «Страж Межі» ви отримаєте унікальний великий меч Юсарис. Цей артефакт, виконаний з Сильверита, додає +20 стійкості до вогню, і +10 шкоди драконам. До того ж, він завдає 16 з половиною одиниць шкоди, і має шансом криту в 225%. Тому назвати цю нагороду марною не можна. Ще один цінний предмет, який ви знайдете при проходженні квесту, – Малахіт. Цей самоцвіт досить рідкісний, і його можна продати торговцю за 60 монет. Крім того, Малахіт прийме емісар Феллхаммер, в обмін на збільшення військ гномів для фінальної битви. Наступну нагороду – Флюорит, відносите відразу до торговців, адже цей самоцвіт не використовується в завданнях або рецептах. Зате за нього ви виручіть 50 монет. Бонусом попереднім нагород стане звичайна кольчуга. Цей обладунок стане дуже корисним придбанням на ранніх стадіях гри. До того ж, його завжди можна обміняти на золото.

  Популярі новини
  Загрузка...